איך בוחרים משאבת חלב ידנית?

אנו רוצים לעזור לך לדעת אילו גורמים לשקול בעת בחירת משאבת החלב הידנית הטובה ביותר עבורך
מסיבה זו, אנו רוצים לעזור לך לדעת אילו גורמים לשקול בעת בחירת משאבת החלב הידנית הטובה ביותר עבורך.
אם את רוצה לבטא חלב על בסיס אד-הוק, כנראה שבחרת במשאבת חלב ידנית. כאן תמצא את המידע שאתה צריך כדי לדעת באיזו משאבת חלב ידנית לבחור.

אם את כבר מבוססת היטב בהנקה ועכשיו את רוצה לבטא חלב מדי פעם, או לקבל חלב קפוא מדי פעם או כדי שבן הזוג או המטפלת שלך יוכלו להאכיל את התינוק בזמן שאת לא, כנראה שבחרת בשד ידני לשאוב. מכשירים אלה מציעים מגוון יתרונות, אך יכול להיות קשה לדעת בדיוק באיזה מהם לבחור.

עם שלל המותגים והדגמים בשוק, זה יכול להיות קשה לבחור את המותג המתאים ביותר לצרכים שלך. מסיבה זו, אנו רוצים לעזור לך לדעת אילו גורמים לשקול בעת בחירת משאבת החלב הידנית הטובה ביותר עבורך.

משאבת חלב ידנית

יתרונות

משאבות חלב ידניות זולות יותר ממשאבות חלב חשמליות. הם גם שקטים ונוחים לשאיבה מדי פעם. מה גם שהם קלים מאוד וקלים להובלה. דגמים רבים כוללים מיכלי אחסון חלב יחד עם המשאבה.

חסרונות

החיסרון היחיד הוא שהם דורשים עבודה נוספת מהאם כי היא צריכה לשאוב ברציפות כדי לחלץ את החלב. עם זאת, כאשר העקירות הן לשימוש מזדמן, הן בדרך כלל הפופולריות ביותר בקרב אמהות.

איך משאבת חלב ידנית?

משפך או כוס: זהו החלק של משאבת השד שמתחבר לשד
משפך או כוס: זהו החלק של משאבת השד שמתחבר לשד.

בהתאם למותג המשאבה, הפרטים עשויים להשתנות מעט מאחד לשני, אך הרכיבים בדרך כלל כמעט זהים.

  • גוף משאבת חלב: משאבה זו עשויה מפלסטיק קשיח ובדרך כלל היא שקופה או שקופה למחצה. לאחד מקצוותיו יש צורה של משפך, שהוא החלק שיוצמד לשד. מול קצה זה יש את הידית שעל האם ללחוץ על מנת לשאוב. ובין שני הקצוות הללו, יש פתח שמצביע כלפי מטה ומתפתל על בקבוקי איסוף החלב.
  • משפך או כוס: זהו החלק של משאבת השד שמתחבר לשד. חשוב לבדוק שיש התאמה טובה על הפטמה כי אם היא קטנה מדי או גדולה מדי זה יגרום לכאבים בשד. מה שכן, זה יכול להפריע לחילוץ.
  • רפידות סיליקון: מכיוון שלמשאבות חלב ידניות אין גדלים של משפך, הן מגיעות עם רפידות סיליקון אלו להצמדה לכוס, ולכן עדיף להתאים אותה לשד בהתאם לגודל שלה. הם ניתנים להסרה ולכביסה.
  • מנוף: זה החלק של המשאבה שהאם צריכה להשתמש בו לשאיבה מתמדת. הם בדרך כלל ארגונומיים כדי להציע לאם נוחות רבה יותר בזמן שהיא שואבת.
  • שסתום פנימי: זהו שסתום קטן שאחראי על יצירת הוואקום, ולכן חשוב מאוד לא לאבד אותו. בלי החלק הזה, אי אפשר ליצור את הוואקום והמשאבה שלך לא תעבוד.

כביסה ועיקור משאבת השד שלך

בעת כביסה ועיקור אותו, עליך לפרק. אם התינוק שלך הוא ילד בריא, אתה לא צריך לעקר אותו בכל פעם שאתה משתמש במשאבה. פשוט שטפו אותו במים וסבון בכל פעם שסיימתם להשתמש בו וכאשר אתם הולכים להשתמש בו שוב. שטפו כל חלק בנפרד. אצל פגים, עיקור ושטיפת משאבת השד חייבים להיות יסודיים יותר.

גורמים שיש לקחת בחשבון

  • מחיר: לעתים קרובות אנו חושבים שככל שהמחיר של מוצר גבוה יותר, כך הוא איכותי יותר. עם זאת, המחיר לא אומר שזו המשאבה הטובה ביותר עבורך באופן אישי. במקום זאת, המוצר הטוב ביותר הוא זה שהכי מתאים לך ולצרכים שלך, ללא קשר למחירו.
  • כוס משאבת חלב: הכוס צריכה להתאים לכל גדלי החזה בנוחות. העור באותו אזור עדין מאוד ולכן עדיף לחפש משאבת חלב המכילה כרית שמתחברת לכוס ועשויה מחומר רך כמו סיליקון.
.
  • נוחות: אתה יכול לחפש משאבת חלב שמציעה נוחות ונוחות. באשר לרעש, כמעט כל משאבות החלב הידניות שקטות למדי, כמו גם קלות לנשיאה מכיוון שהן דיסקרטיות וקלות משקל. מה שכדאי לחפש הוא כזה עם מנוף בעל צורה ארגונומית כך שרגע החילוץ לא כל כך מעייף.
  • האביזרים המגיעים עם המשאבה: ישנם כמה מותגים המציעים אריזות בהן, בנוסף למשאבה, אביזרים כמו בקבוקים לאיסוף חלב, שקיות לאחסון חלב אם או דיסקים סופגים.

לגבי שאיבת חזה...

חשוב לדעת ששימוש במשאבת חלב לוקח זמן ותרגול. זה יכול להיות מתסכל לראות רק כמה טיפות יוצאות בהתחלה, אבל זה יעבור ברגע שתכיר את המשאבה. בהדרגה, תראה כיצד כמות החלב שאתה שואב עולה.

חשוב להדגיש שכמות החלב המופיעה במשאבת החלב אינה שם נרדף למה שהתינוק יכול לחלץ על ידי יניקה. אף משאבת חלב, לא משנה כמה היא טובה, לא מחקה בדיוק את יכולת היניקה הגדולה שיש לתינוקות.

פופולריים