משחקים לנסות במקום זמן מסך

משחקים לנסות במקום זמן מסך
משחקים לנסות במקום זמן מסך.
להורים שרוצים למצוא חלופות לזמן מסך, מאמר זה יספק מגוון אפשרויות. שימו לב ושתפו כמה זמנים נפלאים עם הילדים שלכם!

אם ילדכם מבלה זמן רב מול מכשירים אלקטרוניים, ייתכן שאתם מנסים למצוא כמה משחקים חלופיים לשחק במקום זמן מסך.

אנחנו יודעים שהטכנולוגיה כאן כדי להישאר. עם זאת, ישנם משחקים אחרים שיעזרו לילדים ללמוד ולהנות מבלי להזדקק לעולם הוירטואלי.

במאמר זה נזכיר עוד כמה דרכים לבדר ילדים מבלי לבלות שעות מול מסכי הטלוויזיה או הטלפון. המשיכו לקרוא כדי לגלות מה הם.

משחקים לנסות במקום זמן מסך

אלו המשחקים שיש לשחק במקום זמן מסך שאנו מציעים. שימו לב והחליטו איזו פעילות תרצו לנסות עם הילדים שלכם!

1. משחקים יצירתיים

המשחק הראשון לשחק במקום זמן מסך מבוסס על פעילויות אמנות. אלה, בנוסף לבידור ילדים, יכולים להגביר את היצירתיות והכישרון שלהם.

במובן זה, פעילויות כמו ציור, ציור או יצירת דמויות מעץ או נייר יכולות להיות אידיאליות לפיתוח מוחם של ילדים במהלך הילדות. כמובן שזה גם עוזר להימנע משימוש במכשירים אלקטרוניים.

בהחלט, מומלץ לעודד ילדים לנסות לבנות עם חול, חימר או בוץ. זה משתמש בקבוצות שרירים גדולות כדי לבנות את הקונסטרוקציות שלהן.

2. משחקי טבע

הטבע הוא ללא ספק אחת הסביבות החינוכיות ביותר לילדים צעירים.

זה יכול להיות אפילו יותר כיף אם תכלול משחקים כדי לבדר את הילדים שלך ולעזור להם לגלות את המורכבויות החבויות בעולם הטבע, כדי לתרגל את התוכן שהם לומדים בבית הספר.

לדוגמה, אתה יכול להציע לילדייך לחפש חפצים מסוימים שניתן למצוא בטבע. אתה יכול גם לבקש מהם לשתול זרע ולחזור בעוד מספר שבועות כדי לבחון את התוצאות לפי בחירתם.

אתה יכול גם לנצל אלמנטים חיצוניים, כמו עלים או סלעים, כדי ליצור קולאז' יפה בבית עם הילדים שלך. כך תוכלו לזכור את היום הנפלא שביליתם בחוץ כמשפחה

אלו המשחקים שיש לשחק במקום זמן מסך שאנו מציעים
אלו המשחקים שיש לשחק במקום זמן מסך שאנו מציעים.

זה רעיון מצוין לבקש מילדכם להוביל אתכם לאורך השביל ולהימנע ממכשולים. אם אתה עושה זאת, בחר את מקל ההליכה האידיאלי ליציאה לטיולים.

"עלינו להבטיח שלילדים שלנו יהיה מה לספר. וזה יכול לקרות רק אם לילדים יהיה זמן לשחק בחופשיות".

-פרנצ'סקו טונוצ'י-

3. משחקי לוח

משחקי לוח הם אלטרנטיבה מצוינת נוספת לזמן מסך. אין ספק, אלה היו מקור בידור לילדים במשך שנים רבות. אבל הטכנולוגיה מוציאה אותם לאט לאט.

עם זאת, יש עדיין טונות של משחקי לוח בשוק, קלאסיים ומודרניים כאחד. בילויים אלו משעשעים ומציעים יתרונות רבים לילדים צעירים.

בין היתר, משחקי לוח משפרים את היכולות המנטליות שלהם, מפעילים את הזיכרון, תומכים בתפקוד קוגניטיבי טוב יותר, מפחיתים מתח ויכולים להיות גם חינוכיים.

כמו כן, משחקי לוח יכולים למלא תפקיד התפתחותי מכריע עבור ילדים. הם היבט חשוב להתפתחות המוח. הם עוזרים לילדים לרכוש יכולות חשיבה לוגית ומעודדים חשיבה ביקורתית.

בנוסף, הם עוזרים לשפר את היכולות המילוליות ואת הקשב, בשל העובדה שהם מאלצים את הילדים להתרכז במשך תקופה ארוכה יותר.

4. ספורט

לבסוף, שיתוף ילדכם בספורט הוא אלטרנטיבה מצוינת. פעילויות מסוג זה משפרות את היכולות החברתיות של הילדים ועוזרות להם להתיידד.

במקביל, הם גם יקדישו זמן לפעילות בריאה. ספורט יכול לתת לילדים שלכם את אותו אדרנלין שהם מחפשים מהמסכים, הן מהפעילות והן מהתחרות.

עם זאת, ייתכן שילדיך אינם מתעניינים בספורט קבוצתי או שאין להם את הכישורים הנדרשים לספורט מסורתי. אם זה המקרה, אל תשכח שיש הרבה אפשרויות לשקול, כמו באולינג או חץ וקשת, בין היתר.

אפשרו לילדים שלכם לנסות ספורט קבוצתי או משחקים שונים עד שהם מוצאים משהו שבאמת מעניין אותם.

לבסוף, זכור שמשחקים במקום זמן מסך הם אופציה אידיאלית להתפתחות הילדים. מומלץ להתחיל עם משהו ברשימה זו, שכן ילדיכם בוודאי יהנו מהפעילויות הללו!

פופולריים