משחקי לוח לשחק כמשפחה

אנחנו הולכים לדבר על כמה משחקי לוח לשחק כמשפחה
היום, אנחנו הולכים לדבר על כמה משחקי לוח לשחק כמשפחה.
משחקי לוח הם דרך מצוינת ליהנות כמשפחה. במאמר זה, גלה כמה מהטובים שבהם.

משחק לוח פשוט, פאזל או משחק קלפים יכולים לעזור לקשר משפחתי בצורה מסורתית. משחקי לוח מובילים לאינטראקציות אמיתיות פנים אל פנים ולעבודת צוות. היום, אנחנו הולכים לדבר על כמה משחקי לוח לשחק כמשפחה.

משחקים אלה חווים לידה מחדש, מכיוון שאנו רואים את התעוררותם של כמה משחקים קלאסיים ומשחקים חדשים ומעניינים מאוד. משחקי לוח מאפשרים לאנשים לפתח את הסבלנות, הכישורים החברתיים, טווח הקשב והאינטליגנציה הרגשית שלהם.

בנוסף, בזמן שאתם משחקים במשחקי קופסה כמשפחה, אתם תשכחו לזמן מה מהמסכים, וזה מאוד חיובי. לכן, הם אופציות נהדרות לבלות ולהנות כמשפחה. אלו הן ההמלצות שלנו למשחקי קופסא לשחק כמשפחה.

משחקי לוח לשחק כמשפחה

קרקסון

המשחק הזה מיועד לגילאי שבע ומעלה וניתן לשחק בו שניים עד חמישה שחקנים. זה הימור בטוח ונחשב לקלאסיקה. שחקנים יוצרים את העיר קרקסון בצרפת על ידי הנחת אריחים ליצירת שבילים, חוות, טירות וקלויסטרים. חלקים המכונים "עוקבים" ממוקמים כדי לצבור נקודות כאשר המבנים הושלמו.

צור טריטוריה משלך, השתמש באבירים, שודדים, נזירים או איכרים, וצבור יותר נקודות מהשחקנים האחרים.

חתלתולים מתפוצצים

זהו משחק קלפים מהנה מאוד. היוצר שלו מבטיח ששחקנים יוכלו ללמוד את הכללים תוך שתי דקות. הקלפים מאוד מצחיקים ומופרכים.

שניים עד חמישה שחקנים יכולים לשחק בו-זמנית וזה מושך אנשים מכל הגילאים. הגרסה המקורית של המשחק מומלצת לגילאי שבע ומעלה. כל משחק נמשך כ-15 דקות. כשזה יסתיים, אנחנו בטוחים שתרצו לשחק שוב. קשה להפסיק!

גורי חתולים מתפוצצים מוגדריםכ"גרסה אסטרטגית ביותר, מונעת על ידי קיטי, של רולטה רוסית". הומור הוא חלק מהותי מהמשחק. משחק ב- Exploding Kittens דומה למדי למשחקUNO,מכיוון שהכללים דומים.

דיקסיט

משחקי לוח לשחק כמשפחה
משחקי לוח לשחק כמשפחה.

זהו משחק פופולרי יותר ויותר, מכיוון שחובבי משחקי לוח אוהבים אותו. זה דינמי, מהנה ויצירתי. שלושה עד שישה אנשים יכולים לשחק בבת אחת וזה מיועד לשחקנים מגיל שמונה ומעלה. משחק נמשך כ-30 דקות.

המכניקה פשוטה. לכל השחקנים יש כמה קלפים שמאוירים בצורה מקורית (אלה איורים יפים מאוד). בכל תור, שחקן מתפקד כמספר סיפורים. מספר הסיפורים בוחר את אחד הקלפים שלהם, אומר ביטוי המזהה אותו (או מילה או אפילו צליל).

השחקנים האחרים מערבבים את אחד הקלפים שלהם עם הקלפים של מספר הסיפורים ומנסים לנחש איזה קלף הם תיארו. למרות שזה נראה מאוד קל, האיורים מובילים לתיאורים מאוד מגוונים ומקוריים.

וירוס, אחד ממשחקי הקופסה האהובים לשחק כמשפחה

זהו משחק שנוצר ונערך על ידי שלושה יזמים ספרדים, והוא הופך לפופולרי למדי בקרב גיימרים. וירוס הוא משחק קלפים המיועד לשניים עד שישה אנשים לשחק בו זמנית. זה מיועד לשחקנים מגיל שמונה ומעלה וכל משחק נמשך כ-20 דקות.

הנחת המשחק היא שוירוס התפשט, ולכן על השחקנים להימנע מהפצתו ולשלוח את הווירוס לשחקנים אחרים. וירוס הוא משחק מאוד אסטרטגי שמאוד כיף.

מונופול

כולנו שיחקנו מונופול לפחות פעם אחת או לפחות יודעים על זה. זה קלאסי בין הקלאסיקות. במונופול, אתה צריך לקנות ולמכור נכסים ולהפוך את החיים לקצת בלתי אפשריים עבור השחקנים האחרים.

אפשר לשחק בו שעות והוא מומלץ לילדים מגיל שמונה ומעלה. כמו כן, יש גרסה של מונופול ג'וניור עם כללים הרבה יותר פשוטים לילדים מגיל חמש ומעלה.

לבסוף, משהו שחשוב לזכור כשאתם משחקים במשחקי קופסה כמשפחה הוא שהמטרה העיקרית היא ליהנות וליהנות מזמן איכות ביחד. אבל זכרו שלא תמיד כדאי לתת לילדיכם לנצח כי רק בגלל - הם גם צריכים ללמוד להפסיד, ובכך להתחיל לסבול תסכול. ככל שהם יתחילו לעשות זאת מוקדם יותר, כך ייטב.

פופולריים