טיפים לאבות למרחקים ארוכים

ולכן חשוב ללמוד איך להיות אבא טוב למרחקים ארוכים
לעתים קרובות, היעדרות של אב נחשבת בטעות לדחייה על ידי הילדים בבית, ולכן חשוב ללמוד איך להיות אבא טוב למרחקים ארוכים.

לעתים קרובות, היעדרות של אב נחשבת בטעות לדחייה על ידי הילדים בבית, ולכן חשוב ללמוד איך להיות אבא טוב למרחקים ארוכים.

כשאבא שלהם לא בבית כל יום, בין אם זה בגלל עבודה או בעיות אישיות עם אמו, יכול להיות שילד ירגיש נטוש. כאשר הם מתמודדים עם מצבים אלו, הם בדרך כלל אינם מסוגלים להבין שהמציאות הזו אינה אשמתם, וכי אין זו בחירה מרצון של ההורים.

כתוצאה מכך, ילדך יכול להתחיל להסתגר בעולם שלו כדרך לברוח מהסביבה הסובבת אותו; כמובן, זה ישפיע על המעורבות שלהם עם חברים, בית ספר ובני משפחה אחרים שהם בקשר איתם. מתוך מחשבה על כך, חיוני שהמשפחה תשתתף בפעילויות המאשרות את נוכחות האב.

למרות המרחק, ילדכם צריך ללמוד לכבד את תפקידכם כאביו.

כך, המרחק לא נראה גדול כל כך בין הילד לדמות האב הכל כך חשובה להתפתחותם. זה לא עניין של לקנות להם טונות של מתנות כדי למלא את חלל ההיעדרות שלך, או לתת להם את כל מה שהם רוצים.

במקום זאת, נסו לשחק תפקיד מכריע בחיי היומיום שלהם, גם אם אתם לא יכולים להיות ביחד כל הזמן.

זמן הוא הדבר היקר ביותר שגבר יכול לבזבז.

-תיאופרסטוס-

במילים אחרות, האתגר חורג מלהודיע להם שאתה עדיין שם בשבילם. עליך להטמיע בהם את הכבוד המגיע לך, ציות, ויותר מכל, אהבה. אולי המחשבה על ניסיון לעשות את זה מעוררת בך עצבים, וזו הסיבה שאנחנו רוצים לתת לך כמה עצות לגבי להיות אבא טוב למרחקים ארוכים:

אבהות למרחקים ארוכים: עצות שימושיות להצלחה

אין ספק שאתה מרגיש עצב על העובדה שאתה לא מסוגל לחלוק כמה רגעים עם הקטן שלך ככל שתרצה. עם זאת, אנחנו רוצים לתת לך את הכוח להתקדם עם רשימת הטיפים הזו שיגרמו לך לשנות את דעתך ויעזרו לך להתמודד עם האתגר הזה עם גישה מחודשת:

ודא שילדך מרגיש את נוכחותך בכל יום, במיוחד ברגעים החשובים ביותר:

זה כולל רגעים עצובים, הצלחות, משברים, זמנים שמחים ואירועים שהילד ירצה לחלוק עם אבא שלו, כמו סיום לימודים, מסיבות יום הולדת, טורנירים ופסטיבלים, בין היתר. אם אתה לא הולך להיות שם, ספר להם את האמת והסביר את הסיבות לכך.

אל תבטיח הבטחות שלא תוכל לקיים:

הימנע מלעלות תקוות רק כדי לשבור את לבם מאוחר יותר. היו ראשונים והקשיבו למה שילדכם צריך באהבה.

למד על תחומי העניין של ילדך:

איך אבא למרחקים ארוכים משפיע על הילדים
איך אבא למרחקים ארוכים משפיע על הילדים?

זה לא משנה אם זה עניין חולף, הילד שלך עדיין נלהב מהדברים שהוא אוהב לעשות. תהיו מעורבים ותן להם מקום לדבר איתך על זה.

אל תעשה בהם מניפולציות:

יש אבות שרוצים לתקן את הטעויות שלהם עם צעצועים או ממתקים. החדשות הרעות הן שזה לא נותן לילדים דוגמה טובה, והם יתחילו להאמין שזו הדרך הטובה ביותר לפתור את בעיות החיים.

תישאר בקשר:

הטכנולוגיה הפכה לחברו הטוב ביותר של אבא למרחקים ארוכים. למרבה המזל, הדורות הצעירים יכולים לסמוך על חלונות התקשורת הללו כדי להישאר קרובים ליקיריהם שאינם מסוגלים להיות שם מכל סיבה שהיא.

הצג את עצמך כאבא גאה:

הכירו את המורים שלהם, חבריהם לכיתה, חברה או חבר וכל אדם אחר שיש לו השפעה על חיי היומיום שלהם.

קבע גבולות ברורים:

כפי שציינו קודם לכן, עליכם ללמד את ילדכם לכבד אתכם למרות המרחק. אתה תמיד הולך להיות אבא שלהם, ולכן אתה צריך להנחות אותם בתקיפות. אתה תראה שזה בסופו של דבר יהיה עזרה גדולה בשנות העשרה שלהם.

אבהות למרחקים ארוכים מושגת באמצעות כוח וביטחון עצמי. הקשר שאתה יוצר עם ילדך ימשיך לפרוח עם הזמן. הערובה היחידה שתצליח ליצור קשר חזק עם הקטן שלך היא בידיים שלך: עקביות.

איך אבא למרחקים ארוכים משפיע על הילדים?

לדברי מומחים, תוצאה טובה במצב זה תלויה בבגרות של האם והאב. היכולת לבנות קשרים חזקים וערוצים יעילים של תקשורת יעשו רושם טוב על ילדכם.

גם האם וגם האב צריכים לגשת למצב זה בצורה בוגרת על מנת להימנע מכך שהוא ישפיע על ילדם.

אב נעדר שאינו מעוניין לגשר על הפערים המפרידים בינו לבין משפחתו עלול לתרום לתחושות של בדידות ופגיעות. אז אף פעם לא מאוחר מדי להראות למלאך הקטן שלך כמה אתה אוהב אותם, ושבלעדיהם החיים שלך לא היו אותו דבר.