טיפים לאריזת התרמיל של ילדכם לבית הספר

נתחיל בלשקול את סוג התרמיל הטוב ביותר עבור ילדינו לשאת את ציוד בית הספר שלהם
נתחיל בלשקול את סוג התרמיל הטוב ביותר עבור ילדינו לשאת את ציוד בית הספר שלהם.
איך אורזים תרמיל של ילד לבית הספר ביעילות? במאמר זה נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.

איך אורזים תרמיל של ילד לבית הספר? זו שאלה נפוצה בקרב הורים שמתכוננים לשלוח את ילדיהם לכיתה.

למרות העובדה שרוב בתי הספר מספקים רשימה של ציוד שהילד יזדקק להם, זה תלוי בנו כהורים לבחור את התרמיל הנכון ולוודא שהילדים שלנו יכולים לשאת הכל בנוחות.

לשם כך, נסתכל על כמה רעיונות לגבי הדרך הטובה ביותר לארוז לבית הספר. אנו נשקול גם את סוג התרמיל הטוב ביותר לבחירה. זה משהו שלעתים קרובות מתעלמים ממנו, אבל יש לו השפעה אמיתית על רווחתו של הילד.

בחירת תיק גב נכון

נתחיל בלשקול את סוג התרמיל הטוב ביותר עבור ילדינו לשאת את ציוד בית הספר שלהם. רופאי ילדים אומרים שרוב הילדים שחווים כאבי גב נושאים משקל רב מדי בתרמילים שלהם, או שאינם משתמשים בדגם הנכון.

סוגי התרמילים הקיימים בשוק מגיעים עם שתי רצועות, רצועה אחת, או גלגלים בסגנון מזוודה. מבין שלוש האפשרויות הללו, אורטופדים ממליצים על גרסת שתי הרצועות.

דגם זה נחשב לבעל חלוקת המשקל הטובה ביותר למניעת מחלות גב. אם תבחר בדגם זה, וודא שהרצועות רחבות ומרופדות כדי לאפשר נוחות רבה יותר על כתפי ילדך.

איך אורזים תרמיל של ילד לבית הספר
איך אורזים תרמיל של ילד לבית הספר?

למרות שזה אולי נראה כאילו הגרסה בסגנון המזוודה היא אידיאלית, גרירתה בזרוע אחת עלולה לגרום לעקמומיות בעמוד השדרה, מכיוון שהמאמץ גורם לילד להישען קדימה. בנוסף, זה גם יקשה על הילד לעלות במדרגות ולעבור על סורגים.

אריזת ציוד לבית הספר

כשאתה אורז את התרמיל של ילדך, זכור כי לעולם אל תכלול יותר מהנדרש. כדי להשיג מטרה זו, עליך להצטייד בעותק של לוח השיעורים של ילדך כדי שתוכל לדעת מה צריך לארוז עבור כל יום.

ברגע שאתה יודע אילו מחברות, ספרים וציוד הוא או היא זקוקים למחרת, עליך לארוז אותם בסדר הבא:

  1. ספרים ומחברות צריכים להיכנס לחלק של התרמיל הקרוב ביותר לגב. במילים אחרות, הם צריכים להיכנס ראשונים.
  2. חפצים כבדים כמו קלמרים וטאבלטים (אם משתמשים בהם) צריכים להיכנס לאחר מכן. זכור שהבסיסים הטובים ביותר עשויים מבדים עמידים, צדדיים מספיק כדי לשאת את המספר הגדול ביותר של עפרונות ועפרונות צבעוניים בחלל אחד. המארז צריך לכלול: עפרונות, מחקים, עפרונות צבעוניים, מספרי בטיחות, טושים, סרגל ומקל דבק.
  3. אם שמים את החטיף של הילד בתרמיל, הוא אמור לבוא אחר כך. באופן אידיאלי, לתיק הגב של ילדכם יהיו כיסי צד, כיסים פנימיים וכיסים קדמיים, כך שתוכלו להוסיף בקבוק מים עמיד בפני שפיכה ומיכל סנדוויץ'.
  4. לבסוף, הוסף פריטים קלים כמו מגבונים לתינוק, ג'ל אנטיבקטריאלי, רקמות ובגדים להחלפה אם ילדך עושה ספורט. זה מאוד חשוב אם ילדכם לומד בגיל הגן כי ילדים בגיל זה מתלכלכים בקלות.

שיקולים אחרונים לתרמיל של ילדכם

אם אפשר, שקלו את תיק הגב של ילדכם. רופאי ילדים ואורתופדים ממליצים שמשקלו לעולם לא יעלה על 15% ממשקל הגוף של הילד. לכן, תיק גב לא צריך לשקול יותר משני עד חמישה קילוגרמים (בערך 5-5 ק"ג) לילדים בגילאי חמש עד 11.

תנו לילדכם לבחור את הצבעים והדוגמאות של התרמיל, אך החליטו בעצמכם על צורתו ומשקלו. זה יבטיח שהוא או היא לא יחזרו הביתה עם כאבי גב משימוש בדגם הלא נכון.

עם כל זה בחשבון, אתה יודע איך לטפל בתרמיל של ילדך. נתנו לך את כל הכלים הדרושים לך, אז התחל! והקפידו לאחל לקטן שלכם הרבה הצלחה בבית הספר.

פופולריים