טיפים לאמהות עייפות: איך תמיד יהיו לך ציפורניים במראה נהדר

אם אתה רוצה לקבל ציפורניים בעלות מראה נהדר
אם אתה רוצה לקבל ציפורניים בעלות מראה נהדר, עקוב אחר הטיפים שאנו נותנים לך במאמר זה.
אם אתה רוצה לקבל ציפורניים בעלות מראה נהדר, עקוב אחר הטיפים שאנו נותנים לך במאמר זה.

להיות אמא מביאה איתה הרבה אחריות וחובות, ולרוב אומר שלא תמיד דואגים לציפורניים. לכן, במאמר הבא, נראה לך איך תמיד יש לך ציפורניים במראה נהדר.

בדיוק כפי שאתה רוצה שהשיער והעור שלך ייראו תמיד בריאים, טיפוח הציפורניים הוא חלק מכריע מהמראה שלך. הצורה, האורך והמראה שלהם מדברים רבות על הבריאות, ההיגיינה הבסיסית וחוש הסגנון שלך. טיפוח ציפורניים חשוב, אל תתעלמי מזה.

עם זאת, ציפורניים מעולות לא תמיד אפשרי בגלל הלחץ של הניסיון לשלב את חייך האישיים והעבודה. עם זאת, אפשר לסדר את הציפורניים שלך בצורה מצוינת אם תבצע את העצות הפשוטות האלה על בסיס קבוע.

הטיפים הטובים ביותר שיהיו תמיד ציפורניים בעלות מראה נהדר

למרבה המזל, יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי לחזק את הציפורניים שלך, ותמיד שיראו טוב. הנה כמה מהם:

1. שלטו בתזונה שלכם

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להקפיד על תזונה בריאה ומגוונת, כמו גם נטילת תוספי ויטמינים ומינרלים אם חסר לך. אם התזונה שלך חסרה בויטמינים ומינרלים, זה יכול גם להשפיע על הציפורניים שלך.

2. הישארו לחות לקבלת ציפורניים בעלות מראה נהדר

שנית, אנו ממליצים לך לוודא שאתה שותה מספיק מים; זה חיוני לבריאות הציפורניים. ללא לחות מספקת, הם יכולים להיסדק ולהישבר בקלות.

עם זאת, אם הידיים שלך נמצאות בתדירות גבוהה במים, הדבר עלול לגרום לערוגות הציפורניים (המכונה לעתים קרובות המהירות) לספוג את המים, להתרחב תוך כדי התהליך ואז להתכווץ כשהלחות מתאדה. זה יכול גם לגרום לנזק לציפורניים.

3. היזהר עם מוצרים מסוימים

לקים או טיפולים רבים מכילים מוצרים כימיים אגרסיביים שעלולים להחליש אותם. יש להימנע ממסיר לק המכיל אצטון מכיוון שהוא עלול לפגוע בציפורניים על ידי ייבוש העור והציפורניים.

4. ממזער את החשיפה למים לציפורניים בעלות מראה נהדר

הטיפים הטובים ביותר שיהיו תמיד ציפורניים בעלות מראה נהדר
הטיפים הטובים ביותר שיהיו תמיד ציפורניים בעלות מראה נהדר.

כפי שציינו קודם, מגע רב מדי עם מים עלול לגרום לציפורניים שלך להיחלש ולהיות שבירות. בנוסף לכך, זה יכול לגרום להופעת פטריות. כמובן שאי אפשר להימנע מהרטבת הידיים, אבל זה משהו שכדאי לזכור.

5. הציפורניים שלך תמיד צריכות להיות נקיות

כל בעיות הציפורניים מתחילות בחיידקים ובחיידקים. בשל כך, עליך לוודא שאין תנאים שיעזרו להם להתרבות. חשוב שהציפורניים והעור שמסביב יהיו נקיים לחלוטין מלכלוך.

על מנת לעשות זאת, אנו ממליצים למרוח סבון על מברשת שיניים ולשפשף בעדינות את הציפורניים והעור. זה יסיר לכלוך ויקלף כל עור מת ללא צורך בכימיקלים אגרסיביים.

בנוסף, עליך לוודא שהציפורניים שלך לא יתארכו מדי, שכן הדבר יכול להקל על הצטברות הלכלוך מתחתיהן.

6. חיטוי הוא המפתח לבעלות ציפורניים במראה נהדר

נקודה נוספת שכדאי לזכור היא שכדאי גם לחטא פריטים שבהם אתם משתמשים לגזירה או לשמירה על הציפורניים. זה חשוב לא פחות כמו ניקוי מברשות איפור, למשל.

7. נסו לק אורגני

אם אתה רוצה לצבוע את הציפורניים שלך, יש אפשרויות פחות מזיקות מאשר לקים רגילים. למעשה, ישנם מספר לקים על בסיס מים בשוק שאינם מכילים את הכימיקלים המזיקים שיש ללקים מסורתיים.

לסיום, זכרו שאמנם חשוב לשמור ולדאוג לציפורניים שלכם, אבל לפעמים עדיף לאפשר להן קצת זמן להתאושש.

אנו מקווים שבזכות הטיפים שלנו, הציפורניים שלך תמיד ייראו טוב!

פופולריים