צעצועי עשה זאת בעצמך: כיף מובטח לילדים שלך

צעצועי עשה זאת בעצמך: כיף מובטח
צעצועי עשה זאת בעצמך: כיף מובטח.
הודות לצעצועים עשה זאת בעצמך, אתה יכול לגרום לילדים שלך לבלות פחות זמן מול המסכים שלהם. אתה גם תעודד אותם להיות יצירתיים ואפילו לעזור לסביבה.

צעצועי עשה זאת בעצמך מציעים שורה של יתרונות. הם יכולים לעודד את היצירתיות של ילדכם, לבדר אותם מבלי להשתמש בטכנולוגיה ולעורר עניין בסביבה. הם גם יכולים לחסוך לך קצת כסף.

במאמר זה, אנו נותנים לך כמה רעיונות טובים להתחיל להכין צעצועים בעצמך.

צעצועי עשה זאת בעצמך: כיף מובטח

הייתם רוצים שהילדים שלכם ישחקו בצעצועים שהם הכינו בעצמם? האם אתה רוצה ללמד אותם משהו על מיחזור ודאגה לסביבה. האם אתה מוצא את זה מגוחך לבזבז המון כסף על צעצועים שהם ישתעממו איתם מיד?

אם עניתם בחיוב על כל אחת מהשאלות הללו, אז צעצועי עשה זאת בעצמך הם בשבילך. בנוסף להטבות המפורטות לעיל, הם גם מספקים הזדמנות מצוינת לבלות אחר צהריים מהנה כמשפחה, תוך השארת מסכים וטכנולוגיה בצד. להלן מספר אפשרויות איכות:

1. טירה ורקטות עשויות מצינורות קרטון

מגבות נייר מכילות צינורות קרטון שלעתים קרובות הולכים לפח. אם אתה אוסף כמה, כמו גם את אלה בתוך גלילי נייר טואלט, אתה יכול לעשות צעצועים עשה זאת בעצמך עבור בנים ובנות כאחד.

לדוגמה, אתה יכול לעשות טירה מהאגדות. כל שעליך לעשות הוא לקחת שלושה או ארבעה צינורות ולחתוך אותם לגדלים שונים. לאחר מכן, הפוך את הגגות באמצעות חרוט קרטון או נייר והדבק. לבסוף, צבע אותם כאילו היו קירות לבנים או בטון.

בינתיים, רקטות דורשות צינור קרטון, חרוט נייר ובסיס קרטון. אתה יכול לצבוע אותם איך שאתה רוצה, או לקשט אותם עם נייר צבעוני ולהדביק.

2. בובות ומריונטות

ילדים קטנים מוצאים מופעי בובות מבדרים מאוד. אבל מה אם הם יכולים להיות אחראים ליצירת הדמויות של הסיפור ואז להעלות הצגה לכל המשפחה?

להכנת בובות, אתה יכול להשתמש בכפפות וגרביים ישנות, להוסיף עיניים ושיער עשוי קרטון וצמר, בהתאמה. אם אתה רוצה להכין מריונטה, תצטרך גם חוט, מקל או ענף, קרטון ודבק.

הודות לצעצועים עשה זאת בעצמך
הודות לצעצועים עשה זאת בעצמך, אתה יכול לגרום לילדים שלך לבלות פחות זמן מול המסכים שלהם.

התהליך די פשוט. ראשית, צור את הצורה של הדמות הרצויה, הקפד להדביק את החוט לזרועות ולרגליים. לאחר מכן, חבר את המקל לקצה השני. כתוצאה מכך, המריונטה תתעורר לחיים כאשר תזיז את המיתרים.

3. צורות וצבעים גיאומטריים

בהתאם לגילו של ילדכם, תוכלו ללמד אותו או אותה צבעים, מספרים, אותיות ואפילו צורות באמצעות צעצועי עשה זאת בעצמך נפלאים. אתה אפילו לא צריך כל כך הרבה חומרים כדי לעשות את זה.

לדוגמה, אתה יכול ליצור צורות גיאומטריות מקרטון עבה. לאחר מכן, צבע כרטיסים באותו צבע כמו הצורות. לבסוף, בקשו מהילד הקטן שלכם לזהות את הזוגות התואמים. הוא או היא ילמדו על ידי משחק.

4. משחק דיג

עם קצת דמיון ויצירתיות, אתה יכול לעשות כמה משחקים נהדרים לילדים שלך. דוגמה אחת היא דיג באמצעות דגי בד. התחל בחיתוך צורות הדג מבדים צבעוניים. זה די פשוט.

לאחר מכן, חבר "לולאה" של צמר המייצג את פיו של הדג. עבור המוט, אתה צריך מקל, קצת חוט, וו עשוי מהדק נייר (או משהו דומה) בקצה.

לבסוף, מניחים את הדג על האדמה. הילד, עומד או יושב על כיסא, חייב לתפוס אותם על ידי חיבור הקליפ ללולאת הצמר. המשחק הזה מציע שעות של כיף!

צעצועי עשה זאת בעצמך מתאימים לכל גיל. זה פשוט עניין של לראות מה יש לך בבית ולתת לדמיון שלך להשתחרר.

אנו ממליצים לשמור קופסה או שקית לאחסון חומרים אלו. אתה יכול לפרוץ את זה אחר צהריים גשום כשהמשחקים והצעצועים הרגילים לא מושכים את תשומת הלב של הילדים שלך.

מה כדאי לחסוך? בקבוקי פלסטיק, מכסים, קרטון, חוטים, קופסאות, נייר צבעוני, כפתורים... בעצם כל מה שהיה הולך לפח אבל אפשר למחזר. הילדים שלכם יאהבו את ההזדמנות לעשות משהו שונה, ואתם יכולים לעזור להם להכין את הצעצועים ולשחק ביחד כמשפחה.

ללא ספק, צעצועי עשה זאת בעצמך הם רעיון נהדר ליצירת עולם מלא בהרפתקאות. הם גם נותנים לילדים שלך את ההזדמנות ליהנות ממשהו שהם הכינו בעצמם. אם הם צעירים מאוד, מצאו את הזמן המתאים להכין עבורם את הצעצועים, והפתיעו אותם עם מתנה נהדרת.

פופולריים