5 תסרוקות פשוטות לילדות

אבל גם משהו שלא נראה מבולגן או לא מטופח
לתסרוקות של בנות, חשוב למצוא משהו קל, אבל גם משהו שלא נראה מבולגן או לא מטופח.

במאמר זה תמצאו חמש תסרוקות פשוטות שהילדה הקטנה שלכם תאהב!

לתסרוקות של בנות, חשוב למצוא משהו קל, אבל גם משהו שלא נראה מבולגן או לא מטופח.

יש גם היבטים נוספים שצריך לקחת בחשבון, כמו סוג השיער של הילדה, אורך, וכמובן, נוחות.

קוקו וצמות הם אופציה מצוינת. עם זאת, אל תפשט אותם יותר מדי - יש כמה פרטים קטנים שאתה יכול להוסיף לכאן או לכאן כדי ליצור משהו פנטסטי.

חמש תסרוקות פשוטות לילדות

קוקו נמוך עם שיער מוצלב

התסרוקת של הבחורה הזו מתחילה בקוקו רגיל, 3 או 4 סנטימטרים מתחת לבסיס הצוואר. הפרט המיוחד הוא שהוא מעוטר בשיער עצמו.

איך? זה פשוט: לפני ביצוע הקוקו, פשוט הפרידו קטע שיער בצד ימין וחלק נוסף בצד שמאל. לאחר מכן, צור קוקו כרגיל, ואבטח אותו עם רצועה אלסטית.

לאחר מכן שלבו את החוטים שהשארתם מחוץ לקוקו, על גבי הלהקה. הם צריכים לעשות מעין "X" מסביב לקוקו. לבסוף, אבטח הכל עם סיכת ראש מתחת לקוקו.

קוקו גבוה עם שיער מסוקס

זהו גם סגנון קל מאוד, ויש לו מגע אלגנטי נחמד. התחל בצחצוח השיער לאחור, כך שיימשך חזק.

לאחר מכן, צור קוקו עם רצועה אלסטית, רצוי גבוה על הראש. זה יראה טוב יותר את הקשר.

לאחר מכן, קחו קווצה מהחלק האחורי של הקוקו (החלק הקרוב לראש) וסובבו אותו סביב הרצועה האלסטית. לבסוף, אבטח אותו עם סיכת ראש.

לחמניית "צמר גפן מתוק" יפה

זוהי תסרוקת נערה נוחה שדואגת גם לשיער שלה. זה אידיאלי לשימוש כשהיא צריכה לנוע הרבה, למשל בחדר כושר או שיעור ריקוד. מכיוון שהוא מאובטח היטב, הוא לא ייצא.

הצעד הראשון הוא ליצור קוקו גבוה ולאבטח אותו עם רצועה אלסטית. לאחר מכן, הברשי את השיער לצד אחד וקדימה, כך שיכסה את מצחה.

לאחר מכן התחל ללפף את כל השיער מסביב לקוקו, ולבסוף אבטח אותו בשלוש או ארבע סיכות. זה ייראה כמו כוס על ראשה.

חמש תסרוקות פשוטות לילדות
חמש תסרוקות פשוטות לילדות.

אתה יכול גם לנסות וריאציה של "צמר גפן מתוק", אם לילדה יש שיער ארוך מאוד. עבור וריאציה זו, במקום לעשות קוקו גבוה, נסה צמה. לאחר מכן גלגל אותו סביב עצמו ואבטח אותו עם סיכות.

צמה צרפתית

זהו סגנון מאוד נוח מכיוון שהוא שולט בשיער שלך בצורה די פשוטה ולא יוצא בקלות. הילדה יכולה לשחק ולהסתובב והתסרוקת תישאר שלמה ללא בעיה. צמות זנב דג ניתן לעשות עם כל השיער או חלק ממנו. בדרך כלל זה רק חלק.

הצעד הראשון הוא להבריש את כל השיער לאחור, כדי שיהיה צמוד. לאחר מכן, הפרידו את החלק העליון, מהמצח אל עטרת הראש, והברישו אותו. חלקו את החלק הזה לשלושה חלקים והתחילו לקלוע אותו.

תוך כדי, קח קטעי שיער מהצדדים והוסף אותם לצמה. זה אומר שהצמה הראשונה תהפוך לצמה גדולה יותר.

לפעמים אתה יכול לקחת חלקי שיער עד לאוזניים, ואז לסיים את הצמה ולהשאיר את שאר השיער משוחרר. לחלופין, אתה יכול לסיים את הצמה, או במילים אחרות לצמה לצוואר. לסיום, פשוט אבטח אותו עם רצועת פלסטיק.

צמה מגולגלת

תסרוקת זו עובדת רק עבור בנות עם שיער ארוך. אם לא, זה יכול להיראות מאוד יוצא דופן. זה הכי טוב לאירועים מיוחדים, מכיוון שהוא קצת מסובך לשימוש יומיומי.

ראשית, קח את השיער ודחף אותו קדימה בצד אחד. לאחר מכן הפרידו אותו לשני חלקים, בעזרת האצבעות. התסרוקת מתחילה בצוואר, מבלי לגעת בראש. זו צמה נמוכה.

קפף גדיל אחד וחלק את השני לשניים שוב. יהיו שלושה מקטעים: השיער המגולגל, והחלק המחולק לשני חלקים. עם שלושת החלקים האלה, צור צמה וחזור שוב, עד שמגיעים לסוף.

החלק המגולגל צריך להתחלף בשני החלקים. במילים אחרות, קודם הקטע הימני יתגלגל, ואז במחזור הבא זה השמאלי, וכן הלאה. לבסוף, אבטח אותו עם רצועה אלסטית.

אנו מקווים שאתה ובתך תהנו מהתסרוקות היפות אך הפשוטות הללו.

פופולריים