מה אני יכול לעשות אם התינוק שלי מתעורר בלילה?

מה אתה יכול לעשות אם התינוק או הילד שלך מתעוררים בלילה
מה אתה יכול לעשות אם התינוק או הילד שלך מתעוררים בלילה?

"התינוק שלי מתעורר בלילה", מתחילה הקינה היומית של אמהות טריות. ועם עיגולים שחורים מתחת לעיניים, הרגלי השינה של התינוק הם שבסופו של דבר משפיעים על כל המשפחה. בן הבית החדש מייצג לא רק שינויים גדולים בבית, אלא גם אתגר עבור ההורים.

כמובן, כל היילודים והילדים הצעירים מתעוררים בתדירות מסוימת כדי לספק את צרכיהם באמצע הלילה. עם זאת, עלינו להבהיר לכל האמהות שזה נורמלי לחלוטין. הבעיה העיקרית היא שאחרי ההתעוררות נדרשת עבודה רבה כדי לגרום לילד לחזור לישון.

בכל פעם שילדים קמים, מחזור השינה שלהם משתנה. זה קורה בערך 5-7 פעמים בכל לילה. מה שמסבך את התמונה הוא הקושי שיש לתינוקות האלה בכל מה שקשור לחזרה לישון.

מה אתה יכול לעשות אם התינוק או הילד שלך מתעוררים בלילה? ובכן, המשיכו לקרוא, כי במאמר החושפני הזה מבית You Are Mom, תמצאו את הפתרון לבעיה שלכם. אתה תראה שזה הרבה יותר קל ממה שחשבת.

אלה שאומרים שהם ישנים כמו תינוק... כנראה שאין להם בבית.

-בעילום שם-

טריק עבור כאשר התינוק שלך מתעורר בלילה

התינוק שלך מתעורר בלילה. את בודקת את החיתול שלו, את חום הגוף שלו, נותנת לו להניק, שרה לו ועושה כל שביכולתך כדי לגרום לו לחזור לישון. עם זאת, זה אף פעם לא קורה. את מתוסכלת, את לא מבינה מה את עושה לא בסדר ואולי אפילו מחשיבה את עצמך כאמא רעה.

אתה טועה עמוקות, כי באופן כללי, הסיבה שהוא לא יכול לנוח קשורה לעובדה שהוא לא מצא את אותה תמונה כשהתעורר כמו כשנרדם. הנסיבות השתנו כהרף עין.

לדוגמה, אם התינוק נרדם בזמן הנקה, הוא יצטרך להאכיל שוב כאשר יתעורר. אם האור נכבה מאז שהוא נרדם, זה יפחיד אותו. אלו הבדלים קטנים שללא ספק עושים את ההבדל.

ישנם טריקים נוספים לאותם מקרים שבהם התינוק מתעורר בלילה ונראה שאי אפשר להחזיר אותו לישון. זכור כי המצב המעדיף את השינה הנכונה של התינוק הוא תחושת ביטחון.

"התינוק שלי מתעורר בלילה"
"התינוק שלי מתעורר בלילה", מתחילה הקינה היומית של אמהות טריות.

ואז, לטפל בדמעות שלו, לתת את כל האהבה שלך, לפנק, לחבק, ללטף ולנשק אותו בלי סוף במהלך היום זה מאוד חשוב. כמו כן, לשיר, לספר סיפורים ואפילו ליצור קשר עין יש חשיבות חיונית בעת פיתוח הרגלי שינה.

כיצד להציג שגרת שינה

האם ילדכם מתעורר בלילה ועדיין אין לו שגרת שינה מבוססת? אם לא יישם את זה בעבר, זה הזמן האידיאלי ליישם את זה. כצעד ראשון, השתמש בחפץ מעבר לתוצאות טובות יותר: דוב או שמיכה שינחמו אותו וישדרו ביטחון כשהוא לא מרגיש שאמא קרובה.

הטיפ השני הוא שהילדים וההורים יבינו ולשייך את חדר השינה לשינה ולא לעונש. לפיכך, על מנת להשיג זאת, נוח להשתמש באלמנטים חיצוניים שהילד מקשר למנוחה.

תרגל טקס אמיתי לפני השינה. הנפוץ והיעיל ביותר הוא: אמבטיה, סיפור, עריסה. זה, כמה שזה נראה טיפשי, מביא ביטחון לתינוק. זה הדבר הכי חשוב כשזה מגיע להירדם. זה מחזק עוד יותר את הקשר בין מבוגרים לילדים.

במקרה ההיפותטי שהקטן מעכב את ההירדמות, הישארו קרוב ודברו בטון רך ונינוח כדי שיוכל להירגע. חיוני להרגיע את ילדכם מבלי להסיר אותו מהעריסה, כך שההודעה שהילד יקבל היא: "אני יכול לסמוך על אמא, אבל אני צריך לישון לבד".

לעולם אל תשכח שבכי לא תמיד קשור לצרכים רגשיים ורגשיים. לפעמים ילדים בוכים כי משהו לא בסדר. למעשה, קוליק הוא רוע נפוץ מאוד שיכול לגרום להם להרגיש רע. אז, עקוב אחר התחושה שלך ובטוח מלא באינסטינקט האימהי שלך.

מעולם לא היה ילד כל כך מקסים שהאמא לא רוצה להשכיב אותו.

-בעילום שם-

פופולריים