7 דרכים לגרום לילדיכם להירגע ללא טכנולוגיה

אחת הדרכים הטובות ביותר לעזור לקטנטנים שלך להירגע היא להירגע יחד איתם
אחת הדרכים הטובות ביותר לעזור לקטנטנים שלך להירגע היא להירגע יחד איתם.
קרא את המאמר הבא כדי לגלות דרכים לעודד את ילדיך להירגע ללא טכנולוגיה. אפשר לעשות את זה!

כיום, משפחות רבות מאפשרות לילדיהן לבלות מספר שעות ביום מול המסכים שלהן. אמנם אין בזה שום דבר רע אם אתה שולט בזמן ובתוכן, אבל חשוב גם לעודד ילדים להירגע ללא טכנולוגיה במהלך היום.

בשל האור שהוא פולט, השימוש בטכנולוגיה מעורר את מוחם של ילדים. זה יכול להקשות עליהם למדי להירגע אם הם נמצאים מול מסך נייד, למשל. לכן, אל תחמיצו את הדרכים הללו לגרום לילדיכם להירגע ללא טכנולוגיה.

ילדים צריכים להספיק במהלך היום להירגע ולנוח, מכיוון שזה הכרחי להתפתחות המוח שלהם ולצמיחה תקינה. בנוסף, הם צריכים להספיק לקרוא, לצייר או לשחק בשקט. יש רגעים נפלאים שבהם הקטנטנים לא צריכים להיות מול מסכים כדי להירגע.

עזרו לילדיכם להירגע ללא טכנולוגיה

להלן אנו הולכים לתת לך כמה רעיונות כדי שתוכל לעזור לילדים שלך להירגע ללא טכנולוגיה. כך יהיה להם זמן ומקום להיות רגועים (או אפילו משועממים), ולא לחשוב על הצורך להחזיק מכשירים טכנולוגיים בידם.

משחק חופשי ללא טכנולוגיה

אולי אתם לא חושבים על זמן משחק כ"רגוע ", אבל זו דרך חיונית לקטנטנים לקחת חופש מהמסכים לרגע בחייהם. זה מאוד חשוב למוחם ההולך וגדל. לכן, עליכם לוודא שבצהריים שלכם יהיה מספיק זמן לילדיכם להיות ילדים.

משחק יצירתי

משחק יצירתי חיוני למוחם של ילדים - בין אם זה ציור, יצירה ואומנות, או סתם לתת לדמיון שלהם להשתולל. לתת לילדים ללכת למצב שבו הזמן נעלם היא דרך נפלאה להירגע. אתה תאהב להסתכל על חדר המשחקים שלך ולראות את הילדים שלך בעולם הקטן שלהם.

לבלות זמן איכות ביחד ללא טכנולוגיה

אחת הדרכים הטובות ביותר לעזור לקטנטנים שלך להירגע היא להירגע יחד איתם. לאחר ארוחת הערב, למשל, תוכלו לשחק עם ילדכם הגדול או לצאת לטיול אם מזג האוויר מאפשר זאת. כמו כן, במהלך היום, תוכלו לשחק יחד בכדור. זה יעזור לך לשרוף אנרגיה וזה יהיה נהדר עבור שניכם לנוח טוב יותר בלילה.

אל תחמיצו את הדרכים הללו לגרום לילדיכם להירגע ללא טכנולוגיה
לכן, אל תחמיצו את הדרכים הללו לגרום לילדיכם להירגע ללא טכנולוגיה.

בנוסף, תגלו שכאשר אתם מבלים זמן איכות עם ילדכם ועושים דברים ביחד, הוא לא יזדקק למסך כדי לארח או להירגע. כי עבור הילד שלך, הדבר הכי מיוחד בעולם הוא לבלות איתך.

שגרות השינה

שעת השינה יכולה להיות אתגר אמיתי עבור משפחות רבות. אולי הילדים המתוקים שלכם נמרצים יותר כשהם במרחק של 10 דקות משעת השינה, אבל אם תקבעו שגרה, זה יהיה גלגל הצלה עבורכם. זה יהפוך את שעת השינה ליותר רגועה עבורם ועבורכם.

יתר על כן, אתה יכול להאריך את הרגעים האלה, במיוחד כאשר אתה צריך זמן להירגע. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לעשות אמבטיה חמה, לאכול ארוחת ערב, לקרוא סיפור, ואז לישון.

מוסיקה מרגיעה

מוזיקה מרגיעה טובה להרגעת הגוף והנפש. מצאו שירים שכולכם אוהבים להאזין להם והעלו אותם בלילה. עצמו עיניים ופשוט תהנו מהמנגינה. זוהי דרך מצוינת להרגיש טוב יותר לפני שאתה הולך לישון.

לעשות מדיטציה כמשפחה

ישנן כמה טכניקות נשימה פשוטות שעושות פלאים לילדים ויכולות לעזור להם להירגע. כאשר עושים נשימה בסגנון מדיטציה עם ילדים צעירים, זה נורמלי לגמור לצחוק מדי פעם. לאחר דקה או שתיים, כולכם תהיו רגועים ונינוחים יותר. זה מפתיע כמה טוב זה עובד!

עיסויים עדינים

לפעמים זה יכול להיות קשה לגרום לילדיכם לישון בלילה, אבל מה שיכול לעזור לקטנטנים בכל גיל הוא לתת להם עיסוי טוב.

ניתן לעשות את העיסויים עם תחליב בריח לבנדר. תינוקות ופעוטות תמיד נראים מרוצים בכל פעם שהם יוצאים מהאמבט כדי לקבל עיסוי חם. הם אוהבים את התחושה המרגיעה שזה נותן להם!

עידוד ילדים להירגע ללא טכנולוגיה

מתן הזדמנויות לילדים שלנו להירגע חשוב מאוד לגופם ולנפשם. איזון הוא המפתח עבור ילדים, ועידוד הטכניקות הללו יכול לעזור להקל על השעות הקשות של היום עבורכם ועבורם. אם כי, מה שחשוב באמת הוא לעזור לילדים שלך להירגע מבלי להיעזר בטכנולוגיה.

ילדים חייבים להבין שהם מסוגלים בצורה מושלמת להרגיע מצב רוח נסער ללא צורך להפעיל כל סוג של מסך. זה חיוני כדי שכאשר הם גדלים, יהיו להם כישורי התמודדות טובים.

פופולריים