סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר לילדים

סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר לילדים
סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר לילדים.
עם המגוון הרחב של תוכניות טלוויזיה לילדים הזמינות, לוודא שהילדים שלך צופים בתוכן חיובי ומותאם לגיל יכול להיות אתגר. הנה כמה מסדרות הטלוויזיה הטובות ביותר לילדים.

סדרות טלוויזיה לילדים, בין אם מדובר בסרטים מצוירים ובין אם בתוכניות עם דמויות אמיתיות, הן תענוג לקטנטנים.

בימינו, האינטרנט אפילו אפשר לנו להזרים תוכניות טלוויזיה באינטרנט. לאחר סיום התוכנית, היא לרוב זמינה לצפייה במשך מספר חודשים. לפעמים ילדים יכולים אפילו לצפות בו כמה פעמים שהם רוצים.

ישנם היבטים חיוביים רבים של האינטרנט בכל הנוגע לתוכניות לילדים. למשל, מגוון הסדרות הזמינות לאור ריבוי הערוצים והפלטפורמות. בנוסף אפשרות לצפות בתוכנית בכל זמן נתון.

עם זאת, יש גם צד שלילי, או אולי פחות חיובי. הורים צריכים לתרגל שליטה רבה יותר במה שילדיהם צופים ולוודא שזה מתאים .

הסדרות שילדים צופים בהן צריכה להתאים לגיל כדי שקטנים יוכלו להבין ולעבד אותן.

לכן אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות להציע לכם את סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר לילדים. אתה יכול לצפות בהם כמשפחה שלמה, מה שהופך לרגע מהנה ומשעשע לכולם.

סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר לילדים

1. Paw patrol, סדרת הטלוויזיה המצליחה ביותר לילדים

למרות שתוכנית זו הופיעה לראשונה בשנת 2013, היום היא ממשיכה להיות מועדפת בקרב הקטנים. ההצגה עוסקת בקבוצת גורים מקסימים שמצילים את העיירה אדוונצ'ר ביי ואת העולם, בכל פעם שהם צריכים. מנהיג ה-Paw Patrol הוא נער צעיר בשם ריידר.

חברי סיירת הכפות הם מרשל, סקיי, אוורסט, רובל, צ'ייס, זומה, רוקי וטרקר. יחד, צוות הכלבים הזה שובה את אהבתם ותשומת הלב של צופיו. למעשה, התוכנית כל כך קסומה שהיא הפכה לאחת מתוכניות הילדים המצליחות ביותר כיום .

סדרת טלוויזיה זו מומלצת לילדים בכל הגילאים. אפילו תינוקות יאהבו את זה, שכן הצבעים המופיעים בכל פרק מאוד מושכים.

2. מופלא: סיפורים על פרת משה רבנו וחתול נואר

Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir היא סדרת טלוויזיה צרפתית שעשתה את דרכה לארה"ב ב-2017 דרך נטפליקס. בסדרת האנימציה הדיגיטלית הזו, הדמויות הראשיות הן שני בני נוער - מרינט ואדריאן - שהופכים לגיבורי על.

תוכנית ילדים זו מרכזת מספר נושאים אהובים בקרב צופים צעירים. כלומר, גיבורי על, הרפתקאות, הפיכת בני אדם לגיבורי על, וגיבורי על בהשראת בעלי חיים.

Miraculous נמצאת בעונה שלישית. בשנה שעברה, ב-2018, היא הייתה מועמדת לפרסי בחירת העשרה בקטגוריית מופע האנימציה הטוב ביותר. וליידיבאג וקאט נואר לקחו הביתה את הפרס.

לכן אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות להציע לכם את סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר לילדים
לכן אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות להציע לכם את סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר לילדים.

כפי שצוין לעיל, המשפחה שלך יכולה לתפוס את Miraculous בנטפליקס. כמו כן, מספר פרקים מהעונה הראשונה והשנייה זמינים בחינם באתר Kidsclick.com. המופע מדורג כטוב ביותר לילדים מגיל 7 ומעלה.

3. מסכות PJ

סדרת הטלוויזיה המצוירת בשם PJ Masks מבוססת על סדרת הספרים הצרפתית Les Pyjamasques, שנכתבה על ידי רומואל רסיופו. הדמויות הראשיות הן שלושה ילדים שחיים חיים נורמליים במהלך היום. עם זאת, לגרג, קונור ואמאיה יש סוד.

בלילה, השלישייה הופכת לחבורת גיבורי על, ה-PJ Masks. בתור חתול, ינשוף וגקו, הם נלחמים נגד הנבלים שמאיימים על היום בעיר שלהם .

PJ Masks ערך את הופעת הבכורה שלו ב-2015 וכרגע נמצאת בעונתה השלישית בערוץ דיסני ובדיסני ג'וניור. בעוד שדמויות התוכנית הן כולן בנות 6, הסדרה הפופולרית ביותר בקרב ילדים בין הגילאים 2 עד 5.

4. דורה החוקרת

סדרת טלוויזיה מצוינת נוספת לילדים היא תוכנית ניקלודיאון דורה החוקרת, ששודרה לראשונה בשנת 2000. הדמות הראשית היא ילדה אינטליגנטית בת 7 עם פוני חום.

עם מפה ביד, היא תמיד מוכנה להרפתקה, יחד עם התרמיל הסגול שלה והצד הקוף שלה, Boots.

תוכנית חינוכית, דו-לשונית ואנימציה זו מושלמת לילדים בגילאי 3 עד 5 שנים. הוא זכה ב-10 פרסים במהלך השנים, וקיבל 44 מועמדויות. המשפחה שלך יכולה לתפוס את הסדרה ארוכת החיים הזו ב-Nick Jr., Netflix או Hulu.

ההצגה זכתה להצלחה עד כדי כך שבקיץ הקרוב, העיבוד הקולנועי בלייב אקשן בהשתתפות דורה כסטודנטית יגיע לבתי הקולנוע ברחבי הארץ.

סדרות טלוויזיה נוספות לילדים

5. חזיר פפה

בסדרת הילדים הבריטית המהנה והקסומה הזו, הדמויות כולן חיות מצוירות. הם מדברים, משחקים, הולכים לבית הספר, הולכים למחנה ועוברים כל מיני הרפתקאות ותקלות. הדמויות הראשיות הן פפה, חזירה קטנה וחצופה, ומשפחתה: אבא חזיר, אמא חזיר ואחיה הקטן של פפה, ג'ורג'.

בעוד שהסדרה מיועדת לילדים בגילאי שנתיים עד חמש, ההורים בטוח יהנו לצפות בתעלולים של פפה.

6. דוק מקסטאפינס

דוק מקסטאפינס (באנגלית: Doc McStuffins) היא סרט מצויר חביב של דיסני, הכוללת נערה צעירה בשם דוטי "דוק" מקסטאפינס. הודות לסטטוסקופ קסם שקיבלה מסבתה, דוק יכולה לתקשר עם הצעצועים שלה.

יתרה מכך, היא יכולה לרפא אותם בעזרת "הספר הגדול של Boo Boos" והאנציקלופדיה שלה "The Big Vet Book".

העובדה שדוק יכולה לדבר עם הצעצועים שלה הופכת את הסדרה הזו ללהיט בקרב הקטנטנים. מה גם, איזה ילד לא העמיד פנים שהוא משחק רופא עם בובות ופוחלצים? המבקרים גם חוגגים את הסדרה הזו על האופן שבו היא מתייחסת לסוגיות של גיוון, מוגבלות, מחלות ילדות וכו'.

פופולריים