תרגילים לחיזוק הבטן

מומלץ מאוד לבצע תרגילים לחיזוק הבטן
כדי להילחם בזה, מומלץ מאוד לבצע תרגילים לחיזוק הבטן, לצד תזונה בריאה.

נשים בדרך כלל מתלוננות שהבטן שלהן צוברת בקלות שומן, נשארת רפויה לאחר הלידה או פשוט לא נשארת יציבה. כדי להילחם בזה, מומלץ מאוד לבצע תרגילים לחיזוק הבטן, לצד תזונה בריאה.

איבוד שומן בטני וחיטוב הבטן אינו בלתי אפשרי. מיליוני נשים עושות את זה כל יום, אבל אתה צריך להיות מאוד עקבי. זה לא יעבוד אם לא תשים לב לתזונה שלך, או אם תשתמש לרעה במשקאות ממותקים או באלכוהול.

חיוני ללוות את התרגילים הללו בצריכת מים רבה ושילוב של תזונה בריאה. מראה בריא מבחוץ אומר גם להרגיש בריא מבפנים. הזנחת ההרגלים יכולה רק להחמיר את המצב, לכן חשוב לשים לב.

5 תרגילים קלים לחיזוק הבטן

פעילות גופנית יכולה להתבצע גם בבית וגם בחדר הכושר. התרגילים המוזכרים להלן קלים לביצוע וניתן להתאים אותם למקום האימון המועדף עליך. חשוב שיהיה לך את המקום הדרוש לביצוען ושאין שום דבר בקרבת מקום שעלול להישבר.

קבל מגבת או מחצלת, משקולות קטנות וכמה בגדי ספורט. אתה יכול לצפות בטלוויזיה או להאזין למוזיקה כדי להפוך את זה למהנה יותר. נסו להחזיק גם בקבוק מים בקרבת מקום כדי למנוע התייבשות או סחרחורת.

אופניים

שכבו על הגב עם רגליים מורמות. התחל לדווש כאילו אתה משתמש באופניים בלתי נראים, שמור את הרגליים למעלה כמה שיותר זמן.

אם התמזל מזלכם לקבל גישה לאופני כושר, השתמשו בהם. היתרונות זהים, ואולי יהיה לך נוח יותר בדרך זו. אל תשכח להיזהר עם הגב שלך ולא לעבוד עליו יותר מדי. זהו אחד התרגילים הטובים והמלאים ביותר לחיזוק הבטן.

קרשים

קרשים נמצאים בשימוש נרחב על ידי אנשים שרוצים לחזק גם את הבטן וגם את הידיים והרגליים. הם דומים מאוד לשכיבות סמיכה, אך ללא צורך לעלות ולרדת. הנח את עצמך על ארבע על הרצפה או המחצלת, נשען על הידיים והרגליים.

ודא שאין עיקול בעמוד השדרה שלך, אלא שהוא יישאר ישר לחלוטין. נסה ליישר את הגב עם הרגליים כדי להשיג זאת.

אנשים רבים נחים על האמות כי הם מוצאים את זה יותר קל, אז אל תהססו לעשות את השינוי הזה אם אתה מעדיף. החזק את העמדה למשך דקה אחת. לנוח כמה דקות ואז לנסות שוב.

כפיפות בטן

תרגילים קלים לחיזוק הבטן
תרגילים קלים לחיזוק הבטן.

עליך להיות זהיר מאוד בעת ביצוע כפיפות בטן, כי אם עושים זאת בצורה לא נכונה, הם עלולים לגרום לפציעות. חשוב לעשות אותם לאט, מבלי לשבת עד הסוף.

יש להניח את הידיים על החזה או מאחורי האוזניים, לעולם לא על העורף.

כפות הרגליים שלך צריכות להיות מודבקות לחלוטין לקרקע, והראש שלך צריך להתרומם עד שהכתפיים שלך עוזבות את הקרקע. יש לשמור על העמדה למשך מספר שניות לפני שתרד בחזרה.

הספורט מעניק לגוף כמה ממעלות הנפש החזקות ביותר: אנרגיה, תעוזה וסבלנות.

-ז'אן ז'ירו-

דפנות משקולת

כדי לבצע תרגיל זה, יש צורך בשתי משקולות או משקולות. ניתן לעשות זאת גם עם פריטים אחרים בעלי משקל שווה. החזק אחד בכל יד, והשאר את הידיים רפויות משני צידי הגוף.

תחילה פנה ימינה ואז שמאלה. יש לשמור על הרגליים ישרות ולהשתדל לא לכופף את הברכיים. ודא שהתנועות שלך איטיות ולא קיצוניות מדי על מנת למנוע אי נוחות.

הארכת רגל

כמו עם האופניים, עליך לשכב על הגב עם רגליים מורמות. לאחר המיקום, הרם את הרגליים מבלי לכופף אותן. כאשר אתה מגיע לפסגה, התכופף מספר פעמים. ודא שהגוף שלך לא יתרומם מהקרקע.

עשה זאת מספר פעמים, ככל שתראה צורך. אם אתה מבחין שהגב שלך או חלק אחר בגוף שלך כואב, אל תהסס להפסיק. ייתכן שהמיקום שלך אינו נכון, מה שעלול לגרום לבעיות.

זכרו שכל אישה היא שונה. אם אתה סובל ממחלה או בעיה כלשהי הקשורה לעצמות או למפרקים שלך, שוחח עם הרופא שלך.

הוא או היא ידעו אילו תרגילים אתה יכול לבצע כדי לחזק את הבטן שלך ללא סיכון לפציעה. זה לא עולה כלום לבקש עזרה.

פופולריים