5 סוגי פיג'מות לילדים

בין שאר סוגי הפיג'מות לילדים שאנו מוצאים
בין שאר סוגי הפיג'מות לילדים שאנו מוצאים, בגדי גוף הכי מומלצים ללילות הקיץ.
בואו נסקור את סוגי הפיג'מות לילדים שהכי משתמשים בהם בזכות הנוחות וחופש התנועה שהם מציעים. מהו המועדף עלייך?

יש הרבה סוגים של פיג'מות לילדים, אבל מהן הכי מומלצות?

עלינו לשים לב לבגדים שאנו בוחרים לקטנטנים שלנו, במיוחד כשזה מגיע לשעת השינה. במהלך הלילה, ילדים צריכים להרגיש בנוח. הם לא צריכים להרגיש חם או קר מדי, והם צריכים להיות מסוגלים לנוע בחופשיות.

דברים שיש לקחת בחשבון

זכרו שעור הילדים עדין מאוד ולכן תמיד ידרוש טיפול נוסף. באשר לחומר הבגדים שלהם, כותנה טבעית עובדת הכי טוב. זה מגן עליהם ונותן להם את הנוחות שהם צריכים.

כמו כן, עדיף שהבגדים יהיו אלסטיים כדי שלא יתאימו יותר מדי לגוף ויאפשרו חופש תנועה. זכור שילדך ילבש אותו לאורך כל הלילה, ולכן עדיף לו להרגיש כמה שיותר בנוח על מנת לקבל שינה רגועה.

מצד שני, כדאי לדעת שבדים טבעיים יותר מקלים על עור הילד לנשום. ילדים מסתובבים הרבה וזה נורמלי שהם יזיעו במהלך הלילה. יש ילדים שמזיעים יותר מאחרים. לכן, עדיף לבחור בגדים שיאפשרו ללחות לנדף מהעור שלהם.

סוגי הפיג'מות הנפוצים ביותר לילדים

שמיכות לבישות

לפני שנדבר על סוגי הפיג'מות לילדים, עלינו גם להבדיל ביניהן לפי גיל. לגבי תינוקות, שמיכות לבישות או שקי שינה מהווים בחירה נפלאה לשבועות הראשונים של החיים.

פיג'מות אלו מציעות את הנוחות של בגד שלם. עם זאת, לחלק התחתון אין רגליים והוא מתחבר כמו שקית. זה מספק לתינוק הרבה נוחות ומבטיח שהוא או היא נשארים חמים כל הלילה.

בחודשים הראשונים, לא כדאי לכסות תינוקות בשמיכות מכיוון שהן עלולות לגרום לחנק. בנוסף, עם התנועות שלהם, הם לא נשארים מכוסים יותר מכמה שניות.

לכן, שמיכה לבישה מייצגת אפשרות מצוינת שתאפשר לך להפסיק לדאוג אם לתינוק שלך קר בלילה.

אונסי, עם או בלי רגליים

יש הרבה סוגים של פיג'מות לילדים
יש הרבה סוגים של פיג'מות לילדים, אבל מהן הכי מומלצות?

סוג זה של פיג'מה הוא אידיאלי לתינוקות, מכיוון שהיא מורכבת מחלק אחד ומכסה אותם לחלוטין. אתה יכול לבחור לכסות את כפות רגליהם או להשאיר אותם ללא כיסוי, בהתאם לטמפרטורה.

אתה יכול לבחור עם כפתורים על הרגליים כדי שתוכל להחליף חיתול מבלי שתצטרך להפשיט אותו באמצע הלילה. בדרך זו, אתה נמנע מכך שהתינוק שלך יפחד וקר במהלך התהליך.

במקרה זה, עליך לוודא שהחולצה לא קטנה מדי. לתינוקות זה מאוד לא נוח כאשר זה מושך אותם מהצוואר ועד רגליהם.

אבל גם זה לא צריך להיות גדול מדי, במיוחד כשהתינוק מגיע לגיל כמה חודשים ולא מפסיק לזוז. בסופו של דבר הם יסתבכו בבגדים ויוצפים מהם.

שני חלקים, עם או בלי רגליים

כאשר תינוקות מתחילים לגדול, אפשרות זו הופכת נוחה יותר, במיוחד כאשר הם כבר הולכים. דאגו לכסות היטב את גב התינוק וכפי שציינו קודם, לבחור במידה הנכונה.

עם שני חלקים, אתה יכול לבחור מכנסיים או שרוולים ארוכים או קצרים. כמובן, זה תלוי במזג האוויר ובמידת החום של הילד שלך.

"ככל שהבד טבעי יותר, כך הוא יאפשר לעור התינוק לנשום. ילדים מסתובבים הרבה וזה נורמלי שהם יזיעו במהלך הלילה".

חליפת גוף

בין שאר סוגי הפיג'מות לילדים שאנו מוצאים, בגדי גוף הכי מומלצים ללילות הקיץ. הם מכסים את הגוף, הבטן והגב. עם זאת, הרגליים והידיים נותרו חשופות.

הם מגיעים בהרבה סוגים: ללא שרוולים או עם שרוולים קצרים או ארוכים, בהתאם לצרכים ולהעדפות שלך.

כותנות לילה

כותנות לילה מייצגות סוג פיג'מה מועדף לילדים. סגנונות יפים קיימים בשוק. זה עניין של טעם. חלק מהילדים מוצאים אותם לא בנוח, ואחרים יהפכו את כותנות הלילה לסוג הפיג'מה האהוב עליהם.

אם החצאית ארוכה מדי, זה עלול להגביל את התנועה. אבל אם יש לך ילד שמסתובב, כתונת הלילה עלולה להיות יותר כובע לילה בבוקר.

בקיצור, הכל מסתכם בהבטחת רווחתם של הקטנטנים בזמן כה חשוב כמו שעת השינה. עם פיג'מה טובה ושיר ערש, הם ילכו לישון בשקט.