משחקי הקלפים הטובים ביותר לבילוי משפחתי

משחקי הקלפים הטובים ביותר לבילוי משפחתי
משחקי הקלפים הטובים ביותר לבילוי משפחתי.
להלן, ריכזנו רשימה של משחקי הקלפים הטובים ביותר לבילוי טוב עם המשפחה שלך. התחל לתכנן את ערב המשחקים הבא שלך!

במשך שנים, משחקי קלפים מסורתיים שימשו סוג של בידור לצעירים ולמבוגרים כאחד. עם הזמן, אלה עברו מודרניזציה, וכיום, יש שפע של אפשרויות חדשות לבחירה. הם ממכרים ומשתמשים בחפיסת קלפים ספציפית ומקורית מאוד, ולא בחפיסת הקלפים הקלאסית שלך.

רוצים לדעת לאילו משחקים אנחנו מתכוונים? להלן, נמליץ על כמה ממשחקי הקלפים הטובים ביותר לבילוי משפחתי בכל זמן ובכל מקום. שימו לב כי תרצו לאסוף את כולם!

משחקי הקלפים הטובים ביותר לבילוי משפחתי

אונו

Uno הוא משחק קלפים שמומלץ לגילאי שבע ומעלה ודורש ריכוז, מהירות ומיומנות. חפיסת הקלפים הספציפית הזו מורכבת מ:

  • קלפים רגילים: קלפים מספריים מאפס עד תשע שיכולים להיות ירוקים, כחולים, אדומים או צהובים
  • קלפים מיוחדים: דלג, שנה כיוונים, צייר שניים, צייר ארבעה וג'וקר החלפת צבע

אדם אחד מחלק את הקלפים ומשאיר ערימה לשלוף באמצע, הופך אחת כדי להתחיל ערימה להשליך. תלוי איזה קלף נשאר עם הפנים כלפי מעלה על השולחן, כל משתתף משחק ומשליך את הקלפים מידו.

מטרת המשחק היא לחסל את כל הקלפים שקיבלת בתחילת המשחק, לומר את המילה "uno" כאשר נשאר לך רק קלף אחד ביד.

נגיף!

נגיף! הוא שמו של אחד ממשחקי הקלפים הנמכרים ביותר של השנים האחרונות. ואין פלא, שכן מדובר במשחק מאוד אינטואיטיבי ופשוט המבטיח רגעים גדולים של כיף לכל המשתתפים.

נמליץ על כמה ממשחקי הקלפים הטובים ביותר לבילוי משפחתי בכל זמן ובכל מקום
להלן, נמליץ על כמה ממשחקי הקלפים הטובים ביותר לבילוי משפחתי בכל זמן ובכל מקום.

המשחק הזה מתגמל זריזות מנטלית ואסטרטגיה. כדי לנצח, אתה צריך לבנות גוף אנושי, עם ארבעה איברים בריאים לחלוטין (לב, כליות, מוח ועצמות), תוך ניסיון למנוע מיריבים להדביק, להרוס או לגנוב את האיברים שיש לך על השולחן. נגיף! מכיל חפיסה של 68 קלפים המחולקים לסוגים הבאים:

  • איברים
  • וירוסים
  • תרופות
  • טיפולים

עש בוגד

Cheating Mot h הוא אחד ממשחקי הקלפים הבודדים הקיימים בהם רמאות לא רק מותרת אלא היא דרישה כמעט חיונית אם אתה רוצה לנצח במשחק.

המטרה היא להיות הראשון שנגמר הקלפים. כדי לעשות זאת, עליך לזרוק בתורות קלף על השולחן, בהתאם לקלף שהונח קודם לכן, שכן הקלף שמונח למעלה חייב להיות בעל ערך של נקודה אחת גבוה יותר או בנקודה אחת נמוך מערכו של הקלף. מתחת.

באופן עקרוני, זה נראה פשוט. אבל יש עוד משהו שאתה חייב לקחת בחשבון, והוא שיש קלפים שאתה לא יכול לחסל על ידי שמירה על הכלל הזה. לכן, עליך לחפש חלופות אחרות כדי להיפטר מהם. במילים אחרות, אתה צריך לרמות מבלי להתגלות על ידי הצופה.

חפיסת הקלפים מורכבת מ:

  • קלפי פעולה
  • קלפים מספריים
  • עשים בוגדים
  • פשפש שומר

משחקי קלפים והיתרונות שלהם

ברור שמשחקי הקלפים שהמלצנו הם אופציה טובה אם אתה רוצה לבלות עם המשפחה או החברים. אבל, בנוסף, הם משמשים לגירוי יכולות מסוימות או יכולות קוגניטיביות כמו קשב, ביסוס השערות, קבלת החלטות וכו'.

כדאי גם לשים לב שבזמנים אלו, משחקים מסוג זה הם אידיאליים לילדים, מתבגרים וצעירים כדי לעזור להם להתנתק מהעולם הווירטואלי שבו הם שקועים בדרך כלל. משחקי קלפים ומשחקי לוח עוזרים להם להעריך הנאה כמו הוריהם או סבא וסבתא. למרות שהכרטיסים האלה קצת יותר מודרניים ושונים מאלו של פעם בחיים, הכיף שיהיה לכם ביחד יהיה מועיל לא פחות.

פופולריים