לימוד שפת הסימנים של תינוקך

יש צורך לשמור על ראש פתוח ולשים לב לשפת הסימנים של תינוקך כדי להבין שיש לו דרכים רבות לבטא את עצמו
עם זאת, יש צורך לשמור על ראש פתוח ולשים לב לשפת הסימנים של תינוקך כדי להבין שיש לו דרכים רבות לבטא את עצמו.

אמהות רבות מתקשות להבין את הצרכים של תינוקן. עם זאת, יש צורך לשמור על ראש פתוח ולשים לב לשפת הסימנים של תינוקך כדי להבין שיש לו דרכים רבות לבטא את עצמו.

במיוחד כשהם לא יכולים לדבר, ילדים מתבטאים דרך גופם. וכאשר יש לך ידע על המחוות הקטנות הללו, אתה יכול מיד לזהות מה קורה להן או מה התינוק שלך רוצה.

בכי הוא צורת התקשורת הפופולרית ביותר עבור תינוקות, אך לא היחידה. תינוקות מתבטאים גם באמצעות תנועות גוף, חיוכים, מחוות וצלילים שהם פולטים כדי למשוך את תשומת לבכם.

בדרך כלל, האותות של התינוק יהיו עזים יותר כאשר מופנים כלפי ההורים. איתך הבכי יהיה חזק יותר, אבל מצד שני תראה גם את החיוכים הכי טובים שלו, במיוחד כשמתאחדים אחרי שהתינוק היה בטיפולם של אנשים אחרים.

השפה של תינוקות מתחילה במחוות

כל התינוקות עושים מחוות, מראים עמדות ומשמיעים צלילים כדי שניתן יהיה להבין אותם. לדוגמה, כאשר אתם משחקים יחד, אם הוא מסיט את מבטו, מפנה את ראשו או מקמר את גבו, הוא אומר שהוא צריך לקחת הפסקה ומעדיף להמשיך לשחק מאוחר יותר.

בכי לא אומר רק שהוא רעב. זה יכול להיות גם תחושת קור, רטוב או עייפות. לכל תינוק יש דרך לבכות להצביע על אי הנוחות הללו ואתם תזהו אותם בהדרגה. יש סבלנות ללמוד לזהות את המחוות הקטנות הללו.

לתינוקות יש כמה דרכים להראות מה הם רוצים. אם התינוק שלך מחייך בזמן שאתם ביחד, זה מראה שהוא מרגיש טוב, נוח ומאושר. תגלו שגילוי סימני תינוק אלו יהיה שימושי מאוד בביסוס שגרות כמו ללכת לישון ולדעת מתי אתם צריכים לעזור לו להירדם.

כאשר תינוקך קרוב לגיל 8 חודשים, סביר להניח שתבחין שילדך תלוי על הצוואר ומתחיל לבכות כאשר חבריך או רופא הילדים מתקרבים. זה מעיד על כך שהוא כבר יודע להבחין בין אנשים שהוא מכיר ואינו מכיר, וזרים פשוט מעוררים בו פחד.

אהבה לתינוק זה פשוט אחד הדברים היפים בעולם.

למד את התינוק שלך שפת סימנים
למד את התינוק שלך שפת סימנים.

-מחבר לא ידוע-

עם חלוף הזמן, הוא ישים לב שהם מברכים אותו בחביבות ויתרגלו לרעיון, ובסופו של דבר יקבל אותם. אבל זה לוקח זמן.

חשוב מאוד לזכור כי לאותם אותות יכולים להיות משמעויות שונות אצל תינוקות שונים. לכן לימוד לשחק עם התינוק דורש לפעמים זמן, מסירות וסבלנות.

היכולת להגיב נכון מובילה לחיבה רבה ותחזק את הקשר. המפתח לכך הוא להיות מאוד שומר מצוות ובעל סבלנות לפענח את השפה האישית של תינוקך.

למד את התינוק שלך שפת סימנים

חשוב ללכת תמיד בקצב של התינוק ולדאוג שיהיה לו כיף. הזמן האידיאלי להתחיל הוא כאשר הקטן שלך מתחיל להתעניין בתקשורת. תשימו לב שהוא הופך להיות חברותי יותר, מתחיל לקשקש ומשמיע צלילים והבעות כדי למשוך את תשומת לבכם.

כשאתה אומר מילה, עשה גם סימן או הצבע על השם שאתה שם. השתמשו תמיד באותו סימן, חזרו עליו מספר פעמים והדגישו את מילת המפתח תוך כדי יצירת השלט כך שתינוקכם יוכל לראות ולשמוע בבירור את הקשר בין השניים.

לאחר מספר ימים, התינוק שלך עשוי להתחיל לבצע את המחווה לבד, אם כי זה עשוי להימשך מספר שבועות, אז עדיף להתאזר בסבלנות. תעשה את זה כיף עבור התינוק שלך. סביר יותר שהתינוק שלך ילמד אם הוא נהנה ממה שהוא עושה.

כמה סימנים שאתה יכול לנסות

מומחים שונים ממליצים על קבוצות שונות של סימנים. תוכנית Sign With Your Baby מבוססת על שפת הסימנים האירופית; תוכנית Baby Signs משתמשת בסט של שלטים פשוטים שתוכננו במיוחד עבור תינוקות.

כל אחת מהמערכות הללו תעבוד, בדיוק כפי שמערכת שהומצאה על ידך תעבוד. כל מחווה שמחקה כמובן את משמעות המילה תעבוד היטב. הנה כמה דוגמאות:

  • אוכל: הנח את קצות האצבעות על השפתיים.
  • זה נגמר/נגמר: הרימו את הידיים לצדדים, כפות הידיים כלפי מעלה.
  • פחד: לטפוח על החזה
  • חם: מתח את היד כדי לגעת במשהו ואז הרם את היד במהירות
  • איפה זה? משכו את הכתפיים, כפות הידיים למעלה
  • ארנב: קמט את האף והראה שתי אצבעות
  • מכונית: סובב הגה דמיוני
  • ספר: חבר את הידיים שלך יחד ואז פתח אותן למעלה, כפות הידיים למעלה.

פופולריים