טיפים להורים במהלך הסגר נגיף הקורונה

הורים רבים נשארים בבית עם ילדיהם כחלק מהסגר נגיף הקורונה
לכן, הורים רבים נשארים בבית עם ילדיהם כחלק מהסגר נגיף הקורונה.
במהלך ימי הכליאה הללו, חשוב למשפחות לפעול לפי הנחיות יומיות מסוימות כדי להפוך את הדברים לנסבלים יותר. היום, נשתף טיפים מועילים להורים במהלך הסגר נגיף הקורונה.

אנחנו לא יכולים להכחיש את זה... אפילו בזמן שראינו מה קורה במקומות אחרים בעולם, מעולם לא חשבנו שזה יקרה לנו. אבל נגיף הקורונה (COVID-19) גרם למגיפה שמשפיעה על כולנו. לכן, הורים רבים נשארים בבית עם ילדיהם כחלק מהסגר נגיף הקורונה.

אלפי אנשים נדבקים בנגיף הזה מדי יום בגלל שהם לא נוקטים באמצעי הזהירות הדרושים, ומאות מתים מדי כמה ימים. המציאות היא שהנגיף הזה התחיל להופיע בכל העולם. כעת, וירוס הקורונה הפך לדאגה אמיתית שמייצר הרבה מאוד ייסורים, אי נוחות, דאגה ובדידות.

סוף סוף, אנשים מתחילים להבין מה באמת חשוב בחיים, שהם שני דברים: משפחה ובריאות. שום דבר לא יכול להיות חשוב יותר. לכן אנחנו צריכים להיזהר כל יום ליהנות משניהם ולחיות הכי מאושרים שאפשר.

משפחות רבות מרגישות המומה בהתחשב בכך שילדיהן לא הולכים לבית הספר. בנוסף, זה עשוי להימשך ללא הגבלת זמן עד שהמשבר הזה יסתיים. כתוצאה מכך, הורים - וילדים - הפסיקו לחיות את החיים כפי שהם הכירו אותם עד עכשיו וצריכים לארגן מחדש דברים כדי להתמודד כל יום. חשוב שנעשה זאת על מנת לספק מבנה רב ככל האפשר לילדים שלנו.

לכן אנחנו רוצים להציע כמה קווים מנחים להורים שחייבים להישאר בבית עם ילדיהם במהלך תקופת הכליאה הזו. אנו בטוחים שהטיפים הבאים יעזרו לך לעבור את הימים הבאים.

הנחיות להורים שנמצאים עם ילדיהם במהלך הסגר נגיף הקורונה

קודם כל, דבר אחד הכרחי לחלוטין במהלך הסתגרות בבית עם ילדיך הוא שגרה אמינה. ילדים צריכים לדעת שהימים שלהם יהיו מאורגנים מכיוון שזה עוזר להם לארגן את דעתם.

ניתן לשלב שגרות בלוחות זמנים שילדים גדולים יותר יכולים לעצב בעצמם, בעזרת ההורים. עבור ילדים צעירים יותר, ההורים יכולים לעזור להם ליצור שגרה יומיומית באמצעות ציורים כדי שהילדים יוכלו להבין מה הולך לקרות בכל רגע. ילדים יכולים אפילו לעשות את הציורים בעצמם.

בבוקר, למשל, ילדים צריכים לנסות לעקוב, ככל האפשר, לפי סדר היום הרגיל שלהם כאילו הם בבית הספר. המשמעות היא לימוד והכנת שיעורי בית שבית הספר שולח במהלך שעות הלימודים. מה שכן, הם היו צריכים לקבוע זמנים לאכילת ארוחת בוקר, אכילת צהריים, מנוחה וכו'...

השכמה ובוקר מוקדם

כאשר ילדים מתעוררים, הם צריכים לאכול ארוחת בוקר. לאחר מכן, עליהם להתלבש בבגדים נוחים ולצחצח שיניים וכו'. לבסוף, הגיע הזמן לשבת ולעשות שיעורי בית ספר.

נשתף טיפים מועילים להורים במהלך הסגר נגיף הקורונה
היום, נשתף טיפים מועילים להורים במהלך הסגר נגיף הקורונה.

לגבי ילדים צעירים יותר, ניתן לקבוע שגרה לקריאה, משחק, ציור, ריקוד וכדומה... חשוב להתאים כל שגרה לגילו של ילדכם ובמקביל לתחומי העניין והאחריות שלו.

באמצע הבוקר או לפני ארוחת הצהריים

כשילדים סיימו את עבודתם בבית הספר, הם יכולים לעזור בבית בהתאם לגילם וליכולותיהם. זה כולל לסדר את החדרים שלהם, להכין משחקים לשעות אחר הצהריים... הם יכולים אפילו לעזור להוריהם להכין ארוחת צהריים ולערוך את השולחן.

אחרי האוכל

לאחר ארוחת הצהריים, זה זמן מצוין עבור בני המשפחה הצעירים ביותר לנמנם. באשר לילדים גדולים יותר שלא רוצים לנמנם, הם יכולים לנצל את הזמן הזה לפעילויות מרגיעות. מנוחה חשובה גם אם אתה בבית כל היום במהלך הסגר נגיף הקורונה.

אחר הצהריים

אחר הצהריים הוא זמן מצוין לשחק משחקים כמשפחה ולהתאמן בבית עם פעילויות שמתאימות ליכולות הפיזיות של כל אחד מהחברים. כולכם צריכים להסתובב ולשרוף את האנרגיה הנוספת שיש לכם מאי יציאה.

אתה יכול גם לעשות דברים שאתה בדרך כלל לא עושה בגלל חוסר זמן. למשל, לצאת ממשחקי קופסא, לארגן ארונות, לנקות את המקרר. אבל מה שלא תעשה, תעשה את זה כמשפחה.

לפני ארוחת הערב ובזמן ארוחת הערב

לפני ואחרי ארוחת הערב, עקבו אחר אותן שגרות כמו תמיד. אלה עשויים לכלול: אמבטיה, לבישת פיג'מה, צפייה קטנה בטלוויזיה כדי לנוח ולהנות ביחד כמשפחה וכו'.

זמן ארוחת הערב הוא זמן מצוין להרהר; לחשוב מה עבד טוב ומה אתה יכול לעשות טוב יותר מחר. חשיבה על הרגשות שהיום שלך עורר היא דרך טובה להימנע מחרדה. אתה יכול אפילו להכין יומן של רגשות משפחתיים.

לאחר סיום ארוחת הערב, אז הגיע הזמן ללכת לישון. הורים יכולים לנצל את הזמן השקט הזה כדי להתחבר כזוג. הזמנים מנסים, אבל חשוב לא לתת לנסיבות הנוכחיות לפגוע בזוגיות שלכם. זה עוד זמן נהדר להרהר, להתכנס ולזכור שאתה אחד.

כולנו נמצאים בזה ביחד וכולנו חייבים לעשות חלק כדי למנוע מהסגר נגיף הקורונה להתארך. זכרו שהרגשות והיציבות שלכם חיוניים בכל הנוגע לרווחתם של ילדיכם. והידיעה כיצד להתגמש ולהסתגל לנסיבות הנוכחיות היא בסיסית .

פופולריים