פעילויות לילדים בזמן בידוד נגיף הקורונה

חשוב לילדיכם לשמור על שגרת הלימודים היומיומית במהלך בידוד נגיף הקורונה
אחרון חביב, חשוב לילדיכם לשמור על שגרת הלימודים היומיומית במהלך בידוד נגיף הקורונה.
אין ספק שזה הזמן להישאר בבית ולפעול לפי ההנחיות שהממשלה שלנו מספקת. עם זאת, תרחיש חדש זה מהווה שינוי משמעותי בחיי היומיום שלנו. היום, נעזור על ידי הצעת פעילויות ליהנות מהן עם ילדיכם במהלך בידוד נגיף הקורונה.

בהתחשב במצב האזעקה הנוכחי עקב COVID-19, עלינו להיות אחראיים ולפעול לפי הגזירות וההמלצות של הממשלה שלנו ולהישאר בבית. כתוצאה מכך, משפחות רבות חייבות להתאים את חיי היומיום שלהן למצב חירום זה. המשמעות היא להצליח להסתדר במהלך בידוד נגיף הקורונה בצורה הטובה ביותר.

עם זאת בחשבון, אנו רוצים להציע כמה עצות ופעילויות שתוכלו לבצע עם ילדיכם בעודכם מתמודדים עם זמן בבית.

תנו לילדים שלכם להשתתף בהכנת הארוחה ולגלות מתכונים חדשים

אתם יכולים לנצל את הרגע הזה כדי ללמד את ילדיכם את מתכון העוגה האהוב עליכם. לחלופין, תוכלו לחפש יחד רעיונות כיצד להכין קאפקייקס בצורה חדשה וכיפית וכו'. ברור שבישול כמשפחה עשוי להפוך לאחת הפעילויות המשעשעות ביותר שתמצאו במהלך בידוד נגיף הקורונה.

יחד עם זאת, זו הזדמנות מצוינת להראות לילדיכם את כל מה שצריך כדי להכין ארוחות יומיות כמשפחה. כך הם יהפכו מודעים יותר למאמץ הכרוך בהאכלת משפחה מדי יום. כמו כן, אתה יכול להציע להמציא מתכון טעים ובריא שכולם ייהנו ממנו.

הקדישו זמן לדבר כמשפחה

למרות שזהו מצב מדאיג ביותר, זה עוזר לנסות לראות דברים מנקודת מבט חיובית יותר. למשל, כהזדמנות לבלות כמשפחה ולהכיר אחד את השני טוב יותר.

לדוגמה, אתה יכול לספר לילדים שלך איך הייתה הילדות שלך ומה עשית בבית. וכמובן, אתה יכול לתת לילדים שלך את ההזדמנות לדבר על תחומי העניין שלהם וכו'.

שתפו את המשימות של ניקיון וסידור הבית שלכם

נעזור על ידי הצעת פעילויות ליהנות מהן עם ילדיכם במהלך בידוד נגיף הקורונה
היום, נעזור על ידי הצעת פעילויות ליהנות מהן עם ילדיכם במהלך בידוד נגיף הקורונה.

למדו את ילדיכם על מחויבות והקצה לכל אחד מהם אחריות אחרת בבית. לדוגמה, חלק את משימות הבית שלך בין כל בני משפחתך. למדו אותם להיות מודעים יותר לכך שהאחריות לטפל בביתכם היא של כל אחד מבני הבית.

שחק משחקים כמשפחה: פעילות מפתח במהלך בידוד נגיף הקורונה

מעטים הדברים שמרגשים יותר עבור ילדים מאשר כשאמא או אבא מייעדים זמן לשחק איתם. אין ספק שבמצב הנוכחי ילדים צריכים ליהנות עם הוריהם. אז מה יותר טוב מאשר לשחק משחקים כמשפחה.

זה לא משנה אם המשחקים הם מסורתיים או פשוטים, כמו מחבואים או כיסאות מוזיקליים. מה שכן, אתה יכול לעשות דברים אפילו יותר מהנים על ידי מתן הרשאות למי שמנצח. לדוגמה, בחירה באיזה סרט אתה הולך לראות בלילה, או באיזה משחק אתה הולך לשחק אחר כך וכו'.

ארח מרתוני סרטים של הסרטים האהובים עליך

מבלי להגזים, אחת הדרכים הטובות ביותר להתגבר על בידוד נגיף הקורונה היא צפייה בסרטים כמשפחה. עם זאת, חשוב לתכנן במה אתם הולכים לצפות מבעוד מועד. בהתחשב בנסיבות הנוכחיות, קל להגזים בכל הנוגע לזמן מסך.

אחרון חביב, חשוב לילדיכם לשמור על שגרת הלימודים היומיומית במהלך בידוד נגיף הקורונה. ודא שהם מקדישים זמן מדי יום להשקיע בשיעורי הבית שלהם.

שעות הפנאי ללא הפסקה עלולות להזיק לביצועים של ילדיכם בבוא העת לחזור לבית הספר. אבל זה לא הכל. אתה גם מסתכן שיבוא זמן שבו הם משתעממים מהכל.

אנו מציעים להגדיר לוח שנה ולוח זמנים המציינים זמן פנוי וזמן לימוד בכל יום. זה יכול לעזור לילדיכם לשמור על ההרגלים הלימודיים הטבעיים שלהם תוך מניעת יתרגלו לדינמיקה הזו של כיף מתמיד.

לסיכום, שמירה על שגרה בריאה והנאה מהזמן כמשפחה הם שני המפתחות לניהול בידוד נגיף הקורונה. מה שכן, נצלו את הרגע הזה כדי לחנך את הקטנטנים שלכם לאחריות, פשרות והרגלים טובים. אנו בטוחים שההצעות כאן היום יעזרו לכם ולילדיכם להפיק את המרב מהמצב העדין הזה.