5 קורבנות שאמהות מקריבות

אנו מדגישים חמש קורבנות שאמהות מקריבות כדי לטפל ולהגן על הקטנים שלנו
בפוסט זה, אנו מדגישים חמש קורבנות שאמהות מקריבות כדי לטפל ולהגן על הקטנים שלנו.

בפוסט הזה, אנו מדגישים חמש קורבנות שאמהות מקריבות כדי לטפל ולהגן על הקטנים שלנו.

כמעט ברגע שמגיעות הבשורה המשמחת, מתחילה לצמוח התחושה היפה המכונה אהבה אימהית יחד עם התינוק שבבטנו. פנינו מאירים, חיינו מקבלים משמעות חדשה ואנו מתמלאים ברוח של חוסר אנוכיות. אנחנו יודעים שהילד שלנו הוא בראש סדר העדיפויות שלנו.

כאשר תינוק נכנס לחיינו, המטרות שלנו משתנות והיעדים שלנו מקבלים משמעות חדשה. אנו נעשים חסרי אנוכיות, ולוותר על דברים רבים מרגיש טבעי. אם זה לטובת ילדנו האהוב, היינו עושים זאת בלי לחשוב פעמיים.

המסירות, חוסר האנוכיות והאהבה האימהית שאנו חשים באופן אינסטינקטיבי עבור ילדינו הצעירים גורמות לנו לעשות מאמצים יוצאי דופן כדי להגן עליהם. כל הפעולות והרגשות הללו הם חלק מהקורבנות שמקריבות אמהות.

אמהות זקוקות לכוח בלתי פוסק כדי לקחת על עצמן את התפקיד המכריע הזה. אנחנו מבינים שזה לא פשוט. אנחנו תמיד מחפשים מידע ועצות שיכולות לעזור לנו להיות אמא טובה.

אחרי הכל, אנחנו צריכים לפתח הרגלים טובים. כאמהות, עלינו להיות אדיבים אך גם מסוגלים לחנך ולתת משמעת לילדנו בדרכים הנכונות.

נשים שהן אמהות הן לא רק נשים, אלא מלאכים. אמהות הן מקורות בלתי נדלים של אהבה וחיבה. אף אחד לא אוהב כמו שאמא אוהבת. אם היינו מניחים בצד את כל מה שישן, היינו צריכים להיפטר מהשמש והירח ומאהבת האם.

5 קורבנות שאמהות מקריבות

כאמהות, אנו מתמסרות לילדינו גם כשהם עדיין ברחם. אנו משנים את גופנו, משנים את ההרגלים והאינטרסים שלנו, משנים את הכספים שלנו וכו'. אולי חלק מהשינויים הללו הם גם חלק מהקורבנות שמקריבות אמהות.

להלן 5 מהקורבנות הנפוצים ביותר של אמהות. כולם הם תוצר של האהבה העמוקה שאנו חשים כלפי ילדינו.

1. מראה חיצוני

למרות שזה אולי נראה לשווא, להיות מוכנים לשנות את הגוף שלנו זה משהו שרוב הנשים לא מרגישות בנוח. שינוי ארון הבגדים שלנו עקב עלייה זמנית במשקל וקבלת סימני המתיחה המפחידים העוקבים אחר התקדמות ההיריון שלנו הם הקרבנות שאנו מקריבים כאמהות.

2. אינטרסים

קורבנות אמהות
קורבנות אמהות.

ייתכן שנצטרך לדלג על כמה שעות של קניות או צפייה בסרטים האהובים עלינו לטובת פעילויות או תוכניות ידידותיות לילדים. אבל זה תמיד שווה את זה, והסיפוק על פניהם הוא כל התגמול שאנחנו צריכים.

3. הרגלים

ברגע שהבאנו ילד לעולם הזה, יש לנו אחריות להוות דוגמה. הרגלים רעים כמו עישון, שתייה מוגזמת או אכילה לא בריאה חייבים להשתנות בהדרגה, לטובת ילדינו ועצמנו.

4. זמן

כאמהות, יש לנו מעט מאוד זמן לעצמנו. להביא ילד לעולם פירושו לעשות דברים מהר, לקבל קצת יותר לחץ ולפתח סבלנות וסובלנות.

5. ארגון

כשאנחנו אמהות, הדרך שלנו לארגן ולתכנן את חיינו חייבת להשתנות כדי לקחת בחשבון את המספר האינסופי של המשימות הנחוצות כדי להבטיח את שלומם ורווחתם של ילדינו.

אהבת ילדכם: הפרס על הקורבנות שלכם

למרות שהם לא יודעים זאת, לילדים שלנו יש את היכולת לשנות את כל השאיפות והחלומות הישנים שלנו. אבל התגמול העצום של הנס הזה קורה במשפחות שלנו יותר מאשר מפצה על הדברים שאנחנו משאירים מאחור - הקורבנות שאמהות מקריבות רק כדי לראות את ילדינו בריאים ומאושרים.

ככל שאנו מתרגלים לאורח חיים חדש זה, מקורות סיפוק חדשים יתחילו להופיע. כל מה שתעשה יתוגמל באהבה וחיבה מהילד הקטן שלך.

השינוי הזה הופך לנורמלי, עד שהקורבנות האלה שהקרבת כאמא מתחילים לדעוך. נשארו רק האהבה והרצון להתקדם.

החיוכים, הבדיחות, מחוות החיבה הספונטניות של ילדכם כמו חיבוקים ונשיקות, ציורים, ריקודים ושירים, הצורך שלהם בתמיכה, נחמה ועצות, יהיו חזקים יותר מהזיכרונות מכל מצב קשה שעברתם בדרך.

להביא ילד לעולם פירושו להאריך את הקיום שלנו. עם הזמן, הם הופכים להיות בן לוויה הקרוב ביותר שלנו ובעל ברית החזק ביותר. הילד שלך יקבל אותך בדיוק כפי שאתה ויאהב אותך מעל הכל. תמיד יהיה לכם אחד את השני, כמה ששניכם זקנים ובכל מקום שתהיו.

פופולריים