הסרת שיער במהלך ההריון: שיטות יעילות

הנה כמה שיטות יעילות להסרת שיער לשימוש במהלך ההריון
עם זאת בחשבון, הנה כמה שיטות יעילות להסרת שיער לשימוש במהלך ההריון.
אם את בהריון ומודאגת מהסרת שיער, כדאי שתדעי ששיטות מסוימות בטוחות יותר מאחרות בשלב זה בחייך. קרא מאמר זה כדי ללמוד עוד.

במהלך ההריון, הורמונים גורמים לשיער שלך לצמוח עבה יותר, לפעמים במקומות לא צפויים ולא רצויים. בעוד שיש להימנע מכמה שיטות להסרת שיער, יש כמה טיפים שכדאי לזכור כדי להסיר שיער בבטחה כשאת בהריון.

זרימת דם מוגברת ורמות ההורמונים בגוף האישה במהלך ההריון עלולות להשפיע על העור, הציפורניים והשיער. למרבה הצער, גורמים אלו מובילים גם לצמיחת שיער, כאשר הדברים חוזרים לקדמותם רק כחצי שנה לאחר הלידה וסיום ההנקה.

אחת הסיבות לכך היא שרמות האסטרוגן עולות אצל נשים בהריון. זה מאריך את שלבי הצמיחה והמעבר של מחזור צמיחת השיער, כאשר פחות שיער יאבד בשלב זה.

זה יכול להיות נהדר כשמדובר בשיער על הראש שלך, אבל פחות מבחינת בתי השחי והרגליים שלך. עם זאת בחשבון, הנה כמה שיטות יעילות להסרת שיער לשימוש במהלך ההריון.

שיטות הסרת שיער לנשים בהריון

להלן כמה מהשיטות הבטוחות ביותר להסרת שיער לשימוש במהלך ההריון. שים לב ובחר את זה המתאים ביותר לצרכים שלך.

1. הסרת שיער: משחות אפילציה

קרמים להסרת שיער הם אחת השיטות הפופולריות ביותר להסרת שיער במהלך ההריון. כמובן, כדאי להשתמש בשיטה זו רק אם עשיתם זאת בעבר, שכן יש בקרם כימיקלים שלעיתים עלולים לגרום לגירוי בעור רגיש.

בנוסף, עליך לדעת שאין ראיות אמיתיות המצביעות על כך שקרמים להסרת שיער יכולים להזיק לעובר מתפתח. עם זאת, תמיד מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש במוצר מסוג זה.

2. סכיני גילוח חשמליים

ניתן להשתמש בסכיני גילוח חשמליים לאורך כל ההריון. זוהי אחת האפשרויות הבטוחות ביותר בכל הנוגע להסרת שיער. כמו בכל אחת מהשיטות האחרות, יש לנקוט משנה זהירות. השתמש רק בסכיני גילוח נקיים ומחוטאים.

3. שעווה

אמנם אין סיבה רפואית להפסיק להשתמש בשעווה כפי שאתה עושה בדרך כלל, אבל זה יכול להוביל לחלק מאותן בעיות רגישות בעור כמו סכיני גילוח חשמליים.

להלן כמה מהשיטות הבטוחות ביותר להסרת שיער לשימוש במהלך ההריון
להלן כמה מהשיטות הבטוחות ביותר להסרת שיער לשימוש במהלך ההריון.

לכן, מומלץ לבצע בדיקת טלאים קטנה לפני ביצוע שעווה מלאה. זה יאפשר לך לראות אילו השפעות יש לזה על העור שלך ואיך אתה מרגיש לעשות את זה.

"כדאי להשתמש בקרמים להסרת כאבים רק אם עשית זאת בעבר, שכן ישנם מרכיבים כימיים שלעיתים עלולים לגרום לגירוי בעור רגיש".

4. גילוח

כדי להסיר שיער לא רצוי באזורים גדולים יותר, ניתן לגלח במידת הצורך. גילוח הוא אופציה קלה שתוכלו לעשות בבית, והיא אינה כרוכה בשליפה כואבת של השורש או שימוש בכימיקלים הנספגים דרך העור.

שיטה זו דורשת שימוש בקצף גילוח, ורוב הנשים נוטות לעשות זאת במקלחת. בהתחשב בכך שהמקלחת עלולה להוביל להחלקות, אנו ממליצים לבקש עזרה מבן הזוג.

5. טיפולי לייזר

אין ראיות קליניות המצביעות על כך שהסרת שיער בלייזר אינה בטוחה במהלך ההריון. עם זאת, בדרך כלל זה לא מומלץ מכיוון שגוון העור שלך יכול להיות מושפע מייצור מוגבר של מלנין כשאתה בהריון.

המשמעות היא שקיים סיכון לרגישות רבה יותר לטיפולי לייזר ולנזק קבוע אפשרי לפיגמנטציה של העור. מתוך מחשבה על כך, עדיף לדחות את כל טיפולי הלייזר עד לאחר לידת התינוק.

6. אלקטרוליזה

לבסוף, יש אלקטרוליזה, שיטה המשתמשת בחום במקום בחשמל. מסיבה זו, זו אפשרות שאולי תרצה לשקול.

עם זאת, עליך לדעת שכמו בהסרת שיער בלייזר, לא ניתן לומר באופן סופי עד כמה שיטה זו בטוחה במהלך ההריון. אם את רוצה להשתמש בשיטה זו בהריון, תצטרך לקבל אישור בכתב מהרופא שלך לפני קבלת טיפולים.

בנוסף, זכור כי במהלך ההריון, שינויים הורמונליים יכולים להפוך את שיער הגוף שלך לעבה וכהה יותר. זה יכול להופיע גם במקומות חדשים, בעוד שזרימת דם מוגברת יכולה להפוך את העור שלך לרגיש הרבה יותר.

בשל גורמים אלו, חשוב לשקול היטב את שיטות הסרת השיער הטובות ביותר במהלך ההריון ולבצע את הבחירה המתאימה ביותר למצבך. לפני שמחליטים על תשובה, כדאי לקבוע תור לרופא.

פופולריים