למד בני נוער על פריבילגיה

זוהי הסביבה האידיאלית לדבר עם בני נוער על פריבילגיה וכיצד בני נוער יכולים להבין מה זה אומר "יש" ו"אין"
זוהי הסביבה האידיאלית לדבר עם בני נוער על פריבילגיה וכיצד בני נוער יכולים להבין מה זה אומר "יש" ו"אין".
בני נוער חייבים להבין מהי פריבילגיה כדי שיוכלו להבין את הערך של עבודה קשה. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד!

החיים מלאים בפריבילגיות, ובני נוער רבים מאמינים שהם זכאים לפריבילגיות שיש להם בחייהם. שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. בני נוער צריכים להתחיל להבין שמה שהם מאמינים שהוא זכות הוא בעצם פריבילגיה שהם חייבים לעבוד בשביל לשמור או להרוויח.

לדוגמה, בני נוער יכולים להבין זאת כשהם הולכים לקולג'. חלק מתלמידי המכללה הם מיוחסים יותר מאחרים. בהקשר זה, עבור חלק מהסטודנטים, יהיה קשה לשלם עבור המכללה, בעוד שלאחרים לא אכפת מכספי המכללה, מכיוון שהוריהם אמידים.

מסגרת טובה ללמד בני נוער על פריבילגיה

התרחיש שעליו דיברנו זה עתה בדוגמה הקודמת הוא אידיאלי להבנת פריבילגיה ובני נוער. זוהי הסביבה האידיאלית לדבר עם בני נוער על פריבילגיה וכיצד בני נוער יכולים להבין מה זה אומר "יש" ו"אין".

החיים הם כמו סולם, חלק מהאנשים נמצאים למעלה בעוד אחרים למטה. לכן, חשוב ליהנות ממה שיש היום ולא לפספס את מה שעדיין אין. לדוגמה, צעירים שעובדים בזמן שהם הולכים לקולג' הם דוגמה טובה למשמעות של למידה על פריבילגיה.

עובד בזמן הלימודים בקולג' כדי להבין פריבילגיה

עבודה בזמן לימודים במכללה מלמדת את הסטודנטים מיומנויות יקרות מאוד שיהיו שימושיות מאוד בקריירה שלהם, כמו להטוט בין תחומי אחריות מרובים בבת אחת, תעדוף, ניהול זמן ואחריות כלכלית.

אלה שצריכים לדאוג לגבי העלות של המכללה באמת מבינים את ערכו של דולר ופחות נוטים לקבל דברים כמובנים מאליהם.

בני נוער שמקבלים הכל מהוריהם, כמו כסף או דברים חומריים, או שאין להם כללים ברורים, לא יבינו פריבילגיה ויחשבו שהם זכאים לכל מה שיש להם רק בגלל שהם בעולם הזה. זה מדאיג, מכיוון שזו אמונה רודנית מאוד שתתנה התנהגות רעה.

כמו כן, עבודה כדי להישאר בקולג' מעסיקה צעירים, ואנשים עסוקים יותר נוטים להיות מאושרים יותר. הסיבה לכך היא שלאנשים עסוקים יש פחות זמן לפעילויות לא פרודוקטיביות, להשתתף בשימוש בסמים, או דחיינות, בין הסחות דעת חסרות טעם אחרות.

התרחיש שעליו דיברנו זה עתה בדוגמה הקודמת הוא אידיאלי להבנת פריבילגיה ובני נוער
התרחיש שעליו דיברנו זה עתה בדוגמה הקודמת הוא אידיאלי להבנת פריבילגיה ובני נוער.

כשהורים נותנים לילדיהם הכל, זו דוגמה למה שמאוד נפוץ בימינו, שהורים צריכים לשלוט ולתקן הכל בחיי ילדיהם, במקום להתמקד בגידול ילדים עמידים שיכולים להתמודד עם אכזבה. פריבילגיה היא משהו שבני נוער צריכים להבין.

זכות והשוואות

כדי להבין את הפריבילגיה, חשוב (למרות שזה עשוי להיות קשה) לבני נוער לא להשוות את עצמם לאחרים. לראות שלאחרים יש יותר כסף, תרבות טובה יותר, יותר חברים, בית גדול יותר או חפצים יקרים יותר יכול להיות קשה עבור בני נוער רבים. אבל הם צריכים להפסיק להשוות את עצמם לאחרים.

כשבני נוער מבינים פריבילגיה, הם מבינים שהם חייבים להרוויח דברים בעצמם, ששום דבר לא מושג בלי מאמץ ומעל לכל, שאנשים צריכים לעבוד קשה. לדוגמה, אם נער רוצה כסף נוסף, הוא יצטרך לעבוד כדי להשיג אותו, למשל, על ידי כיסוח הדשא של השכן מדי שבוע.

אולי כדאי להזכיר לבני הנוער שלך שהם לא צריכים למהר כל כך לשפוט את בני גילם. הם צריכים לזכור שהם לא מכירים את הסיפור האחורי של אנשים אחרים. למרות שהם אולי לא עובדים או שיש להם אתגרים כלכליים, הם עשויים להיות סחוטים רגשית.

כמו כן, תמיד יהיה מישהו שיש לו יותר או דברים טובים יותר. זה לא מגדיר מי הם. החוויות שלנו יוצרות אופי וריאליזם. החוויות שלנו הן רק חלק מהסיפור שלנו.

אנשים מקנאים אף פעם לא מנצחים

להשוות את עצמך לאחרים היא רק מלכודת שלא תגרום לך להרגיש טוב עם עצמך. לכן, יש צורך לקבל את עצמך כפי שאתה ולא להישאר מעוגן בטינה וקנאה כלפי זכויות יתר של אנשים אחרים, כי זה לא מוביל אותך לשום מקום.

הדשא תמיד ירוק יותר, לא משנה מה המזל שלך בחיים, בין אם אתה עשיר או עני. זו הסיבה שחשוב להזכיר לבני נוער שהדבר החשוב בחיים הוא להיות אסיר תודה.

המתחים הללו כלפי פריבילגיה טובים ומוכיחים את העניין שלהם לעשות טוב ולהצליח. לחץ מראה שאכפת להם. למעשה, זהו מצב מוגבר של התרגשות שמפעיל תגובה כדי לגרום לדברים לקרות. אנשים מקנאים אף פעם לא מנצחים.

פופולריים