משחקים מהנים לשחק בחצר עם המשפחה שלך

אנו ניתן לך הסבר מפורט על סדרת משחקים משעשעים לשחק בחצר עם המשפחה שלך
אנו ניתן לך הסבר מפורט על סדרת משחקים משעשעים לשחק בחצר עם המשפחה שלך.
היום אנחנו רוצים להציע לכם מבחר רעיונות למשחקים שתוכלו לשחק בחצר שלכם. אנו בטוחים שאתה והילדים שלך תהנו מאוד בזמן שאתם בונים זיכרונות מתמשכים.

אם לביתכם יש חצר ואתם רוצים לנצל את החוץ כדי ליהנות עם ילדיכם, אל תפספסו את המאמר הזה. אנו ניתן לך הסבר מפורט על סדרת משחקים משעשעים לשחק בחצר עם המשפחה שלך. לא רק שתהנה, אלא גם תיצור זיכרונות שילדיך לעולם לא ישכחו.

"משחק שומר עלינו חיים וערניים. הוא נותן לנו התלהבות מהחיים שאי אפשר להחליף. בלעדיו, אין לחיים טעם ".

- לוצ'יה קפוצ'יון -

משחקים מהנים לשחק בחצר

הפצצה

כדי לשחק במשחק הזה, תזדקק לכדור ובנדנה או בד שתוכל להשתמש בהם ככיסוי עיניים. כדי להתחיל, השחקנים חייבים לשבת על הקרקע במעגל בעוד שחקן אחד יושב במרכז. שחקן זה חייב לשים את כיסוי העיניים.

המשחק מתחיל כאשר שאר השחקנים מתחילים להעביר את הכדור מסביב למעגל הכי מהר שהם יכולים, מעמידים פנים שזו פצצה. בינתיים, השחקן שנמצא באמצע חייב להתחיל לספור עד 30 ולתת את ההוראות הבאות בקול רם:

  • השחקן באמצע יכול לצעוק "שנה כיוון" כמה פעמים שהוא או היא רוצים. כשזה קורה, השחקנים חייבים להעביר את הפצצה לכיוון השני.
  • כאשר השחקן באמצע מגיע ל-25, הוא או היא חייבים להזהיר את השחקנים האחרים באמירה "הפצצה עומדת להתפוצץ". ולבסוף, כשהוא או היא מגיעים לגיל 30, הוא או היא חייבים לומר "הפצצה התפוצצה".

לכן, כאשר הפצצה "תפוצץ", האדם שמחזיק בכדור באותו זמן יחוסל. המשחק נמשך עד שנותר שחקן אחד בלבד.

הכף העיוורת

משחקים מהנים לשחק בחצר
משחקים מהנים לשחק בחצר.

למשחק הזה, תזדקק לכף עץ ושוב, בנדנה או צעיף שישמשו ככיסוי עיניים. בדיוק כמו במשחק הקודם, המשתתפים צריכים לשבת במעגל כששחקן אחד עומד במרכז, מכסה את עיניו בכיסוי העיניים.

מה שכן, אותו שחקן שנמצא באמצע צריך להחזיק את כף העץ. המשימה שלו או שלה היא לנסות להשתמש בכף העץ כדי לגעת בכל שחקן אחר במעגל. אבל זה לא קל כמו שזה נראה, מכיוון ששאר השחקנים יכולים להתחמק מהכף על ידי הישענות מצד לצד. עם זאת, עליהם להישאר יושבים במקומם.

כאשר השחקן באמצע מצליח לגעת במישהו עם הכף, אותו אדם חייב לומר "קו, קו". לאחר מכן, אם השחקן עם עיניו מנחש במי הוא נגע, השחקנים מחליפים מקומות. עם זאת, אם הוא או היא לא מצליחים לנחש נכון, המשחק ימשיך כפי שהוא.

הגיר הנסתר, אחד המשחקים הטובים ביותר לשחק בחצר עם הילדים שלך

המשחק בחוץ מורכב מהסתרת פיסת גיר כך ששאר השחקנים חייבים למצוא אותה. עם זאת, ההליך אינו פשוט כפי שאתה עשוי לחשוב. ראשית עליכם להחליט איזה אזור בחצר תגדירו כ"אזור בטוח". זה המקום שבו שאר השחקנים חייבים להסתתר בזמן שאחד מסתיר את הגיר.

כאשר השחקן סיים להסתיר את הגיר, על השאר לעזוב את האזור הבטוח ולחקור את החצר עד שימצאו אותה. אם המשימה הופכת קשה מדי, האדם שהחביא את הגיר יכול להציע רמזים היכן החביא אותו.

ברגע שאחד השחקנים מוצא את הגיר, עליו לרוץ ולכתוב על כמה שיותר שחקנים לפני שהם מגיעים לאזור הבטיחות. כל השחקנים שהוא או היא יצליחו לכתוב עליו יהיו בחוץ, בעוד שהשחקן שמצא את הגיר יהיה הבא שיסתיר אותו.