החשיבות של שיחה עם תינוקך במהלך ההריון

החשיבות של שיחה עם תינוקך במהלך ההריון
החשיבות של שיחה עם תינוקך במהלך ההריון.
שיחה עם תינוקך בזמן הרחם עוזרת ליצור קשר מוצק. זה ילווה את התינוק שלך כל חייו.

נשים רבות עשויות לחשוב שלדבר עם התינוק שלך במהלך ההריון זה לא כל כך חשוב, בעיקר בגלל שהעובר לא ישמע דבר. עם זאת, האמת היא שמועיל וחשוב להפליא לתינוקות להתחיל לשמוע את הקולות של משפחתם בעודם ברחם.

על ידי שיחה עם תינוקך במהלך ההריון, אתה עוזר להתפתחות העצבית והרגשית שלו. בנוסף, זו דרך חשובה ליצור איתו קשרים חדשים. פעילות זו יכולה להיות מאוד מרגשת מכיוון שתינוקות יכולים לעתים קרובות להגיב לקולות מסוימים בתנועה.

שמיעה היא החוש הראשון שמתפתח אצל תינוקות. בשבוע ה-24, תינוקות יכולים לשמוע. קולה של האם נע בתנודות שעוברות בעצמותיה. לאחר מכן, התינוק יכול להרגיש אותם בזמן שהוא ברחם.

החשיבות של שיחה עם תינוקך במהלך ההריון

חשוב לתינוקות לשמוע את קולה של אמם כי זה יעורר את הרצון שלהם להקשיב. הם גם יתחילו לזוז או לשחק עם הגוף שלהם, להסתובב ולכופף את הברכיים. בנוסף, הם יכולים לבעוט או לקפוץ לפי קצב הקול של אמם.

צליל קולה של אמם יכול לחסל את הלחץ והחרדה של תינוקות. זה נכון במיוחד בשלבים האחרונים של ההריון.

החל מהשבוע ה-36 להריון, תינוקות יכולים להבדיל בין קולה של אמם לבין צלילים אחרים. הם גם רגישים יותר לרעשים חזקים. לדוגמה, טריקת דלת, מוזיקה וקולות מחוץ לרחם.

לקול של האב אין תדר כל כך גבוה כי זה גירוי חיצוני. עם זאת, עדיין חשוב לתינוקות לשמוע את קולו של אביהם.

תינוקות ברחם בדרך כלל פעילים יותר וקולטים לגירוי במהלך הלילה. דיבור איתם בלילה יעזור לתינוקות להרגיש יותר בנוח ואהובים. הקשבה לקולות הוריהם בזה אחר זה תעזור לתינוקות להבחין ביניהם.

מה לומר לתינוק שלך במהלך ההריון

בזמן שאמהות מדברות עם התינוקות שלהן, חשוב ללטף את הבטן כדי לתת תחושת חום. נשים רבות אינן יודעות מה לומר בהתחלה.

כדי להתחיל, אתה יכול לדבר על מה שעשית באותו יום או על מה שקנית. בנוסף, תוכלי לספר לתינוקך את צבע החדר שלו או איך את מרגישה בהריון.

על ידי שיחה עם תינוקך במהלך ההריון
על ידי שיחה עם תינוקך במהלך ההריון, אתה עוזר להתפתחות העצבית והרגשית שלו.

אתה יכול גם לשיר שירים או לספר סיפורים, תוך מתן דגש לאונומטופיה. כמו כן, מומלץ לשתף את האב בפעילות זו. כך העובר יכול להרגיש את הקשר הרגשי בין אמא ואבא.

מצד שני, האזנה למוזיקה היא גם אפשרות טובה. במקרה זה, עליך לבחור מנגינות מתאימות לתינוקך. אנו ממליצים להתחיל זאת לאחר החודש החמישי כאשר אוזני התינוקות מפותחות היטב.

" קולה של האם נע בתנודות שעוברות דרך העצמות שלה. לאחר מכן, התינוק יכול להרגיש אותן בזמן שהוא ברחם".

היתרונות של שיחה עם תינוקך במהלך ההריון

תקשורת

דיאלוג מחזק את הקשר בין ההורים לתינוקם במהלך ההריון. זה גורם לתינוקות להגיב לכל מה שמחוץ לרחם, גם לטוב וגם לרע.

תחושה של רווחה

שיחה עם תינוקך במהלך ההריון עוזרת לשמור על שלוות התינוק. בנוסף, פעם אחת בעולם, קולות ההורים יכולים בקלות להרגיע את התינוק כשהוא לא מצליח לישון. רק על ידי האזנה לקולותיהם תרגיע אותו.

לפתח מיומנויות

שיחה עם תינוקות לפני שהם נולדים יגרה את כישורי השפה שלהם. בנוסף, היא תעודד התפתחות שמיעה בגיל צעיר. זה עוזר למנוע הפרעות שפה או עיבוד.

תינוקות אוהבים את זה!

תינוקות אוהבים לשמוע את קולה של אמם. זה מגביר את ההתפתחות הרגשית והנוירונית שלהם. בנוסף, זה גורם להם לבעוט, לקפוץ ולנוע ברחם.

שיחה עם תינוקך במהלך ההריון היא תחילתו של חיבור נהדר בינך לבין ילדך. להרגיש אותו זז בתוך הבטן שלך כשהוא שומע את קולך זו אחת החוויות הטובות ביותר שיכולת להיות לך.

דבר באהבה אל תינוקך כדי לעזור להבטיח את התפתחותו התקינה. מיומנויות רבות מתחילות להיווצר בזמן שהתינוק שלך עדיין בבטן!

פופולריים