סודות לאחסון חלב אם משלך

בנק חלב אם ביתי מתייחס לאספקה האישית שלך של חלב אם מאוחסן שחילצת ושמרת לשימוש עתידי
בנק חלב אם ביתי מתייחס לאספקה האישית שלך של חלב אם מאוחסן שחילצת ושמרת לשימוש עתידי.

בנק חלב אם ביתי מתייחס לאספקה האישית שלך של חלב אם מאוחסן שחילצת ושמרת לשימוש עתידי. זוהי תרגול המומלץ על ידי מומחים ומקדמי הנקה בלעדית.

בעשור האחרון התעוררה התעניינות במדינות שונות לגבי השיטה הנכונה לאחסון חלב אם במקרר. הסיבה היא שיולדות רבות נאלצות לחזור לפעילותן המקצועית בחודשים שלאחר הלידה. זו נטייה גוברת.

הדאגה הראשונה של אמא היא לספק את התזונה הטובה ביותר לילד שלה. וכשזה מגיע להזנה, אין דבר טוב יותר עבור התינוקות שלנו מאשר הנקה.

עם זאת, לפעמים הפעילות שלנו מחוץ לבית פועלת נגד הרצון שלנו להניק. לפעמים אין לנו מספיק זמן. כשזה המקרה, קצת תכנון קדימה יעזור לנו להגיע ליעד שלנו לספק חלב אם טבעי לתינוקות שלנו

כמה זמן ניתן לשמור חלב אם?

חלב אם עשיר במגוון גדול של ויטמינים, שומנים וחומרים אימונולוגיים. כל המרכיבים הללו פועלים יחד להתפתחות בריאה של ילדכם. חשוב להבטיח את שימור התכונות הללו בעת שמירת החלב שלך.

כדאי לדעת שחלב אם שומר על איכותו בטמפרטורת החדר עד 7 שעות.

חלב אם שהוקפא נכון יכול להישמר עד 12 חודשים.

אם אתה רוצה לאחסן את החלב שלך לשימוש למחרת, אתה צריך לשים אותו במקרר. חלב אם ניתן לאחסן בבטחה במקרר עד שבוע.

עם זאת, אם אתה לא חושב שאתה הולך להשתמש בחלב כל כך מהר, אנו ממליצים להקפיא אותו. הקפידו לאחסן אותו בטמפרטורה מתחת ל-32 מעלות. זה יאפשר לך לאחסן בבטחה את החלב שלך במשך 7-12 חודשים.

אולי אתם שואלים את עצמכם איך לדעת כמה זמן החלב שלכם היה במקפיא או במקרר. אל תדאג. ניתן לסמן את שקיות האחסון או המיכלים עם תאריך החילוץ. זה יאפשר לך להיות בטוח שהחלב שאתה נותן לתינוק שלך בטוח.

כיצד יש לאחסן חלב אם?

ניתן למצוא בבית המרקחת שקיות קטנות המיועדות לאחסון של 4 עד 8 גרם חלב אם. עם זאת, אם אתה רוצה לחסוך כמויות גדולות יותר, אתה יכול להשתמש בכלי פלסטיק או זכוכית. יש לוודא שהמכלים מעוקרים ובטוחים למזון, ושניתן לסגור אותם הרמטית.

העצות הטובות ביותר למיצוי החלב שלך

הדרך הטובה ביותר להמריץ את ייצור חלב אם היא עם היניקה של תינוקך. זה הוכח מדעית. לכן, אנו ממליצים לך לחלץ את החלב שלך ממש בזמן שאתה מניקה.

אבל איך זה נעשה?

תכנן את יצירת בנק חלב האם שלך לפני לידת תינוקך
תכנן את יצירת בנק חלב האם שלך לפני לידת תינוקך.

זה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחבר את משאבת השד שלך לאחד מהשדיים שלך בזמן שאתה מניקה מהשני. המשאבה יכולה להיות ידנית או חשמלית.

אמהות שיישמו את הטכניקה הזו בפועל נשבעות בה. הם טוענים שאתה יכול לחלץ כמות גדולה יותר בפחות זמן. אם אתה שואב בזמן שהתינוק שלך ישן, תצטרך יותר זמן כדי לאסוף את אותה כמות חלב.

כמה חלב כדאי לשים בצד?

זה תלוי לחלוטין בלוח הזמנים היומי שלך ובצרכים של התינוק שלך. תינוקות שזה עתה נולדו נוטים להאכיל כל שעתיים או שלוש שעות. אתה צריך להקפיד לשמור מספיק חלב כדי שהתינוק שלך ימשיך בדפוס זה בזמן שאתה בחוץ. הכמות שהתינוק שלך שותה בכל מרווח תהיה תלויה בגילו ובביקוש שלו.

מתי כדאי להתחיל לבנות את בנק החלב שלך?

בהקדם האפשרי! אתה צריך להתחיל לאחסן את החלב שלך ברגע שיש לך קצת לנצל. זה יעשה לך יותר נוח בבוא היום שבו אתה צריך להשאיר את התינוק שלך לטיפול של מישהו אחר.

זכור שבנק חלב האם שלך הוא הגיבוי הטוב ביותר שלך להנקה ישירה של תינוקך. זה יאפשר לך להמשיך לתת לתינוק שלך את מקור ההזנה הטוב ביותר גם כשאתה בחוץ.

יצירת בנק חלב אם משלך כבר מההתחלה הוא רעיון מצוין. למה? במהלך ימי חייו הראשונים של תינוקך, בלוטות החלב שלך מייצרות חומר מיוחד הנקרא קולוסטרום.

מומחי חלב אם טוענים שקולוסטרום הוא זהב נוזלי. זה לא רק בגלל הקולוסטרום צהוב, אלא גם בגלל התכונות המופלאות שיש לו.

לדוגמה, הוא מכיל אנזימים ולקטובצילוס אסידופילוס. רכיבים אלו מחזקים את התפתחות מערכת המעיים של תינוקך. הם גם מקלים על העיכול.

שמירת קולוסטרום תעזור לך לעבור את ההצטננות והחום הראשונות של תינוקך.

הודות לתכולת הנוגדנים הגבוהה שלו, קולוסטרום יכול לפעול כאנטיביוטיקה נגד זיהום. זה יכול לשמש גם כחיסון הטוב ביותר נגד הצטננות שתינוקות חווים במהלך שנתם הראשונה.

תכנן את יצירת בנק חלב האם שלך לפני לידת תינוקך. אספקת חלב האם שלך צריכה להיות בעלת הברית הטובה ביותר שלך; לא מרוץ נגד הזמן. אל תשכחו ליהנות מהעובדה שאתם נותנים לתינוק שלכם את מקור התזונה הטוב בעולם.