איך למנוע התקפי זעם בפומבי?

קרא את העצות הנפלאות למטה כיצד למנוע התקפי זעם בפומבי
קרא את העצות הנפלאות למטה כיצד למנוע התקפי זעם בפומבי.
אתה בחוץ בפומבי והילד שלך מתחיל לקבל התקף זעם. אתה מרגיש שכל העיניים נשואות אלייך. הדבר הראשון שאתה מרגיש הוא מבוכה. אתה יכול אפילו להתחיל לפקפק במה אתה עושה לא בסדר כהורה. אל תאבד תקווה. קרא את העצות הנפלאות למטה כיצד למנוע התקפי זעם בפומבי. האימהות מלאה ברגעים נפלאים. אבל יש גם זמנים שהם לא כל כך גדולים. למשל, כשהילדים שלנו רוצים משהו שהם לא יכולים לקבל, במיוחד כשאנחנו בפומבי. כשזה קורה, הקטנטנים שלנו נוטים ליצור סצנה שגורמת לנו לאי נוחות, לעצבן ומתוסכל... בלשון המעטה. לפעמים נדמה שהילדים שלנו מתחרים על פרס "הזעם של השנה". ובואו נודה, לפעמים אנחנו מאבדים שליטה. אל תרגיש רע עם המצבים האלה! זה נורמלי שסוג כזה של התנהגות מופיע מדי פעם.

ולמרבה המזל, יש כמה טריקים שאתה יכול להשתמש כדי למנוע מחזה. אל תיכנע כשהילד שלך מתחיל לבכות. כן, התפקיד שלנו כאמהות הוא להיות שם כדי לעזור להן. אבל חלק מזה אומר ללמד אותם שהם לא תמיד יכולים לקבל את דרכם.

טיפים למניעת התקפי זעם בציבור

להלן כמה עצות טובות שתוכל ליישם כדי להיפרד מהתקפי הזעם המביכים הללו בפומבי:

  • ודא שילדך דאג לכל צרכיו לפני היציאה מהבית. תמיד כדאי לארגן את התכניות שלכם בצורה כזו שתאפשר לילדכם לאכול בשעה הגונה ולנמנם בשעה הרגילה.
  • ביסוס שגרת יומיום הוא המפתח למניעת עצבנות ילדכם. כשאתה עוזב את הבית ותתנתק מלוחות הזמנים הרגילים של האכילה או הנמנום של ילדך, סביר להניח שהוא יהפוך לעייף וקצר התמזגות בתמורה.
  • תכננו מראש והכינו את ילדכם כראוי. אם אתם הולכים לבנק או למקום אחר שמשעמם לילד, הביאו אתכם צעצוע או משחק. אם אתם הולכים למקום חם, הביאו צידנית עם פירות וחטיפים. זה יעזור לשמור על הילד הקטן רגוע.
  • הקפד לתקשר בבירור לבנך או לבתך את הדברים שאתה הולך לעשות ביחד. ילדים זה הגיוני. אם תגיד לילד שלך שאתה הולך למאפייה, הוא יסיק באופן הגיוני שהוא הולך לקבל סופגנייה.
  • כדי למנוע קונפליקטים, עדיף להסביר בדיוק מה אתה מתכנן לקנות. קבע גבולות ברורים לגבי הבחירות שילדך יכול לעשות. אם אתה הולך לקנות דגנים, אתה יכול להגיד לילד שלך שהיא יכולה לבחור איזה דגנים היא רוצה.
למד להכיר את הגבולות של ילדך עצמו. מידע זה יעזור להתמודד עם מצבים מאתגרים בצורה הטובה ביותר עבורך ועבור ילדך.

אתה צריך לדעת את הגבולות של הילד שלך

טיפים למניעת התקפי זעם בציבור
טיפים למניעת התקפי זעם בציבור.

להלן מספר טיפים נוספים כדי להימנע ממצבים שעלולים לעורר את אותם התקפי זעם לא רצויים בזמן שאתה בחוץ:

  • ספר לך לילד באילו מקומות אתה הולך לבקר, באיזה סדר וכמה זמן אתה מתכוון לקחת. זוהי אסטרטגיה מצוינת שתעניק לילדכם את המידע הדרוש לו כדי לנהל את הציפיות שלו.
  • דבר בכנות על הפעילויות שתעשה בזמן שאתה בחוץ. זה יעזור לילדך להתכונן נפשית למה שעתיד לבוא.
  • גלה התקפי זעם אפשריים והיה פרואקטיבי. אלף דברים עוברים בראש של ילד כשאנחנו אומרים לו את המילה "לא". הדרך הטובה ביותר להתמודד עם סכסוך היא למנוע אותו.
  • הקדישו דקה לתכנון מראש לפני שתקחו את ילדכם למקום האהוב עליה. לדוגמה, אתה בפארק וכמעט הגיע הזמן ללכת. אתה יכול להתקשר לילד שלך ולומר לה שיש לה עוד 10 דקות לשחק. זה יאפשר לה לדעת שאתה לוקח בחשבון את ההנאה שלה. זה גם יאפשר לקטן שלך לעבד ולהתכונן לרגע שבו אתה צריך לעזוב.
  • אפשרות נוספת היא להפנות את תשומת הלב של ילדכם. נניח שהקטנה שלך רוצה ממתקים ולא יכולה לקבל אותו. אתה רואה את הפנים שלו מתכוננים לבכות. תסיח את דעתו בכך שתגיד לו שהגיע הזמן לקחת את הכלב לטיול. נסו לגרום לזה להיראות כמו הזדמנות מהנה. להסיח את הדעת ולכבוש.

תבחר את הקרבות שלך. לפעמים זה בסדר להירגע. פעמים אחרות, אתה באמת צריך להגיד לא. כל מצב הוא שונה וזה תלוי בך לבחור את האסטרטגיה והעמדה הנכונים.

ברגע שאמרת לא, אז חשוב מאוד לעמוד על שלך. אם תשנה את דעתך באמצע התקף הזעם של ילדך, אתה תשלח את המסר הלא נכון. ילדכם יבין שההתנהגות שלו הצליחה להשיג את שלו. כתוצאה מכך, תהיה לו מוטיבציה לחוות עוד יותר התקפי זעם בעתיד.

אל תשנה את דעתך לאחר שכבר אמרת לא.

פופולריים