19 דרכים שבהן החיים משתנים כשאת הופכת לאמא

דרכים שבהן החיים משתנים כשאתה הופך לאמא
דרכים שבהן החיים משתנים כשאתה הופך לאמא.

במאמר של היום, תמצאו כמה מהאמיתות שתצטרכו להתמודד איתן אם את בהריון או מתכננת להקים משפחה. אם כבר יש לך ילד, סביר להניח שתזדהי עם הקורבנות האלה שאמהות מעבירות, ועם שינויים אחרים שקורים כשאת הופכת לאמא.

19 דרכים שבהן החיים משתנים כשאת הופכת לאמא

בשלב זה, תבינו עד כמה מהר הכל קורה בחייה של אמא
בשלב זה, תבינו עד כמה מהר הכל קורה בחייה של אמא.

אלו רק חלק מהדברים שתראו אחרת לאחר קבלת ההחלטה להביא ילד לעולם.

 1. אתה תגלה כוח פנימי שמעולם לא חשבת שיש לך. אתה תמצא עוצמה טבעית בתוכך שעוזר לך להתמודד עם החיים.
 2. למרות שאתה עשוי לעלות כמה קילוגרמים עודפים שישנו את צורת הגוף שלך, הם לא משהו בהשוואה לסיפוק שתרוויח מלראות את ילדיך מחייכים.
 3. לא תצטרך יותר שעון מעורר כדי להתעורר. ילדכם ישתלט על לוח השינה שלכם ויקבע באיזו שעה תתחילו את ימיכם. אי קבלת 8 שעות המנוחה הללו היא אחת הקורבנות הנפוצים ביותר של אמהות.
 4. סוף סוף תבין את כל מה שהורייך אמרו לך כשהיית ילד ובשנות העשרה שלך.
 5. סופי שבוע ולילות בחוץ יהיו הרבה יותר נדירים. אבל עכשיו להישאר בפנים הוא סיכוי אטרקטיבי יותר. ללכת לישון ב-21:00 ביום שישי לא תהיה בעיה בכלל.
 6. אתה תרגיש כל אחד מהכאבים והכאבים של ילדך. מה שכן, הם יהיו הרבה יותר גרועים משלך.
 7. אתה תהיה רגיש יותר לדברים שלא נגעו לך בעבר. לראות חדשות על ילדים ירגש אותך יותר מבעבר.
 8. תגלו שברגע שילדכם נולד, הוא הופך למרכז של כל שיחה. כעת פריחות, חיסונים, בקיעת שיניים וקוליק הם נושאי דיון יומיומיים.
 9. אם הרגשת סלידה מהמראה של חיתולים מלוכלכים או טפטוף אפים בעבר, עכשיו הם לא ירתיעו אותך. לאט לאט תתחילו לראות בתפקודים הגופניים הללו חלק יומיומי של החיים. אולי אפילו תתחיל למצוא בהם הומור.
 10. כל ההקרבות, החל מחודשים בלי טיפת אלכוהול ועד להתמודדות עם מצבי רוח ובכי על כלום, יהיו שווים את זה כשתראו את החיוך הקטן הזה שעושה הכל טוב יותר.
 11. כל יום יביא הפתעות שונות. ואתה תראה ימים וחודשים אחרת. לאחר מספר חודשים בלבד, ילדכם ילמד לשבת ללא סיוע, לומר את המילים הראשונות שלו או לעשות צעדים קטנים בהיסוס. בשלב זה, תבינו עד כמה מהר הכל קורה בחייה של אמא.
 12. לא תוכל לראות אמא אחרת ברחוב מבלי למצוא סיבה לדבר איתה. זה לא משנה אם מעולם לא נפגשתם לפני כן; אמהות מקלה על התקשורת.
 13. לא יהיה לך הרבה זמן להתאפר או להתקלח, שלא לדבר על ללכת לסלון. אתה תהיה עסוק מדי בטיפול בקטנה שמביאה לך את כל השמחה שבעולם.
 14. אתה תחווה את המשמעות האמיתית של אהבה ממבט ראשון. כשתפגוש את תינוקך בפעם הראשונה, תכיר את האהבה בצורתה הטהורה והכנה ביותר.
 15. כשאת אמא, או אם כבר, תביני מה עוברים הורים כשהילד שלהם חוטף התקף זעם במקום ציבורי. זה קרה לכולנו בשלב מסוים. לאנשים ללא ילדים, קשה להבין זאת.
 16. תלמד שחברות אמיתית נמשכת, גם כשחולפות שנים בלי להתראות. כשאתה הופך להורה, יהיה לך הרבה פחות זמן לשמור על חיי החברה שלך.
 17. תתחילו להרגל לקום מוקדם, אפילו בסופי שבוע. עם תינוק שבוכה לאוכל, ה"חמש דקות נוספות" האלה כבר לא אפשריות.
 18. סוף סוף תבינו שדברים חומריים לא מביאים אושר. חיבוק מילדך ישמח אותך יותר מכל מתנה שהם יכולים לתת לך.
 19. הפינוקים הקטנים האלה שנהגת לתת לעצמך יעברו עכשיו למישהו אחר. אתה מעדיף לקנות משחק חינוכי על פני הנעליים המדהימות האלה שראית בחודש שעבר בחנות האהובה עליך.

פופולריים