סודות לאמהות עייפות: תרגילי הרפיה

תרגילי הרפיה הם דרך מצוינת ופשוטה עבור אמהות עייפות להחזיר אנרגיה תוך מילוי התחייבויותיהן השונות
במובן זה, תרגילי הרפיה הם דרך מצוינת ופשוטה עבור אמהות עייפות להחזיר אנרגיה תוך מילוי התחייבויותיהן השונות.
כאמא, כנראה שאת עסוקה בעבודה, בילדים, בבית וכו'. אם אין לך זמן להירגע, הרשימה הזו של תרגילי ההרפיה הטובים ביותר היא בשבילך. לקחת הערה!

להיות אמא טומנת בחובה הרבה אחריות. לפעמים, איזון החיים האישיים והמקצועיים שלך, בנוסף להרבה יותר מחויבויות, גורם ללחץ ועייפות. במאמר זה נראה לכם כמה תרגילי הרפיה פשוטים שבוודאי יעזרו.

זה כנראה לא קל למצוא זמן להירגע במהלך השבוע העמוס שלך. למרות זאת, כדאי לנסות למצוא רגע שיאפשר לכם לטעון מצברים. תחשוב על זה לא רק רצון, אלא צורך.

במובן זה, תרגילי הרפיה הם דרך מצוינת ופשוטה עבור אמהות עייפות להחזיר אנרגיה תוך מילוי התחייבויותיהן השונות.

אתה צריך רק כמה דקות ביום כדי לגלות את היתרונות הרבים של תרגילי הרפיה. רוב התרגילים הללו מגיעים מדיסציפלינות כמו יוגה או מדיטציה.

תרגילי הרפיה הטובים ביותר עבור אמהות עייפות

1. סיבוב ראש

תרגיל ההרפיה הראשון לאמהות עייפות הוא כל כך פשוט שאפשר לעשות אותו בכל מקום. ראשית, קום והזיז את הסנטר משמאל לימין, כאילו אתה מניד בראשך.

לאחר הפסקה, נענע את ראשך כן על ידי הזזת הסנטר בעדינות למעלה ולמטה. לאחר מכן, בצע סיבוב מלא, תהנה מההשפעות של העיסוי הפשוט הזה. לאורך הסיבוב, נשמו בחופשיות והיו מודעים לגוף שלכם ברגע.

2. צור קשר עם הנשימה שלך

כדי לבצע את התרגיל הזה, שכבו על הגב עם הידיים והרגליים מעט פשוקות. התרכז בנקודות התמיכה על הרצפה לפני שתתמקד בנשימה שלך.

לאחר מכן, דמיינו את עצמכם במקום נעים כמו חוף הים, ההרים או מדבר. נסו לערב את הדמיון שלכם בדברים כמו רעש הים או חום השמש.

לבסוף, נסה ליצור קשר בין הנשימה שלך לגלים או בין שאיפה לנשיפה.

3. אמבטיה חמה

שלישית, אנו ממליצים לעשות אמבטיה חמה ושקטה במהלך השבוע אם יש לך אמבטיה. החום יעזור להרפות את השרירים כדי לשחרר קצת מתח בגוף. זה יעזור לך להרגיש כמו חדש, גם מבפנים וגם מבחוץ.

אתה יכול להוסיף אלמנטים שעוזרים לך להירגע, כמו נרות ריחניים או שמנים אתריים. הניחוחות יעזרו להרגיע אותך ולשמור על דעתך צלולה.

4. נשימות בטן

תרגיל הרפיה אחרון זה מבטל מתח פשוט על ידי נשימה עמוקה. אתה רק צריך לנשום באמצעות שרירי הבטן שלך.

בזמן הנשימה פנימה, הבטן שלך צריכה להתנפח מעט ולרדת תוך כדי נשימה החוצה. אל תשכח שכדי שטכניקת הרפיה זו תהיה יעילה, החזה שלך לא צריך לזוז.

נשימה בטן יכולה לעזור לך להחזיר את האיזון. לאחר שתתרגל את הטכניקה הזו במשך זמן מה, תוכל לעשות זאת במשך זמן רב יותר.

לבסוף, נזכיר לכם שלפני תחילת התרגילים הללו, ייתכן שיהיה צורך להתחמם. לאחר מכן, הסר את כל המתח על ידי מתח תוך כדי נשימה פנימה, ולאחר מכן הרפיית חלקים שונים בגוף שלך תוך כדי נשימה החוצה.