המשמעות האמיתית של הריון מודע

המזל של הריון מודע
המזל של הריון מודע.

הריון הוא נס של תשעה חודשים שמביא לתינוק, אז אתה צריך להיות מוכן נפשית ורגשית כדי ליהנות ממנו.

מכיוון שזה אחד הרגעים הטובים בחייך, אתה צריך ללמוד להתחבר לעצמך כדי לחוות את זה בצורה בריאה. הריון מודע הוא זכות שלכל הנשים, מהרגע שהן מבינות שהן יקבלו את צורת האהבה הטהורה ביותר בעולם.

מדובר בפתיחת דלת המובילה ישירות אל עולמך הפנימי, לתקשר עם ההוויה המתהווה בתוכך. אין ספק שזה מצריך תהליך קבלה, שיאפשר לכם להסתכל על כל שינוי בשמחה, להרגיש סימפטומים ברגש ולגלות שאתם כוח קסום שנותן חיים.

הריון מודע יאפשר לך לשתול אושר טהור בליבו של תינוקך.

כרגע, זה מרגיש כמו אתגר שקשה להשיג, במיוחד עם הקצב הקדחתני של חיי היומיום שלנו, כפיות החברה ומגבלות הזמן, שלפעמים לא מאפשרים לנו ליהנות מההווה. לכן חשוב לכם לחפש כלים פשוטים שיאפשרו לכם לעשות זאת, גם לכם וגם לקטנטן שלכם.

קורס טרום לידתי כנראה יעזור לך לבסס הריון מודע, אבל אתה יכול גם לעשות זאת בעצמך על ידי התבוננות במראה כל יום באותה אישה מלאת אושר ושמחה. מומחי הריון ילוו אותך במסע הארוך הזה, שמסתיים ברגע שהחיוך הזה מופיע על שפתייך כאשר מערסלים את ילדך בזרועותיך.

המזל של הריון מודע

על פי מספר מחקרים מדעיים, הריון הוא שלב טרנסצנדנטי שבו מתוכנת המצפון האישי כביכול. המשמעות היא שהחוויות שאתם חיים בתקופה זו יקדמו רגישות נוירולוגית מיוחדת וארגון פסיכולוגי נחוש.

כמו כן, מומחים מתעקשים כי חוויות אימהיות יתועדו כחלק מהמערכת העצבית, מה שמאפשר למערכת זו להתייחס לעצמה, להגיב בצורה ספציפית לגירויים מסוימים ולגרום לנטייה גנטית הנוגעת לסביבה.

אבא ואמא בהריון מודע
אבא ואמא בהריון מודע.

אחת הנקודות העיקריות הבולטות היא הקשר בין לחץ במחצית השנייה של ההריון לבין האפשרות של הילד לפתח הפרעות רגשיות, התנהגותיות או היפראקטיביות. זה משפיע גם על התפתחות הקורטקס הפרה-פרונטלי והמערכת הלימבית.

לחץ אצל האם יכול להשפיע על התנהגותו העתידית של הילד.

במילים אחרות, עליכם להבין שלהחזיק מלאך קטן בבטן זו אחריות עצומה, אשר מסכנת את כל ההיבטים של התפתחותו, פיזית, פסיכולוגית ורגשית. לכן, תצטרכו למצוא את היכולת לקבל את המצב הזה ולקבל את הברכה היפה הזו בלב פתוח.

פסיכולוגים מנסים לא לעורר דאגה עם ממצאים אלה. להיפך, הם מזמינים אמהות לעתיד לחיות באושר. אתה והתינוק שלך הם הדמויות הראשיות של הסיפור הזה ושניכם חייבים תמיד להיות שלווים.

אבא ואמא בהריון מודע

לדמות האבהית תפקיד רלוונטי בתקופה זו, שכן יש לשמור על איזון לטובת התינוק. שני ההורים צריכים להתחבר לאני הפנימי שלהם, להגדיר את תפקיד ההורים ולקבוע סדרי עדיפויות לתשעת החודשים הפנטסטיים שלפנינו.

הרעיון הוא ליצור תחושת שלווה בלתי מעורערת, למרות אלף ואחת הדאגות שמופיעות בדרך, כמו היכן ללדת, מה התקציב העומד לרשותו, ארגון החדר של הילד, התמודדות עם כל אי נוחות וכו'. חלק מהאתגרים איתם יתמודדו ההורים יחד, והם חייבים לעבוד בהרמוניה.

התינוק גם צריך להתחבר לאבא.

על פי מחקרים שנערכו על השפעת האב על העובר, מעבר לקשר הרגשי עם האם, הוכח כי למעשיו של האב יש השפעה עתידית. לכן חשוב שאבות ייגשו וילחשו כמה הם כבר אוהבים את התינוק ואיך הם מחכים לו בשקיקה.

הריון מודע מאפשר לך לראות איזה מזל יש לך להרות ישות נפלאה. הרגישו אותו וחבקו אותו עם הלב שלכם כך שהוא יבוא אליכם כהשתקפות של האושר שלכם.

פופולריים