האמהות המאושרות ביותר השכיבו את ילדיהן לישון מוקדם

האמהות המאושרות ביותר השכיבו את ילדיהן לישון מוקדם
האמהות המאושרות ביותר השכיבו את ילדיהן לישון מוקדם.

האמהות המאושרות תמיד לוקחות זמן לעצמן. האמהות המאושרות ביותר משכיחות את ילדיהן לישון מוקדם והופכות את זה לכלל בשגרתן, כך שילדיהן יוכלו ללכת לישון בשמחות ורגועים. זו העמדה שלנו ב- You Are Mom.

"תזהר, אל תיתן להם להתעצבן יותר מדי! זהירות, אל תצחיק אותם יותר מדי כי אז הם יתרגשו מדי!" בטלפון, סבתות נותנות עצות מהסוג הזה. אז אמהות מנסות לכוון את ילדן לפעילויות רגועות יותר.

הסיפור הבלתי נגמר של הילד שלא רוצה ללכת לישון

כשהשעה שמונה בערב והילד שלך לא רוצה ללכת לישון, אתה, כמו אמהות רבות, נותן להם לשחק עוד קצת זמן. עד השעה 9 מתגלגלת. ועד אז הקטן באמת צריך להיות במיטה.

אבל מכיוון שיש לך הרבה מטלות בית לעשות, אתה נותן להם להמשיך לבדר את עצמם עוד קצת. אתה משיג להם כמה ציוד אמנות לצייר איתם, קצת בצק משחק... בעצם, כל דבר שלא דורש הרבה מהומה ומשאיר אותך חופשי לעשות עבודות בית.

עד 22:00 ילדכם אמור לנחור, אבל בשעה האחרונה סיימתם את הכביסה ואתם רוצים כמה דקות להתקלח ולהיות מוכנים לגמרי לשעת השינה. אז אתה ממשיך לדחות את השינה שלהם.

בשעה 10:30, סוף סוף הגיע הזמן ללכת לישון. זה קצת מאוחר עבורם, אבל אתה בטוח שזה רק יתורגם למנוחה טובה יותר. טעות גדולה! בלילות כאלה הילד נשאר ער עד 11 או 12 ומתהפך בעריסה בלי לרצות לישון לרגע.

הם ירצו לשתות מים או את הבקבוק שלהם, לחפש את הצעצוע הזה או אחר, ללכת לשירותים, לשתות מים שוב... וככל שתענה על הצרכים שלהם, הרשימה מתארכת ומתארכת.

האמהות המאושרות תמיד לוקחות זמן לעצמן
האמהות המאושרות תמיד לוקחות זמן לעצמן.

והנה אתה נמצא בכל שעות הלילה כמו משרת נאמן, הדואג לכל גחמה שלהם. לבסוף, בשעה 12:30, ילדכם נרדם, וזהו עד למחרת! עוד טעות!

למחרת בבוקר הקטן שלנו מתעורר 5, 6 או 7 בבוקר כדי שנונע אותם ונחזור לישון. הם ישנים בחוסר מנוחה, כאילו מפריעים להם כל הזמן ואינם יכולים להירדם שוב. זו הסיבה שכשאתה חושב שהם ישנים עמוק, אתה רואה אותם מסתובבים ומסתובבים, קופצים ומתעוררים שוב.

זה כמעט כאילו הילד אפילו לא היה עייף ושתה 4 או 5 כוסות קפה כדי להיות ער כל כך. בגלל זה, למחרת, כשהגיע זמנם ללכת למעון, הם לא רוצים להתעורר.

גם אתה וגם הילד שלך מתעוררים ברצון לחזור למיטה. הם יהיו מנומנמים לאורך כל היום, ואתה תרגיש לחוצה מאוד ולא מסוגל לתפקד בעבודה.

האמהות המאושרות ביותר השכיבו את ילדיהן לישון מוקדם

איננו יכולים להדגיש מספיק שהאמהות המאושרות ביותר, המנוחות ביותר, משכיחות את ילדיהן מוקדם. זכור כי לילה מוקדם עבור הילד פירושו:

  • זמן פנוי להקדיש לך ולבן זוגך. בסופו של יום גם האושר והרווחה שלך תלויים בכך.
  • פחות מתח בביצוע המטלות שאתה נוהג לעשות בלילה. אתה לא צריך לקרצף, לשטוף, לסדר או לעשות כל משימה אחרת מתוך דאגה של בדיקה מתמדת כדי לראות מה הילד שלך "ממציא" בחדר הסמוך.
  • רגיעה ושינה עמוקה ומספקת. ילדכם יקבל את שעות השינה הדרושות וגם לגוף ולמוח יש הזדמנות להחזיר את האנרגיה שלהם ליום המחרת.
  • לא מרגיש שאתה צריך לכופף את הכללים ולהיות דחף. הילד שלך לא יהיה זה שיזעיק את הזריקות בכל פעם שהוא אומר לך שהוא לא רוצה ללכת לישון. אם הם יתרגלו ללכת לישון מוקדם לא תהיה נתון להתקפי הזעם שלהם כשהם לא רוצים ללכת לישון ולהיכנע למה שהם רוצים. זכרו שזה לא החינוך הממושמע שרציתם לתת להם.
  • ההנאה ממנוחה נחוצה ושינה מרעננת.
  • שקט לשאר בני המשפחה. אם אתם גרים עם בני משפחה נוספים בבית, לכולם תהיה הזדמנות להתכנס ולשתף בנושאים משפחתיים שאסור להזכיר בפני ילד.

אמהות, אם אתן לא רוצות שהסיפור שסיפרנו זה עתה יקרה לכן, קודם כל, אתן צריכות לקבוע שגרת שינה ולעקוב אחריה כל ערב.

אם ילדכם משחק, אמור להם שהם יכולים להמשיך עד שעה מסוימת וכשהשעון אומר שהזמן נגמר, הם צריכים ללכת לישון גם אם הם רוצים להמשיך לשחק.

לשכנע אותם בשיר, בסיפור, להגיע לשכב קצת במיטה של אמא ואבא שלהם... בטח אתה יודע מה יעבוד איתם.

לעולם אל תשכח כמה חשובה השינה עבורם, וכמה חשובה המנוחה לאמא טובה כמוך.

פופולריים