מיכלי אחסון חלב אם הטובים ביותר

אז אתה צריך לקרוא את המאמר הבא על מיכלי האחסון הטובים ביותר לחלב אם
אם אתה צריך לשאוב חלב אם שלך, אז אתה צריך לקרוא את המאמר הבא על מיכלי האחסון הטובים ביותר לחלב אם.
אם אתה צריך לשאוב חלב אם שלך, אז אתה צריך לקרוא את המאמר הבא על מיכלי האחסון הטובים ביותר לחלב אם.

בכל פעם שאמהות צריכות לשאוב חלב אם שלהן כדי להאכיל את התינוקות שלהן בכל פעם שהם לא בסביבה, הן צריכות לאחסן אותו במקום בטוח. זו הסיבה, במאמר הבא, נדבר על מיכלי אחסון חלב אם הטובים ביותר.

כיום, יש הרבה מיכלים מיוחדים לאחסון חלב אם הזמינים בשוק. לדוגמה, אתה יכול למצוא מיכלי פלסטיק או שקיות לאחסון חלב אם. עם זאת, אתה יכול למצוא גם מיכלים שלא תוכננו במיוחד לאחסון חלב אם, אבל אתה עדיין יכול להשתמש בהם למטרה זו.

מיכלים מיוחדים לאחסון חלב אם

מיכלים אלו תוכננו במיוחד לאחסון חלב אם. לכן, הם עומדים בכל תקני האיכות. למעשה, ישנם מותגים רבים ושונים המייצרים שקיות ומיכלים מיוחדים לחלב אם.

שקיות לאחסון חלב אם

שקיות אחסון חלב אם הן דרך שימושית מאוד לאחסן חלב כראוי. חוץ מזה, הם מגיעים עם קטע מיוחד לרשום את התאריך שבו שאבת אותו. יתר על כן, יתרון נוסף הוא שהם לא תופסים הרבה מקום במקפיא.

דבר חשוב שיש לזכור הוא שאתה יכול להשתמש בשקיות אלה רק פעם אחת. לכן, תצטרך להמשיך לקנות אותם כל עוד אתה ממשיך לשאוב. המותגים שהאמהות הכי מעדיפות הם מדלה ופיליפס אוונט.

מיכלים מסוג בקבוק חלב אם

מיכלים מסוג בקבוק חלב אם בדרך כלל מתאימים למשאבות חלב של אותם מותגים. זה מאפשר לך לאחסן חלב אם במקרר או במקפיא בקלות רבה, מבלי שתצטרך להעביר אותו ממיכל אחד למשנהו.

יתר על כן, הם ניתנים למחזור וקלים לסגירה על מנת למנוע נזילת חלב. זכור לקנות מיכלים מאותו מותג כמו משאבת החלב שבה אתה משתמש. הסיבה לכך היא שרוב משאבות החלב אינן מקבלות מיכלים של מותגים אחרים.

מיכלים מיוחדים לאחסון חלב אם
מיכלים מיוחדים לאחסון חלב אם.

מיכלי חלב אם מיוחדים אלה נוטים להיות יקרים יותר מאלה שאינם מיועדים במיוחד למטרה זו.

מיכלים אחרים לאחסון ושימור חלב אם

כפי שציינו בעבר, יש מיכלים רבים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לאחסן את חלב האם שלך, למרות שזו לא המטרה העיקרית שלהם. עם זאת, כדי להשתמש בהם, הם צריכים לעמוד בקריטריונים מסוימים.

מיכלי פלסטיק

קודם כל, הם צריכים להיות מיכלי אחסון מזון. במילים אחרות, כל מיכל לאחסון מזון חייב להיות בטוח למזון. הסמל שעליכם למצוא על המיכלים הוא מזלג וכפית. אם אתה מוצא את זה, זה אומר שהפלסטיק המשמש לייצור זה בטוח ונקי מביספנול a ומוצרים רעילים אחרים. אם אינך מוצא את הסמל הזה במיכל, אז אל תשתמש בו לאחסון חלב האם שלך.

מיכלי זכוכית או קריסטל

מיכלי זכוכית או קריסטל הם מיכלי אחסון מזון מתאימים. חוץ מזה, אתה יכול למחזר ולעקר אותם. מה שכן, אפשר לאחסן אותם בקלות במקפיא או במקרר. זכור תמיד לרשום את תאריך המשאבה.

דבר חשוב שיש לקחת בחשבון הוא מכסי מיכל האחסון. הם עשויים בדרך כלל ממתכת, כך שהם יכולים להחליד בזמן. זכור כי אתה צריך להיפטר מכסים חלודים.

טיפ חשוב נוסף שכדאי לכם לעקוב אחריו הוא לבחור מיכל עם פה רחב. זה יעזור לך לנקות אותו ביתר קלות ולהימנע משאריות חלב, שעלולות להפוך למזהמים. חוץ מזה, אין צורך לעקר אותם בכל פעם שאתה משתמש בהם. במקום זאת, אתה יכול לשטוף אותם עם מים וסבון.

כוסות בדיקת שתן אינן מתאימות לאחסון ושימור חלב האם שלך

יש אמהות שעדיין חושבות שהן יכולות להשתמש בכוסות בדיקת שתן כדי לאחסן את חלב האם שלהן. עם זאת, זהו מיתוס מסוכן.

בגלל הגודל והמחיר שלהם, הם יהיו בחירה מצוינת. אבל, אם תסתכל מקרוב על המיכלים, לא תמצא את הסמל שמציין שהם מיכלי אחסון מזון. לכן, לעולם אל תשתמש בהם. מלבד היותם מיכלי אחסון מזון, היצרנים מעקרים אותם באמצעות מוצרים רעילים, שאינם מתאימים לצריכה.

לסיכום, אנו מקווים שתמצא מידע זה שימושי בכל פעם שתצטרך לבחור באפשרות הטובה ביותר לאחסן ולשמר את חלב האם שלך.