אפשרויות לשאיבת חלב

למותג medela יש די הרבה מיצוי חלב אם עם משאבת החלב החשמלית שלו
למותג medela יש די הרבה מיצוי חלב אם עם משאבת החלב החשמלית שלו.
ישנן אפשרויות רבות לשאיבת חלב וכל כך הרבה מותגים של משאבות חלב בשוק. האם אתה יודע איזו אפשרות הכי מתאימה לך?

משאבת חלב היא מוצר הנקה שסביר שתשתמשי בו בשלב מסוים לאחר הלידה. יש כל כך הרבה אפשרויות לשאיבת חלב. אתה יכול לעשות זאת ידנית או להשתמש במשאבת חלב. משאבות חלב יכולות להיות חשמליות או ידניות, וכפי שהשם שלהן מרמז, הן שואבות חלב אם מהשד שלך. לאחר מכן, תוכל לאחסן את החלב ולתת אותו לתינוקך בכל זמן אחר.

שאיבה דורשת תרגול. בהתחלה, ייתכן שתוכל לחלץ רק כמות קטנה של חלב. עם זאת, לאט לאט תראה עלייה בכמות שתוכל לשאוב.

כמו כן, חשוב להדגיש שכמות החלב שאתה יכול לשאוב אינה שווה ערך לכמות החלב שאתה מייצר. אין משאבה יעילה כמו יניקה של תינוק.

במאמר של היום נסביר את ההבדלים בין משאבות חלב ידניות לחשמליות. הקפד לשים לב!

משאבות חלב ידניות, אחת האפשרויות לשאיבת חלב

משאבות חלב ידניות הן האפשרות הפשוטה והזולה ביותר. הם פועלים באמצעות ידית יד ואתה אחראי באופן ידני על שאיבת חלב האם.

משאבות ידניות מומלצות במיוחד עבור מיצויים ספציפיים, מכיוון שהן איטיות במקצת מהחשמליות. עם זאת, זה יכול גם להיות מעייף לשאוב ידנית כל יום, בזמנים שונים במהלך היום. אתה יכול למצוא מותגים רבים של משאבות חלב ידניות, אך לכולן יש מאפיינים דומים.

משאבת חלב חשמלית עם תמצית יחידה

משאבות אלו יקרות יותר ממשאבות ידניות, אך הן גם נוחות יותר לשימוש. משאבות אלו מכילות מנוע הדורש תקע או סוללות. המנוע הוא החלק שיוצר את כוח היניקה ומוציא את החלב. לכן, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשים אותו על השד שלך ואתה לא צריך לשאוב ביד.

בשימוש במשאבה חשמלית ניתן לחלץ את החלב בצורה מהירה ויעילה יותר. בנוסף, הם מאפשרים לך לבחור מהירויות ועוצמת יניקה שונות.

אנו ממליצים להשתמש במשאבות חשמליות אם אתה מתכוון להשתמש בהן ברציפות ובתדירות גבוהה למדי. כמו כן, הם נוחים כי לא צריך לשאוב ביד והם מהירים ויעילים יותר מהידניים.

למותג medela יש די הרבה מיצוי חלב אם עם משאבת החלב החשמלית שלו. עם זאת, אתה יכול למצוא גם חלופות נהדרות אחרות בשוק כמו מותג אוונט, מבית פיליפס.

בנוסף, ישנן כמה משאבות חלב חשמליות אלחוטיות שיצאו לאחרונה לשוק. לדוגמה, משאבת אלווי נוקטת בגישה חדשה לעולם משאבות החלב. למשאבות אלו עיצוב ארגונומי, הן קטנות, קלות ושקטות. את מניחה אותם בין השד לחזייה שלך, אין כבלים, ואת יכולה לשאוב בקלות בכל מקום ובכל זמן בלי שאף אחד ישים לב.

משאבות חלב ידניות, אחת האפשרויות לשאיבת חלב
משאבות חלב ידניות, אחת האפשרויות לשאיבת חלב.

החידוש של משאבות חלב מסוג זה הוא שהן אלחוטיות. לכן, אם אתה חושב שאולי תצטרך להיות מסוגל לשאוב בכל מקום או זמן, משאבת חלב זו עשויה להיות שווה את המחיר. המחיר שלהן די גבוה והן פועלות בדומה למשאבות חשמליות אחרות הדורשות כבל.

משאבת חלב חשמלית עם משאבה כפולה

משאבות אלו הינן היקרות ביותר בשוק מכיוון שהן יעילות ומפיקות תוצאות מיטביות. הם פועלים כמו המשאבה החשמלית הפשוטה, אבל הם מסוגלים לעורר את שני השדיים בו זמנית. לכן, זמן החילוץ קצר יותר והתוצאות מהירות ויעילות.

למרות שאופציה זו יעילה יותר וחוסכת זמן בכל הנוגע לשאיבה, משאבה זו אינה האפשרות הטובה ביותר עבור כל אם חד הורית. עם זאת, הם מומלצים במיוחד למי שצריך כל הזמן לשאוב. למשל, לאמהות שצריכות לשאוב ללידה מוקדמת או למספר תינוקות.

לכן, כדאי להחליט אם משאבת חלב מסוג זה, והשימוש שתצא ממנה, שווה את ההשקעה. זכור, הם בדרך כלל די יקרים.

חילוץ ידני, האפשרות הזולה ביותר לשאיבת חלב

מיצוי ידני הוא כינוי לטכניקה שבה אמהות שואבות חלב מהשד באופן ידני, ללא כל סוג של משאבת חלב. הם מחלצים את החלב על ידי הכנסת ידם מתחת לשד כך שהאגודל שלהם מעל השד והאינדקס שלהם מתחת, ויוצרים צורת C.

אתה צריך לשים את האצבעות במרחק של כ-2.50 ס"מ מהפטמה ואז לדחוף לכיוון דופן החזה. לאחר מכן, אתה לוחץ את האצבעות לכיוון הפטמה מבלי להחליק אותן על פני העור.

טכניקה זו עשויה להיות מסובכת בהתחלה, אך תתחילו להבין אותה עם הזמן והתרגול. לאחר שתשלוט בטכניקה זו, היא יכולה להיות ממש יעילה. למעשה, אמהות רבות אומרות שברגע שהן למדו כיצד לעשות זאת, הן מעדיפות את הטכניקה הזו על פני אפשרויות אחרות לשאיבת חלב. היתרון הגדול ביותר הוא שזה בחינם ולא צריך לשטוף שום ציוד לפני ואחרי כל חילוץ.

מה עלי לזכור בקניית משאבת חלב?

בעת רכישת משאבת חלב, עליך לעצור גם ולבדוק באיזה גודל משפך (החלק שמתאים סביב השד) תצטרך. לא כל הפטמות בגודל זהה, ושימוש בגודל הלא נכון (קטן מדי או גדול מדי) עלול להקשות על הסרה. כמו כן, זה יכול לפצוע את הפטמה.

בשל כך, חשוב לוודא שלמשאבת החלב שאתם קונים יש אפשרות להחליף את המשפכים. לא לכל המשאבות יש את האפשרות הזו, ובמקום זאת, מגיעות רק עם משפך סטנדרטי ללא חלופות בגדלים שונים.

אנו מקווים שמאמר זה היה מעניין ועזר לך להחליט איזו משאבה מתאימה לך ולצרכים שלך.

פופולריים