יישומים לשיפור אוצר המילים: 8 אפשרויות

יש הרבה יישומים מהנים זמינים כעת שקל להשתמש בהם ומשתמשים בנושאים מרתקים כדי לשפר את אוצר המילים
יש הרבה יישומים מהנים זמינים כעת שקל להשתמש בהם ומשתמשים בנושאים מרתקים כדי לשפר את אוצר המילים.
יש הרבה יישומים מהנים זמינים כעת שקל להשתמש בהם ומשתמשים בנושאים מרתקים כדי לשפר את אוצר המילים. מאמר זה יספר לכם על 8 יישומים שיכולים לשפר את אוצר המילים של ילדיכם וללמד אותם לדבר טוב יותר.

יישומים לשיפור אוצר המילים הם כלים דידקטיים מגוונים ובעלי ערך. הם עוזרים לילדים לפתח מיומנויות מסוימות והם מרחיבים את מה שילדים יודעים.

ילדים מקבלים מוטיבציה מוגברת משימוש בטכנולוגיות בדרך זו. יישומים לבניית אוצר מילים יכולים גם להחמיא למה שהילדים לומדים בבית הספר. הם עוזרים לילדים להתאמן ביישום הידע שלהם, ומביאים להם הצלחה אקדמית רבה יותר.

כל אחד מהיישומים שתראה למטה מתפקד בדיוק כמו משחק מהנה באופן ממכר. אבל הם חינוכיים ועוזרים לילדים לגלות מילים חדשות ולשפר את דרך הדיבור שלהם.

במאמר זה נספר לכם על 9 יישומים שעוזרים לילדים צעירים ללמוד את המילים הראשונות שלהם. גידול אוצר המילים של ילדים צעירים מעולם לא היה כל כך קל! האפליקציות משתמשות בצורה חלקה במשחקים תואמים, פאזלים ומשאבים אחרים כדי למשוך לומדים צעירים.

תנו לילדיכם לחקור את האפליקציות הללו וללמוד על כל מה שהטכנולוגיה הזו יכולה להציע להם. עם כל כך הרבה רמות להשלים, אפילו ילדים צעירים יכולים להפוך לאלופי אוצר מילים טוב. האם אתה מוכן? בואו נתחיל.

8 יישומים לשיפור אוצר המילים

Babyfirst

אפליקציה זו מכילה מספר רב של סרטונים קצרים הכוללים דמויות טלוויזיה פופולריות. החומר מתמקד בלימוד אוצר מילים וקבוצות של מילים קשורות כמו חיות, מספרים, צבעים וכו'.

הסרטונים יפים מבחינה אסתטית ויש להם מבנה שחוזר על עצמו המתאים במיוחד ללמידה לילדים צעירים.

יישומים לשיפור אוצר המילים: כרטיסי פלאש

זוהי אפליקציה נוספת לשיפור אוצר המילים שעובדת ללימוד שפה שנייה. הוא מציג רצף של שקופיות עם תמונות ומתייג כל שקופית במילה כתובה והקלטת אודיו של המילה המדוברת. יש לו מספר פונקציות והוא חינמי, אם כי יש לו רק מילים באנגלית עבור הסעיף ששם חיות.

מה שהכי בולט באפליקציה הוא התפריט. הוא מציע פונקציות מגוונות כמו בחירת אפשרויות מסך לשינוי הצליל, עוצמת הקול וכו'. ישנה גם אפשרות להקליט ילדים כדי להעריך את ההגייה שלהם ולעקוב אחר הלמידה שלהם.

חבילת ילדים 5 ב-1 HD

אפליקציה זו משתמשת בווריאציות על נושא משחק ההתאמה הקלאסי שיעזור לילדים לעשות את הצעדים הראשונים שלהם בלימוד השפה. הוא כולל גם משחקי ניחוש חזותיים המשלימים את רצפי הלמידה. ילדים לומדים לזהות את התמונות, המילים והצלילים התואמים.

יישומים לשיפור אוצר המילים הם כלים דידקטיים מגוונים ובעלי ערך
יישומים לשיפור אוצר המילים הם כלים דידקטיים מגוונים ובעלי ערך.

בנוסף, יש לו חמש רמות קושי ובאחת הרמות, יש אפשרות לשחק בזוגות. נושאי המשחקים מכסים בעלי חיים, צורות, אותיות ומספרים, ואפילו תמונות משלך.

משחק חיות לילדים

אפליקציה נוספת לשיפור אוצר המילים מציעה משחקי התאמה עם בעלי חיים שמאורגנים לפי רמות קושי בהתאם למספר ההתאמות שבוצעו.

הגישה לרמות אלו תלויה באיך המשתמש מתקדם במשחק או ישירות מדף הפתיחה הראשי. שמות בעלי החיים הם באנגלית. על ידי חזרה עליהם, הילדים לומדים את שמם ואת הגייתם.

Vocabuland - אוצר מילים באנגלית/ספרדית

Vocabuland היא אפליקציה שעוזרת לילדים ללמוד אוצר מילים באנגלית ובספרדית. כלומר, יש לו מונחים המאורגנים בלוקי תוכן כמו הבאים: פירות, חווה, הבית שלי, בית הספר, חוף הים, תחבורה, הגוף שלי, העיר שלי, הבגדים שלי, מכשירי חשמל.

בנוסף, ישנה אפשרות לבחור אם הקול שמלמד הגייה הוא זכר או נקבה.

ניתן להחליף את התוכן בין מצב למידה למצב אתגר. מצב אתגר מומלץ רק לקוראים מתקדמים.

טוזל

יישום זה מבוסס על פאזלים. לגרסה החינמית והבסיסית שלו יש ארבע פאזלים, ובגרסה השלמה יותר בתשלום יש 36 פאזלים.

התמונות הצריכות השלמה מופיעות במרכז המסך, בעוד שבצידי המסך מופיעות האריחים המשלימים שעל הילד לגרור ולמקם במקום המתאים כדי להשלים נכון את האריח.

האפליקציה מקבצת ללוחות נושאים: בעלי חיים, מספרים, החווה וכו', וייתכן שיש כמה תמונות בודדות, לא מסווגות, שצריך להשלים. בכל פעם שהילד יתאים נכון אריח, הוא ישמע צליל כמו שם החפץ, או האונומטופיה של החיה, או צליל אחר שמזהה מה הוא עשה נכון.

יישומים לשיפור אוצר המילים: נופי מילים

אפליקציה נוספת שיכולה לעזור לשפר את אוצר המילים מורכבת מפתרון תשבצים. יש יותר מ-3700 חידות שהילדים שלכם יכולים לפתור על ידי מציאת המשמעות של מילים כדי להשלים אנגרמות ותשבצים. הקושי של הפאזל הבא עולה עם כל השלמה.

מילים עם חברים 2

אפליקציה זו היא אחד ממשחקי ה- Scrabble הטובים ביותר. במהדורה השנייה של אפליקציה זו, אתה יכול ליצור מילים כדי לצבור יותר נקודות. הודות לשדרוגים בגרסה זו, הילדים שלכם יכולים להגדיל את אוצר המילים שלהם ולשפר את יכולת המוח שלהם להגיב בזמן שהם נהנים עם האפליקציה.

לסיכום, חשוב לא לשכוח שאוצר מילים רחב ומדויק יאפשר לילדכם להצטיין בסביבת הלימודים והעבודה ולפתח אינטליגנציה ויכולת טיעון, בין יתרונות רבים נוספים.

כתוצאה מכך, אוצר מילים טוב יפתח דלתות בכל מה שילדים יתמודדו איתו בחיים, בין אם כילד או מבוגר.