למה לצפות מילדך בן השנתיים?

אבל חשוב לדעת למה לצפות מילדך בן השנתיים
זו הרפתקה נהדרת, אבל חשוב לדעת למה לצפות מילדך בן השנתיים.
אם יש לך ילד קטן, המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על ילדך בן השנתיים. אתה תאהב את שלב הפיתוח הזה, אבל הוא ישמור על האצבעות שלך!

השנה השנייה של ילדכם מלאה בפעמים ראשונות, מה שהופך אותה לתקופה ממש מתוקה בחייכם של שניכם. בשלב זה הם מתחילים להיות ילדים ומפסיקים להיות תינוקות. בנוסף, הם גם מתחילים להראות את אישיותם ולמרבה הצער, התקפי זעם נפוצים יותר ויותר. זו הרפתקה נהדרת, אבל חשוב לדעת למה לצפות מילדך בן השנתיים.

יש הרבה למה לצפות כשהילד שלך יגדל. אם אתם תוהים מתי ילדכם יתחיל ללכת, לדבר ולעשות דברים אחרים, נודיע לכם במאמר של היום. עם זאת, לפני שנתחיל, אנו רוצים להזכיר לכם שלכל ילד יש את הקצב האבולוציוני שלו. לכן, לוקח להם יותר זמן מאחרים להגיע לאבני דרך מסוימות, אבל זה בקצב שלהם, זה בסדר.

הצעדים הראשונים של התינוק שלך

בשנה השנייה לחייו, ילדכם היה צריך כבר לעשות את צעדיו הראשונים. עם זאת, עבור אחרים, זה יקרה בתחילת השנה השנייה שלהם. וזה בסדר. זה יהיה כאשר ילדכם יתחיל ללכת ללא כל עזרה, בצעדים ראשונים מתנודדים.

רוב הילדים מתחילים ללכת בין תשעה ל-18 חודשים (הגיל הממוצע הוא בין 14 ל-15 חודשים). ברגע שהם יתחילו ללכת, ההרפתקה תהיה מעייפת יותר! עם זאת, זה יהיה שווה את זה כי אלה רגעים מרגשים מאוד.

ילדכם בן השנתיים עשוי להתחיל לרוץ!

כאשר ילדכם בן השנתיים ישלוט באמנות ההליכה, הוא יתחיל לרוץ ולחקור את העולם. לאחר כחצי שנה מהרגע שהם מתחילים ללכת, הם יתחילו לרוץ. ואתה תרוץ ממש מאחוריהם! אתה עשוי לתהות אם זה נורמלי שאתה לא תמיד יכול לעמוד בקצב שלהם. עם זאת, עליך לזכור שיש להם הרבה אנרגיה מצטברת בגוף הקטן הזה.

טיפוס

אם ילדכם כבר הולך ורץ, הוא כעת חוקר שלם! עכשיו, בכל פעם שהם יבינו שהם יכולים לעלות, לרדת ולטפס על משהו, הם יעשו את זה. הם די הרפתקנים והם אוהבים לדעת שהם מסוגלים לעשות את הדברים האלה.

החוקר הקטן שלך יתחיל לטפס על רהיטים ומדרגות, אז אתה צריך כל הזמן לצפות בהם. אם שמתם לב שהם מתחילים לטפס על הסורגים של העריסה שלהם, זה הזמן להוציא אותם.

לשחק עם כדור!

בעיטה בכדור היא אבן דרך עצומה עבור בנים ובנות כאחד. לשם כך, ילדכם בן השנתיים יזדקק לקואורדינציה וחיבור כדי לדעת שהכדור, כאשר נבעט, יתגלגל או יקפוץ. כשהקטן יגלה שהכדור יקפץ, הם ירצו לעשות את אותו הדבר גם עם צעצועים אחרים או אוכל. הם ירצו לראות מה קורה כשהם זורקים את הדברים האלה על הקרקע.

בן השנתיים שלך: ציור

ילדכם בן השנתיים עשוי להתחיל לרוץ
ילדכם בן השנתיים עשוי להתחיל לרוץ!

בגיל זה, ילדים יתחילו לשחק פיקאסו ויתחילו לצבוע את כל הבית. תצטרכו לתת להם לחקור את הצד היצירתי שלהם, אבל כדאי גם להבהיר היכן הם יכולים לעשות זאת ואיפה לא. אם לא תבהיר את הגבולות האלה, אתה עלול למצוא את הקירות והרצפות שלך מטויחים באמנות שלהם.

השרבוטים הראשונים של ילדך יהיו יקרים עבורך. במהלך השנה השנייה שלהם, הם ישיגו יותר שליטה על השרירים הקטנים בידיים ובאצבעותיהם. מיומנויות מוטוריות עדינות אלה יעזרו לשרבוט בן השנתיים שלך.

אוכלים עם כפית

בשלב זה הם יוכלו לאכול עם כפית לאט לאט. הסיבה לכך היא אותם מיומנויות מוטוריות עדינות וכוח בידיים שיאפשרו להם להתחיל לצייר. בהתחלה, זה יכול להיות קצת אסון, וסביר להניח שהילד שלך יכתים הכל. לכן, אתה צריך להיות סבלני במהלך תהליך הלמידה הזה.

משחק סמלי

הדמיון בן השנתיים של ילדכם מתעורר לחיים. בין 18 ל-24 חודשים, מוחו של ילד מוכן להתחיל לשחק פנטזיה. לדוגמה, ייתכן שתראה אותם "מאכילים" דובון או מדברים בטלפון צעצוע.

תיהנו מתחושת הקסם שלהם כי זה נפלא לראות. ואם הם נותנים לך משהו "לאכול" או שהם מוסרים לך את הטלפון כדי "לדבר עם סבתא", שחק יחד. זה שלב יקר בחיים שאתה לא רוצה לפספס.

ילדך בן השנתיים: מדבר, מדבר, מדבר!

עד לנקודה זו, הילד שלך רק פטפט. עם זאת, בסביבות 15 עד 18 חודשים, תתחיל לשמוע מילים שבאמת הגיוניות. מ-24 חודשים ואילך, הם יוכלו לחבר שתי מילים יחד כדי ליצור ביטויים קטנים, כגון, "שחק בכדור!" "לא עוד!" "זה שלי!" "אמא, בואי נלך!"

משחק עם חברים

בגיל זה, ילדים צעירים אוהבים לשחק עם חבריהם והם נהנים מאינטראקציה עם ילדים אחרים. בסוף השנה השנייה הם אולי לא מוכנים לחלוק את הצעצועים שלהם כשהם משחקים, אבל זה צעד גדול בחייהם הצעירים.

סיכום

כפי שאתם יכולים לראות, ילדכם בן השנתיים יתחיל לעשות יותר ויותר דברים כי ההתפתחות המוטורית שלו במלואה. מה יכול להיות מתגמל יותר עבור אמא מאשר לראות את הילד שלה גדל בצורה כל כך בריאה ומלאת חיים?