ירח איזדורה: מהפכה בספרות הילדים

אוסף ספרים המושלם לילדות מגיל שש ומעלה
וזה המקרה עם Isadora Moon, אוסף ספרים המושלם לילדות מגיל שש ומעלה.
היום, אנחנו רוצים לספר לכם הכל על סדרת Isadora Moon מאת הארייט מונקאסטר. המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד על מהפכה זו בספרות הילדים.

כמה ספרי ילדים זוכים להצלחה ברורה עוד לפני שהגיעו למדפי חנויות הספרים. עם זאת, במקרים אחרים, נדרשת מעט "מפה לאוזן". בכל מקרה, דמויות ילדים מסוימות הופכות לקלאסיקה בעולם ספרות הילדים. וזה המקרה עם Isadora Moon, אוסף ספרים המושלם לילדות מגיל שש ומעלה.

היום, נדבר קצת יותר על הדמות הזו ועל הסיבה מאחורי הצלחתה הגדולה. אז, בין אם אתה כבר מעריץ או חדש בעולם של Isadora Moon, הישארו!

מי זה ירח איזדורה?

לאלו מכם שעדיין לא גילו את איזדורה מון, היא חצי פיה, חצי ערפד. ודבר אחד נכון: היא לגמרי ייחודית!

מצד אחד, יש לה ניבים של ערפד שהיא ירשה מאביה. ומצד שני, מאמה, יש לה שרביט קסמים וארנב ורוד שהופך את כל מה שמסביב לקסום.

עם המאפיינים האלה, יש לנו דמות נשית שמפרקת לחלוטין סטריאוטיפים מגדריים. איזדורה מון מראה שכל טעם או העדפה יכולים להיות אפשריים ולהתאים.

מה שהתחיל להיות ספר בודד בסופו של דבר הפך לאוסף של 12 כותרים שונים. הודות להצלחה הגדולה של איזדורה מון, הספרים קיימים ביותר מ-27 שפות, כולל ספרדית, יפנית ורומנית. זה מוכיח שהסדרה הספרותית הזו מחוללת מהפכה בספרות הילדים.

באמצעות הספרים באוסף זה, המחברת שלהם, הרייט מונקאסטר, רוצה להעביר מסר מפתח חשוב מאוד. היא רוצה לומר לקוראים הצעירים שהם צריכים לקבל את עצמם ואחרים בדיוק כפי שהם.

עוד על הקולקציה המהפכנית הזו

כפי שכבר הזכרנו, איזדורה מון היא חצי פיה, חצי ערפד. זה בגלל שאמה היא פיה ואביה ערפד. מלבד האפיון המסוים של הדמות הראשית של הסיפורים הללו, יש סוג אחר של אפיון שיעזור לך להבחין מה הם ספרים מאת הרייט מונקאסטר.

וזה בגלל שהרייט מונקאסטר היא לא רק סופרת, היא גם המאיירת של יצירותיה שלה. האיורים בספריה מאוד ייחודיים. כל מי שמכיר את איזדורה יזהה ספרים של מונקאסטר בכל חנות ספרים ברחבי העולם.

הסיבה? כל האיורים שאנחנו מדברים עליהם מורכבים מאותם צבעים: שחור, לבן וורוד. לא מופיעים צבעים אחרים בספרים אלה. וכמובן, ורוד הוא הצבע שהכי בולט.

כבוד כבסיס באוסף זה

אנחנו רוצים לספר לכם הכל על סדרת Isadora Moon מאת הארייט מונקאסטר
היום, אנחנו רוצים לספר לכם הכל על סדרת Isadora Moon מאת הארייט מונקאסטר.

כבוד, שוויון וסובלנות הם ערכים בסיסיים בעולם בו אנו חיים. עם זאת, אנו שומעים כל הזמן על יותר ויותר מקרים של פעולות אלימות ושליליות בבתי ספר ברחבי העולם. אירופה אינה יוצאת דופן, למעשה, ההפך הוא הנכון.

וזו בדיוק הסיבה שהרייט מונקאסטר החליטה לבסס את ספריה על קבלה, גורם מפתח באושר. אבל ספריה אינם עוסקים רק בקבלת העצמי, אלא גם בקבלת אחרים - בדיוק כפי שהם.

עלילת הספר הראשון מתחילה כאשר איזדורה מון מגיעה לבית ספר חדש מלא בבני אדם. לאור המראה הפיזי והמחשבות המיוחדות שלה, היא מרגישה שהיא לא מתאימה לשאר חבריה לכיתה. בקיצור, היא מרגישה "אחרת".

בזמן שאנו קוראים את דפי הספר, אנו מגלים את הבעיות אליהן נקלעת איזדורה ואת ההרפתקאות שיש לה בפתרון אותן. מה גם שאנחנו רואים איך היא נתקלת בעזרת חבריה לכיתה.

כותרות בתוך אוסף ירח איזדורה

כפי שכבר הזכרנו, הצלחת הספר הראשון הניעה את המחבר לפרסם בסך הכל 12 ספרי איזדורה מון. עם זאת, אנו בטוחים שהאוסף ימשיך לגדול במהלך השנים הבאות .

להלן, נספר לכם את כל הכותרים המרכיבים את האוסף הספרותי המדהים הזה. כך, כל ילד יכול לבחור את הכותרת, הנושא או האיורים שהכי מושכים את תשומת ליבו.

וכפי שהסופרת עצמה אומרת, אין צורך לקרוא את הספרים בסדר מסוים. לא משנה איזה ספר ילדים קוראים תחילה, הם בטוח ירצו לשים את ידיהם על הסט כולו!

 • איזדורה מון מציגה הופעה.
 • יש Sleepover.
 • עושה קסם של חורף.
 • הולך ליריד.
 • יוצא לטיול בית ספר.
 • מסתבך בצרות.
 • הולך לבלט.
 • יש יום הולדת.
 • יוצא לקמפינג.
 • הולך לבית הספר.
 • מציל את הקרנבל.
 • יוצא לחופשה.

אוסף ספרותי פנטסטי לבנים ובנות

הספרים בסדרה זו מתאימים לקוראים צעירים. האיורים היפים והמוקפדים שלהם, הטקסט הגדול והברור, ההרפתקאות המהנות של הדמות הראשית, הפנטזיה וכל כך הרבה נצנצים הם חלק ממה שהופך כל כותר לקסום כל כך.

יתרה מכך, ילדים שיקראו אותם יוכלו להתייחס למה איזדורה מרגישה כשהיא הולכת לבית הספר. ספרים אלה הם הכלי המושלם לעודד ילדים קטנים לחלוק את הדאגות והספקות שלהם עם אלה שהם סומכים עליהם, ולכן, למנוע בעיות גדולות יותר.

פופולריים