איך להכין סרטי פרחים לילדות?

אתה יכול לבחור סרטי פרחים עם פרחים קטנים וצבעים בהירים כך שזה לא לוקח את כל תשומת הלב
לדוגמה, אתה יכול לבחור סרטי פרחים עם פרחים קטנים וצבעים בהירים כך שזה לא לוקח את כל תשומת הלב.
סרטי פרחים הם אביזר שכל ילדות קטנות אוהבות. אם אתה רוצה לקנות או להכין אחד לבת שלך, המשך לקרוא! אנחנו נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.

סרטי פרחים הפכו לאביזרים פופולריים בקרב בנות לכל מיני אירועים. להלן נראה לך כמה סוגים שונים של סרטי פרחים, ואפילו איך להכין אותם בעצמך.

סרטי ראש תמיד היו אביזר נהדר עבור בנות. פרחים הם חלק חיוני מתלבושות ואביזרים שלעולם לא יוצאים מהאופנה.

צבעים לסרטי פרחים

לפני שתבחרו את סוגי הפרחים שבהם תרצו להשתמש, תצטרכו לחשוב באילו צבעים אתם רוצים שיהיו ברצועת הראש שלכם. עבור סרטי ראש אלה, עדיף להשתמש בצבעים בהירים כמו פסטלים. לבן וורוד הם שתי אפשרויות צבע נהדרות.

אם אתם מתכוונים להכין סרטי פרחים לאירוע מיוחד כמו הטקס הראשון של בתכם, כדאי לקחת בחשבון את סוג השמלה שהיא הולכת ללבוש. בנוסף, חשבו על צבע השיער שלה. כך תוכלו ליצור שילוב נהדר של צבעים.

מצד שני, אם אתה הולך לאירוע מסוג אחר כמו חתונה, טבילה או סתם מסיבה עם חברים, אתה יכול להוסיף צבעים של השמלה של בתך לצבעים ברצועת הראש.

גודל של פרחים

אלמנט נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא גודל הפרחים שאתה צריך לרצועת הראש שלך. יש המון אפשרויות שאתה יכול לבחור מהן. אתה יכול לבחור סרטי פרחים שיש להם רק ארבעה פרחים גדולים, או שאתה יכול לבחור כאלה שיש להם הרבה פרחים קטנים.

זה תלוי אם לבת שלך יש יותר אביזרים והרבה פרטים, או אם זה פשוט.

אם כבר יהיו לה הרבה פרטים, כדאי שתבחרו בפרחים יותר דיסקרטיים. לדוגמה, אתה יכול לבחור סרטי פרחים עם פרחים קטנים וצבעים בהירים כך שזה לא לוקח את כל תשומת הלב.

מצד שני, אם התלבושת של בתך פשוטה יותר, תוכלי לבחור בסרטי פרחים בעלי פרחים גדולים ובולטים יותר. כך, האביזר הזה ישלים את המראה שלה יפה מאוד.

אלטרנטיבה לסרטי פרחים לילדות

במקום ליצור סרטי פרחים, אתה יכול לעשות סרטי פרחים. למרות שהם עשויים להיראות מאוד דומים, הם למעשה שונים. ההבדל העיקרי הוא שסרטי פרחים הולכים על הראש, בעוד שזרים מסתובבים סביב המצח.

קליפסי פרחים הם גם אביזר פשוט יותר מסרטי ראש מכיוון שהם פשוט נצמדים לשיער שלה. לא תצטרך להשתמש בסרט או בסיכות שבסופו של דבר יעצבנו את בתך כל היום.

סרטי פרחים עשה זאת בעצמך

אם אתה רוצה להשתמש בפרחים מסוימים, או אם אתה רוצה שלבת שלך יהיה סרט מיוחד יותר ליום מיוחד, אתה יכול לעשות זאת בעצמך. לאחר מכן, נראה לך כמה שלבים פשוטים להכנת חלק.

כדי להכין סרטי פרחים לילדות, תצטרך:

  • סרט ראש חלק
  • פרחים מלאכותיים בצבע ובגודל שתרצו. אתה יכול גם לבחור צבע בודד, או שילוב של צבעים שאתה הכי אוהב.
  • דבק חם.

אנו ממליצים לעשות זאת באמצעות סרט בד כי קל יותר להדביק עליו פרחים. בנוסף, אנו ממליצים להשתמש בפרחים גדולים אם מעולם לא הכנתם אותם לפני כן. ככל שהפרחים גדולים יותר, כך יהיה קל יותר להדביק אותם לרצועת הראש.

לאחר שהכל מוכן, אתה רק צריך להדביק את הפרחים אחד אחד ולהדביק אותם לרצועת הראש איך שתרצה. שימו לב במיוחד כדי לוודא שלא תוכלו לראות את הדבק כאשר אתם מדביקים את הפרחים לרצועת הראש.

פופולריים