משחקים קלים למסיבות יום הולדת לילדים

זהו אחד המשחקים הקלים ביותר למסיבות יום הולדת לילדים
זהו אחד המשחקים הקלים ביותר למסיבות יום הולדת לילדים, וכל מה שאתה צריך הוא מטפחת.
משחקים זה תמיד כיף בימי הולדת. במאמר זה, ניתן לכם כמה רעיונות למשחקים קלים למסיבות יום הולדת לילדים.

היום נציג לכם כמה משחקים מהנים וקלים למסיבות יום הולדת לילדים, כך שיש לכם הרבה אפשרויות לבחירה.

כשאתם חוגגים ימי הולדת לילדים, ההורים הם כמעט תמיד אלה שמארגנים הכל ודואגים שיהיה כיף. מהקישוטים למסיבה ועד לחטיפים ואפילו למשחקים, המטרה היא שכולם ייהנו.

משחקים קלים למסיבות יום הולדת לילדים

1. כיסאות מוזיקליים

זהו אחד המשחקים הקלים ביותר למסיבות יום הולדת לילדים, והוא קיים כבר שנים רבות. זה מורכב מהצבת כיסאות זה ליד זה במעגל כשהמושבים פונים החוצה. תצטרכו להחזיק כמה מושבים כמו ילדים, מינוס אחד.

ילדים צריכים ללכת במעגל סביב הכיסאות בזמן שהמוזיקה מתנגנת. כאשר זה מפסיק, הם צריכים לשבת על כיסא במהירות. בדרך זו, אחד הילדים יחוסל בגלל שאין לו כיסא.

ברגע שהילד הראשון בחוץ, אתה מוציא כיסא. התהליך הזה נמשך עד שיש רק כיסא אחד ושני ילדים משחקים. הילד שיושב על הכיסא האחרון מנצח.

2. חיפוש אוצרות למסיבות יום הולדת לילדים

תצטרך להכין את המשחק הזה לפני תחילת המסיבה. במהלך חיפושי אוצרות, ילדים צריכים למצוא את תיבת האוצר מתוך סדרה של רמזים שאתה מחביא מסביב למסיבה.

בנוסף, עליכם לחשוב בני כמה הילדים שמשחקים כדי שתוכלו להקל או להקשות. בתיבת האוצר תוכלו לשים תכשיטים או מתנה קטנה לכל ילד, בהתאם לנושא המסיבה וכמה תרצו להוציא.

3. מרוצי שקים

ילדים אוהבים לנוע כל הזמן, אז מירוצי שקים הם אחד המשחקים הקלים והטובים ביותר למסיבות יום הולדת לילדים.

למירוצי שקים תצטרכו שקים גדולים שהילדים מתאימים לתוכם. בצוותים או בזוגות, בהתאם למספר הילדים, הם צריכים לעבור מקו הזינוק לנקודה מסוימת, ואז חזרה.

משחקים קלים למסיבות יום הולדת לילדים
משחקים קלים למסיבות יום הולדת לילדים.

לאחר שהם הלכו וחזרו, הם יצטרכו לתת את השק לבן זוגם כדי שיוכל לעשות את אותו הדבר. הקבוצה או הזוג שיעשו זאת הכי מהר ינצחו.

4. מירוצי ביצים במסיבות יום הולדת לילדים

זהו אחד המשחקים שרוב הילדים אוהבים כי הוא "מסוכן". כדי לשחק צריך כמה כפיות שיש ילדים וכמה ביצים.

אנו ממליצים להרתיח קשה את הביצים לפני מסיבת יום ההולדת כדי שהן לא יכתימו את בגדי הילדים. עם זאת, אל תספר להם כדי שזה עדיין יהיה מרגש עבורם.

בזוגות או בצוותים, אחד הילדים יצטרך להחזיק את הביצה רק באמצעות הכף. בנוסף, הם יחזיקו את הכפית בפיהם. לאחר מכן, הם צריכים ללכת לנקודה מסוימת ובחזרה, ואז להעביר את הביצה לבן זוגם. אם הביצה נופלת בשלב מסוים בדרך, הם צריכים לחזור להתחלה.

5. זרוק את המטפחת

זהו אחד המשחקים הקלים ביותר למסיבות יום הולדת לילדים, וכל מה שאתה צריך הוא מטפחת. ראשית, חבר את כל הילדים במעגל. לאחר מכן, אחד מהם יחזיק את המטפחת ויסובב את המעגל. כולם יהיו על הרצפה בעיניים עצומות ולשיר את השיר הזה:

" טיקט, משימה,

סל ירוק וצהוב.

שלחתי מכתב לאהובתי

ובדרך הורדתי את זה.

הפלתי את זה, הפלתי את זה,

כן, בדרך הורדתי את זה.

ילד קטן הרים את זה

ושם אותו בכיס שלו".

לאחר מכן, הילד עם המטפחת יספור עד 10 ויניח את המטפחת מאחורי אחד מחבריו. כשהילדים מסיימים לספור, עליהם לפקוח את עיניהם ולהסתובב לראות למי יש את המטפחת.

ואז הילד הזה צריך לקום ולרוץ כדי לתפוס את זה שהפיל את המטפחת. אם הוא יצליח, הילד עדיין יהיה זה עם המטפחת. אם לא, הוא יהיה החדש עם המטפחת.

6. פיניאטה

פיניאטה הם אחד הרגעים המצחיקים ביותר במסיבות יום הולדת לילדים. כל מה שצריך זה לקנות אחד ולמלא אותו בסוכריות וצעצועים קטנים לילדים.

לאחר מכן, כסה את עיניו של ילד יום ההולדת. כך הוא יכול לשבור אותו מבלי להסתכל. לאחר מכן, כל הילדים יכולים ליהנות מהסוכריות שנופלות על הקרקע.

פופולריים