5 טיפים לטיולים לטיסה עם תינוק

המשיכו לקרוא כדי למצוא חמישה טיפים שיעזרו לכם ליהנות ולטוס בנוחות עם תינוקכם בכל טיסה
המשיכו לקרוא כדי למצוא חמישה טיפים שיעזרו לכם ליהנות ולטוס בנוחות עם תינוקכם בכל טיסה.
לטוס עם תינוק נשמע מפחיד עבור חלקם. עם זאת, זה לא חייב להיות מסובך. כאן תמצאו טיפים שיעזרו לכם לטוס עם התינוק שלכם. שימו לב ותהנו מהטיסה שלכם!

האם אתה לחוץ מלטוס עם תינוק? אל תהיה. למרות שזה יכול להרגיש קצת מפחיד, זה לא חייב להיות. נסו להחזיק דברים, כמו צעצועים, כדי לבדר אותו. זכור שהוא רק ילד.

המשיכו לקרוא כדי למצוא חמישה טיפים שיעזרו לכם ליהנות ולטוס בנוחות עם תינוקכם בכל טיסה.

באיזה גיל מותר לתינוק שלך לעוף?

זה תלוי בחברת התעופה ובתנאים וההגבלות שלה. עם זאת, רוב חברות התעופה מקבלות תינוקות מעל גיל 15 ימים. לנסיעות ארוכות יותר, עדיף שהתינוקות יהיו קצת יותר גדולים, כדי שלא יושפעו יותר מדי מגבהים.

תינוקות לא צריכים כרטיס, אבל הם צריכים להירשם בדלפק ולהחזיק בביטוח טיסה. חוץ מזה, הם מקבלים חגורת בטיחות מיוחדת כדי להיות ליד אמם או אביהם לטיסה בטוחה יותר.

5 טיפים לטיסה עם תינוק

לפני שנדבר על טיסה עם תינוק, בואו נדבר על להיות מאורגנים. תכנון טיול פירושו בדיקת המסמכים, האביזרים, הצעצועים, האוכל והערכת סדר העדיפויות שלך. כדי לעזור לך בזה, הנה כמה המלצות.

מסמכי נסיעה

אם תיקח את הזמן שלך וכל הניירות שלך מסודרים ושל התינוק, יהיה לך קל יותר לתכנן את הטיול. גם אם הם לא צריכים כרטיסים, אתה צריך לספר לחברת התעופה שאתה נוסע עם ילד.

כמו כן, אם אתה לוקח טיסה בינלאומית, התינוק צריך דרכון. אם זו טיסה לאומית, התינוק צריך תעודה מזהה לאומית. כרטיס רישום חיסונים הוא חובה אם אתה נוסע לחו"ל, אז זכור לבדוק זאת עם רופא הילדים של התינוק.

יש את כל מה שאתה צריך בהישג יד

נסה להחזיק בהישג יד את הדברים שהתינוק שלך יצטרך. בהתאם לטיול, אתה יכול לשאת חיתולים, מגבונים לחים, שמיכות, צעצועים קטנים, ביגוד, ספרים ואוכל. כמו כן, יש משהו שאתה יכול לבדר אותו איתו.

העגלה, הצעצועים וכל השאר כנראה יצטרכו לעבור את אמצעי האבטחה הרגילים של נמל התעופה. לכן, אם אתה מרגיש המום, בקש עזרה. בהזמנת הטיסה, שאלו איך התינוק יצטרך ללכת, כך תוכלו להתכונן טוב יותר.

היכונו לבלתי צפוי

טיפים לטיסה עם תינוק
טיפים לטיסה עם תינוק.

ילדים יכולים להיות קצת חסרי מנוחה כשהם שמים לב שאתה לחוץ. לכן, אם אתם יוצאים לטיול קצר, מוטב לטוס עם התינוק בבוקר.

מצד שני, אם מדובר בטיסה ארוכה, עדיף לטוס בלילה. זה יעזור לתינוק שלך לישון טוב יותר במהלך הטיול. חוץ מזה, עשויים להיות כמה עיכובים או עצירות. אז, היו מוכנים מראש והכל בהישג יד.

נחיתה והמראה

המראות ונחיתות עלולות להיות מדאיגות מאוד כאשר טסים עם תינוק. זה כאשר יש שינויים בלחץ האוויר ואלה עלולים לגרום לסחרחורת, צלצולים באוזן ותגובות אחרות.

אם תינוקך מתחת לגיל שנתיים, האכילו אותו בהמראה וכאשר המטוס קרוב לנחיתה. אתה יכול גם לתת לו מוצץ או קצת מיץ שהוא יכול לשאוב כדי שזה יוכל להקל על תחושת הלחץ באוזניים.

"בהתאם לכמה זמן תימשך הטיול, אתה יכול לשאת חיתולים, מגבונים לחים, שמיכות, צעצועים קטנים, ביגוד, ספרים ואוכל".

ליתר בטחון, שאל את רופא הילדים לגבי השימוש בנוגדי גודש דקות לפני ההמראה והנחיתה. קח בחשבון את כל מה שעשוי לעזור לך להתמודד עם השפעת הלחץ המשתנה.

סבלנות

סבלנות היא חובה כאשר טסים עם תינוק. אם התינוק לא מרגיש בנוח, אנשים אחרים ירגישו אותו דבר, וזה יכול לגרום לתסכול ולגרום לך להרגיש לא טוב. זו הסיבה, חוץ מלנסות לטיסה שקטה ונוחה, שיהיה לך מים כדי להישאר לחות, בגדים רעננים ונוחים, להוריד מוזיקה או קריקטורות בטלפון שלך.

בקיצור, לטוס עם תינוק לא חייב להיות דבר רע. פשוט קחו בחשבון את הטיפים הללו והתאימו אותם למצב שלכם. זכור שאתה עם ילד והדברים לא יהיו מושלמים. הישארו מאורגנים ותצליחו מצוין.

פופולריים