7 סרטים שמלמדים ילדים להתמודד עם קשיים

היום אנחנו הולכים לשתף אתכם בכמה סרטים שמלמדים ילדים איך להתמודד עם קשיים
לכן, היום אנחנו הולכים לשתף אתכם בכמה סרטים שמלמדים ילדים איך להתמודד עם קשיים.
סרטים יכולים ללמד את ילדיכם ערכים גדולים. 7 הסרטים עליהם נספר לכם היום ילמדו אותם להתמודד עם קשיים. המשך לקרוא!

האומנות השביעית כאן לא רק כדי לבדר אותנו, אלא גם כדי ללמד אותנו ערכים גדולים. למעשה, ישנם סרטים שבהם ילדים יכולים להרהר ולחשוב על החיים שיש להם ועל החיים שהם היו רוצים לנהל. בנוסף, איתם תוכלו לחלוק זמנים טובים כמשפחה. באופן אידיאלי, לאחר צפייה בסרט מסוג זה, כדאי לשוחח עם הקטנטנים על תוכנו כדי לשקף את הדגשים. לכן, היום אנחנו הולכים לשתף אתכם בכמה סרטים שמלמדים ילדים איך להתמודד עם קשיים.

הכנו מבחר סרטים שתוכלו לצפות בהם יחד עם ילדיכם ושתוכלו למצוא בקלות בנטפליקס, HBO או אמזון פריים וידאו. לקחת הערה!

1. גיבור גדול 6

הסרט הזה מכיל סיפור נהדר שיתחבר גם לצעירים וגם למבוגרים. מדובר בילד שמאוד טוב במחשבים ויוצר רובוט מיוחד. יחד עם הרובוט שלו וחבריו, הוא יוכל להתמודד עם קשיים - חלקם קטנים יותר וחלקם גדולים יותר. זוהי אפשרות אידיאלית ללימוד להתמודד עם אובדנים ורגשות עזים ביותר.

2. אני סאם

אם אתה רוצה קומנדיום נפלא של ערכים, אפשרות זו היא אידיאלית. הוא מספר את סיפורו של סם, אב יחיד עם מוגבלות קוגניטיבית שעובד כמלצר ביום ומשמש כאב בלילה. חייו מושלמים עד שפתאום שירותי הרווחה לוקחים את המשמורת על הילדה הקטנה שלו כי הם מאמינים שהוא לא מסוגל לגדל אותה.

יחד עם העזרה של חבריו הנאמנים ועורך דין אמפתי, סאם יילחם כדי להחזיר את המשמורת על בתו, כי היא זו שנותנת משמעות לחייו. האם הוא יצליח? הסרט שואב השראה מסיפור אמיתי ומשקף את האהבה הבלתי מותנית בין הורים וילדים.

3. המרדף אחר האושר

אם לא ראיתם את הסרט הזה, עדיין סביר מאוד שהכותרים יצלצלו. מדובר באב שמאבד את עבודתו, נפרד מאשתו ומחפש דרך להתקדם יחד עם בנו הצעיר, שאותו הוא אוהב בכל ליבו ואליו הוא מנסה לשדר ערכים עצומים.

7 הסרטים עליהם נספר לכם היום ילמדו אותם להתמודד עם קשיים
7 הסרטים עליהם נספר לכם היום ילמדו אותם להתמודד עם קשיים.

הסרט משקף את החשיבות של מאמץ, עבודה קשה וחוסן. כשתראה אותו, אתה תאהב אותו, והוא בטוח ייחרט בלב שלך. מבוסס על סיפור אמיתי, זה סרט שאתה חייב לראות כמשפחה מתישהו בחייך.

4. בילי אליוט

גיבור הסרט הזה גורם לך להתאהב ממבט ראשון. מדובר בילד קטן שרק רוצה לרקוד וחייב להתמודד עם המכשולים שהדעות הקדומות החברתיות מציבות בדרכו.

סרט זה מלמד ילדים להתמודד עם מצוקות ולהתגבר על קשיים ביושרה. עם המשפחה שלך, תוכל להרהר בערכים חשובים כמו שיפור אישי, החשיבות של הנחת דעות קדומות בצד וכבוד לעצמך ולאחרים. כדאי לראות כמשפחה ולהרהר בתורתה.

5. אמיץ

הסרט הזה עוסק בנסיכה שאינה כמו כל האחרות. היא ילדה לוחמת שמסוגלת להתמודד עם הכל וכולם . היא רוצה לשבור את התבנית ולהילחם נגד הסטריאוטיפים שהיא מוצאת בחברה ובמשפחה שלה. היא רוצה למצוא את הדרך שלה מבלי שאף אחד יפריע, והדרך הזו מציבה בפניה מצוקות שונות שעליה להתמודד.

סרט נפלא על שוויון ומאבק בדעות קדומות וסטריאוטיפים!

6. הילד עם לב הקוקיה

הסרט הזה עוסק בג'ק, ילד שנולד עם לב קפוא ושיש לו שעון קוקיה כתחליף. הוא יכול לחיות עם השעון הזה לנצח, אבל הוא לא יכול לגעת בידיים שלו כי אז לא תוכל לשלוט בכעס שלו והוא לעולם לא יידע אהבה.

זה סרט שמדבר על ידע עצמי ואיך להתמודד עם קשיים.

7. נשים קטנות

זהו סרט המספר את גורלן הקשה של 5 נשים (ארבע אחיות ואמם) המנסות לשרוד בתקופה קשה מאוד: מלחמת האזרחים באירופה. אב המשפחה יצא למלחמה והבנות מנסות לנהל חיים נורמליים, ללמוד ולעזור לזולת.

זה משאב טוב לשקף על כוח רצון בזמנים קשים.

עכשיו יש לך 7 כותרים נפלאים לראות עם המשפחה שלך בסוף השבוע הזה. אבל הם לא רק סרטים, הם 7 משאבים חינוכיים לילדים להתמודדות עם קשיים. וכולם נפלאים!