4 יתרונות של יוגה לתינוקות

ליוגה יש הרבה יותר יתרונות לתינוקות ממה שאתה יכול לדמיין
להיפך, ליוגה יש הרבה יותר יתרונות לתינוקות ממה שאתה יכול לדמיין.
יוגה עשויה להיראות כמו פעילות חסרת היגיון עבור תינוקות, בהתחשב בכך שהם כה צעירים. אבל בדיוק ההיפך הוא הנכון. יש אינספור יתרונות שיעזרו לך להתחבר לקטנטן שלך.
יוגה הפכה לפופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות, מכיוון שהיא מאפשרת לאנשים לטפל גם בגופם וגם בנפשם. יוגה לא רק מועילה לשיפור הכוח הפיזי. זה גם מספק שלווה פנימית. באופן מפתיע, יש אפילו יתרונות של יוגה לתינוקות.

תינוקות קטנים צריכים להישאר פעילים, בדיוק כמו מבוגרים. כמובן, להיות פעיל בא די טבעי עבור תינוקות, אבל זה לא אומר שיוגה היא בזבוז זמן. להיפך, ליוגה יש הרבה יותר יתרונות לתינוקות ממה שאתה יכול לדמיין .

אתה לא צריך להיות בלחץ או לסבול מכאבי גב כדי להשתתף בשיעורי יוגה. כמובן שתרגילי יוגה יעילים מאוד בהפחתת כאבים. אבל מה שכן, הם גם מונעים. אתה תתרגש עד כמה התינוק שלך נהנה יוגה. תגלו גם שאתם והתינוק שלכם יכולים ליהנות יותר מפעילויות משותפות ממה שחשבתם.

נשים רבות מתחילות לתרגל יוגה זמן קצר לאחר הלידה, או אפילו במהלך ההריון. זה עוזר לחזק את רצפת האגן ואת הבטן התחתונה, עוזר לנשים לחזור לכושר הרבה יותר מהר. אם תזמינו את הקטן שלכם להצטרף, התוצאות עשויות להיות טובות פי שניים.

4 יתרונות של יוגה לתינוקות

עדיף לחכות עד שהקטן שלך יהיה בן חודשיים לפני שמתחילים יוגה לתינוקות. בדיוק באותו אופן, אתה יכול להתחיל להחזיק את תינוקך שזה עתה נולד בזמן ביצוע אסאנות (תנוחות) ומדיטציה.

כמובן, אתה צריך להיות זהיר ביותר בעת ביצוע תנועות אלה. מובן מאליו שתינוקות הם יצורים שבריריים ביותר.

"כשאתה מוצא שלווה בתוכך, אתה הופך לסוג האנשים שיכולים לחיות בשלום עם אחרים"

-צליין שלום-

יוגה לתינוקות מחזקת את הקשר אם-ילד

ביצוע יוגה עם תינוקך מחזק את הקשר שיש לך עם הקטן שלך. זה יוצר קשר של אמון ביניכם שבו ילדכם מרגיש את המגע וההגנה שלכם ללא הרף. זו דרך מצוינת להרגיש מסונכרן עם הקטן שלך ולהעמיק את מערכת היחסים שלך.

אל תשכח שגם אבות יכולים להשתתף בפעילויות אלו. למעשה, זה אפילו טוב יותר אם הם עושים זאת. כך, ילדכם ירגיש פי שניים אהבה וחיבה.

יוגה לתינוקות עוזרת לאמהות להתאושש פיזית לאחר הלידה

יתרונות היוגה לתינוקות
יתרונות היוגה לתינוקות.

הריון ולידה הם רגעים מדהימים בחייה של אמא. אבל כל אמא יודעת שהם גם גובים מחיר מהגוף שלנו. לעשות יוגה עם התינוק שלך היא אפשרות מצוינת להתחיל לחזור לכושר. חלק מתנוחות היוגה עשויות להיראות קשות בהתחלה, אך הן יהפכו קלות יותר עם הזמן.

התאוששות גופנית לאחר לידה לא מתרחשת בן לילה. עם זאת, יש דברים שאתה יכול לעשות כדי לזרז את התהליך. יוגה תעזור לך להתאושש הן פיזית והן פסיכולוגית. באותו אופן, האסאנות והפראניאמות (הנשימה) יעזרו לך לנהל את הלחץ שלך.

יוגה מאפשרת לאמהות להתאמן ממש לצד התינוקות שלהן

זה נפוץ שאמהות מתקשות לקחת זמן מהתינוקות שלהן. יחד עם זאת, ישנם תינוקות רבים שמרגישים צורך להיות קרובים לאמא בכל עת.

לא משנה מה המקרה, יוגה היא התשובה. אתה יכול לטפל בעצמך, להירגע ולהישאר קרוב לתינוק שלך. יוגה היא גם דרך מצוינת לאמהות לבלות זמן איכות עם ילדיהן.

יתר על כן, ברגע שילדכם יהיה בן 3, הוא או היא יכולים להשתתף בשיעורים כסטודנטים. מי יודע? אולי ילדכם בסופו של דבר יהיה מדריך יוגה בעתיד!

יוגה היא אמצעי לסוציאליזציה

אם תשתתף בשיעור יוגה לתינוקות, תבלה עם אמהות אחרות בדיוק כמוך. בילוי עם אמהות אחרות נותן לך את ההזדמנות למצוא אמפתיה ותמיכה. תשתפו חוויות, עצות והתמודדויות משותפות.

הילדים שלכם יכולים גם להכיר חברים בזכות החוויה היפה הזו. אל תמנע מילדך את ההזדמנות להיות בקשר עם תינוקות אחרים בסביבה כל כך אידיאלית.

יוגה היא שיטת אימון מצוינת שאינה דורשת מאמץ קרדיווסקולרי גדול. אל תפספס את היתרונות האינסופיים שיוגה תספק לך ולמשפחתך.

ככל שתקדימו לערב את תינוקכם בשגרת הפעילות הגופנית שלכם, כך תתרום יותר לבריאותו לטווח ארוך. במקביל, הלחץ והחרדה שלך ייעלמו, בעוד הגמישות וההתנגדות שלך ישתפרו. בקיצור, ליוגה תהיה השפעה חיובית על כל תחום בחייך.

פופולריים