מוצרים חדשניים לתינוקות בשנת 2019

מוצרים חדשניים לתינוקות
מוצרים חדשניים לתינוקות.
ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, ישנם יותר ויותר מוצרים חדשניים לתינוקות בשוק. למרבה המזל, המוצרים הללו הופכים את חיינו כאמהות להרבה יותר קלים.

אנו חיים בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת בקצבים לא ייאמן, וחדשנות משפרת כל הזמן את חיי היומיום שלנו. בשנת 2019, יצאו לשוק מספר המצאות חדשות שהופכות את חיינו לקלים יותר כאמהות. החל ממוצרים שעוזרים לנו לפקוח עין על ילדינו בזמן שהם ישנים, ועד לאלו שהופכים את זמן הרחצה לקל... הכתבה של היום תעזור לכם לגלות את המוצרים החדשניים של השנה לתינוקות.

מוצרים חדשניים לתינוקות

הדאגה לקטנטנים שלנו היא האחריות מספר אחת שלנו. לכן, אנחנו תמיד משתדלים שיהיה לנו את כל מה שאנחנו צריכים בבית כדי לוודא שנוכל להעניק לילדים שלנו את הטיפול וההגנה שהם צריכים.

ברשימה הבאה נציג מספר פריטים שנוצרו מתוך מחשבה על מטרה זו.

מוטורולה-בינטון

ה- Hubble Connected מבית Motorola ו-Binatone מושלם להורים שרוצים לפקח על ילדיהם בזמן שהם ישנים ומשחקים. מסכי תינוק אלו מתחברים לכל טלפון סלולרי, טאבלט או מחשב, כל עוד הם תואמים. הם מאוד קלים לשימוש, ואתה יכול להגדיר אותם בכל אזור בבית שלך.

מכשיר אדים חכם לחדר ילדים

המוצר החדשני הבא ברשימה שלנו הוא מכשיר חכם נוסף מבית מוטורולה. מכשיר האדים החכם לחדר הילדים מקל בהרבה על הנשימה לתינוקות ומאפשר להם לישון הרבה יותר טוב.

המכשיר יכול לתפקד עד 10 שעות רצופות בכל פעם. יתרה מכך, יש לו מרווחים ניתנים לתכנות ומכיל מיכל גדול של מים שקל מאוד למלא. ואתה רוצה לדעת את החלק הכי טוב? אתה יכול לשלוט בו מהסמארטפון או הטאבלט שלך!

השימוש במכשירי האדים עוזר לשלוט ברמת הלחות בחדר התינוק, ומאפשר נשימה טובה יותר ושינה נוחה יותר.

אמבט פלסטיק כתר

כשזה מגיע לתינוקות, זמן הרחצה הוא רגע מהנה אבל לפעמים מסובך ביום. למרבה המזל, כתר פלסטיק יצאה להקל על המשימה. העיצוב של מושבי האמבט שלהם הופך אותם לבטוחים להפליא. יתרה מכך, העיצוב הספציפי שלהם מונע מהקטנים להחליק למטה.

מחזיק בקבוק תינוק ללא ידיים של beebo

ה-Beebo הוא מחזיק לבקבוק לתינוק בעיצוב מיוחד שמקל על האכלת תינוקות. אתה תאהב כמה זה פשוט לשימוש! הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להניח את ה-Beebo על החזה שלך. לאחר מכן, מקם את הבקבוק של תינוקך וסובב אותו לזווית הרצויה.

המאמר של היום יעזור לכם לגלות את המוצרים החדשניים של השנה לתינוקות
המאמר של היום יעזור לכם לגלות את המוצרים החדשניים של השנה לתינוקות.

לדברי המעצבת, מטרת הביבו החדשנית היא לעזור לך להאכיל את תינוקך. זה מחזיק את הבקבוק של הקטן שלך במצב הנכון, מה שהופך את המשימה לקלה הרבה יותר. יתרה מכך, החומרים המרכיבים את הבקבוק בטוחים ב-100% עבור יקירכם.

אמבטיות LUMA

האמבטיות הקלות הללו מבית LUMA Babycare קלות להפליא לשינוע ולהנחות. יש להם 2 רגליים אחוריות המציעות בטיחות מוגברת ועשויות מחומר עמיד במיוחד. הודות לעיצוב שהמושב מציע, אפילו הקטנטנים המתפתלים ביותר לא יחליקו .

חיתולים חכמים מבית pixie scientific

החיתולים החכמים מבית Pixie scientific מאפשרים להורים לעקוב אחר בריאות התינוקות שלהם. חיתולים אלו מספקים לנו אפשרות לזהות דלקות בדרכי השתן כמו גם מחלות אחרות.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא לסרוק את הקוד של החיתול הרטוב עם הסמארטפון שלך. ובדיוק ככה, אפליקציה תספר לך אם לילד שלך יש דלקת בדרכי השתן, בעיות בכליות או התייבשות ממושכת.

משאבת ערבה

בכל הנוגע למוצרים חדשניים לתינוקות השנה, לא נוכל לשכוח לציין את משאבת הערבה. משאבת חלב חכמה זו היא ללא ידיים ומתאימה באופן מושלם לחזייה של האם. הודות למשאבה אווירודינמית זו שנוצרה על ידי ג'ון צ'אנג, נשים אינן זקוקות לאביזרים נוספים, כפי שהן צריכות עם חולצים מסורתיים.

מדחום חכם Oblumi tap

המוצר הבא ברשימה שלנו היום הוא Oblumi Tapp, מדחום חכם הפועל על ידי חיבור לטלפון הסלולרי שלך. באמצעות האפליקציה, ההורים יכולים לעקוב אחר החום של הקטן שלהם כמו גם מתן תרופות. יתרה מכך, עם מדחום חכם זה, תוכלו אפילו לבדוק את מידת הטמפרטורה של האוכל של תינוקכם.

מיטת SNOO

עריסה חכמה SNOO זו פותחה על ידי Happiest Baby ועוצבה על ידי רופא הילדים הארווי קארפ. יש לו חיבור Wifi והוא מסוגל לטלטל את התינוק שלך במהירויות שונות. יתרה מכך, הוא כולל פונקציה המפיקה צלילים שמרגיעים את התינוק שלך למקרה שהוא או היא יתעוררו .

מקרן יונלייט

ספרי סיפורים וקריאה הם חלקי מפתח בזמן השינה, מה שהניע אמא ליצור את המוצר החדשני האחרון ברשימה שלנו. מקרן אור הירח מקרין תמונות על התקרה והקירות ישירות מהטלפון הנייד שלך. אתה יכול להשתמש בהקרנות לפני השינה כדי להפוך את שעת הסיפור למהנה יותר ולהחיות את הסיפורים.

הטכנולוגיה ממשיכה להתקדם ככל שעובר הזמן, ומוציאה כל הזמן מוצרים חדשים ומקוריים לתינוקות בשוק. אם אתה מחפש בדיוק את המתנה המתאימה לאמא טרייה, אתה לא יכול להשתבש עם אף אחת מהאפשרויות שלמעלה. ואם את אמא טרייה, פנקי את עצמך - את תעשי את חייך הרבה יותר קלים!

פופולריים