תן לבנות שלך לגדול בגאווה להיות נשים

הכרחי שנדאג שהבנות שלנו יגדלו גאות להיות נשים
ולמרות שהיום המצב משתפר בהדרגה, הכרחי שנדאג שהבנות שלנו יגדלו גאות להיות נשים.
במשך שנים, נשים נתונות לפיחות רב. אבל הגיע הזמן שדורות חדשים של בנות יקבלו בחזרה את כוחן וירגישו גאות להיות נשים.

כמעט בכל פינה בעולם, נשים סבלו בגלל פיחות גדול במשך מאות שנים. הם נחשבו חלשים, נחותים ופחות מסוגלים. ולמרות שהיום המצב משתפר בהדרגה, הכרחי שנדאג שהבנות שלנו יגדלו גאות להיות נשים.

האם אתה יכול לדמיין את הנזק הפסיכולוגי של ההרגשה שאתה שייך למין החלש? מייחסים לי, מלידה, שורה של מאפיינים שליליים ומגבילים? על יחס לא הוגן ולא שוויוני בהשוואה לאחים ולבני גילך?

הגיע הזמן שלנו הנשים להשלים עם המהות שלנו ולהנחיל לבנות שלנו את המתנה היקרה להיות אישה. הגיע הזמן שהדורות החדשים של בנות יחזירו לעצמן את כוחן וירגישו בנוח בעור שלהן. והגיע הזמן שהם ידעו שהם יכולים להשיג כל דבר שהם מתכוונים אליו.

גאה להיות נשים

מושג חיובי

הדימוי העצמי, ההערכה העצמית והביטחון העצמי של ילדה יהיו תלויים במידע שהיא תקבל מבחוץ. כהורים, אנו אחראים בעיקר לעזור לעצב את התפיסה העצמית הזו בצורה החיובית ביותר שיש. עם זאת, בלי לשים לב, לפעמים אנחנו מעבירים מסרים מזיקים.

אמהות רבות מספרות לבנותיהן, מגיל צעיר, שהן רוצות שנולדו כבן כדי לחסוך מהן סבל. הם חוזרים על ביטויים כמו "זה עולם של גברים" ושלנשים יש דרך קשה ומצומצמת.

כמו כן, במעשיהם שלהם, הם מחזקים את הרעיון השלילי הזה של נשיות, ומציעים חינוך לא שוויוני לבנים ולבנות. ומה אנחנו משיגים עם כל המחוות הבלתי משמעותיות האלה לכאורה? אנו חורטים בתודעתן של ילדות קטנות שאין להן אותן זכויות וחירויות כמו לגברים. ואנחנו מונעים מהן להיות גאות להיות נשים.

לכן, חיוני שתסקור את הרעיון שלך להיות אישה ומה את משדרת לבנותיך בהקשר זה. שנה את מסרי הפחד והאכזבה עבור אחרים בעלי כוח וגאווה אישיים. דבר עם בתך על המתנות והיכולות הנפלאות שיש לנשים. השלימו עם הנשיות שלכם כדי שתוכלו להיות המדריך והדוגמה הטובה ביותר לאישה מאושרת, חזקה ובטוחה בעצמכם.

אישה היא מחזורית

אז בואו נעזור לכל הבנות לגדול בגאווה להיות נשים
אז בואו נעזור לכל הבנות לגדול בגאווה להיות נשים.

מחזור הוא עוד אחד מההיבטים הטאבו ביותר של האישה. אמהות רבות מתייחסות בעצב לבואה של המחזור הראשון של בנותיהן; מתייחס לזה כקללה. הם אומרים להם שמעכשיו הם יסבלו מכאב, אי נוחות ומגבלה. הם מציגים את הווסת כמשהו מביש, משהו להסתיר ומעמסה גדולה.

זה חיוני שנדבר עם נשים צעירות על זה בצורה טבעית. עזרו להם להרגיש בנוח בתהליך שילווה אותם לאורך כל חייהם. עלינו לעזור להם להבין את זה וללמוד להתמודד עם זה בביטחון ובביטחון.

הסבירי לבתך שנשים הן מחזוריות, שכל שלב מסמן הבדלים בגופנו ובמצבי הרוח שלנו. ואם הם ילמדו להקשיב לגוף שלהם, הם יוכלו לנצל כל אחד מהם.

הזכירו להם שמחזור הוא משהו טבעי ומהותי לכולנו. וזה נותן לנו את היכולת הנפלאה לתת חיים. זכרו שבשום פנים ואופן אסור לנו להתבייש במשהו כל כך טבעי וכל כך שלנו.

ודא שאתה מספק לבנות שלך את כל המידע והמשאבים הדרושים כדי שהמחזור שלהן לא יגביל את הפעילות היומיומית שלהן. ואם אתה לא מרגיש מסוגל, פנה למומחה שיוכל לעשות זאת עבורך.

גאה להיות נשים: נשיות בריאה

לבסוף, נשים צעירות או בוגרות רבות מניחות שכדי להגיע להצלחות ולאפשרויות של גברים, עליהן להסתגל לדפוסים שלהן. לפיכך, הם מתחילים לאמץ גישות יהירות, תוקפניות או אנוכיות יותר כדי לא לסבול מאפליה מגדרית. בקיצור, הם לוקחים על עצמם את ההתנהגויות המיוחסות חברתית לגברים.

עם זאת, זה יכול להזיק מכיוון שהוא מתכחש לאישיות ולמהות של האדם עצמו. בהקשר זה, הכרחי שמשנותיה המוקדמות של נערה, נספק לה דוגמאות לנשים אינטליגנטיות, מסוגלות ומצליחות. כך, יש לה מודלים לחיקוי כדי לשקף את הבחירות העתידיות שלה.

תתגאה בהיותך נשים

אתה לא צריך לשנות את מי שאתה כדי להצליח. זה לא בריא להכחיש את הצד הנשי שלנו, את הרגישות שלנו ואת היכולת שלנו לטפל. גם גברים וגם נשים צריכים לשלב את שני הקוטביות כדי להתפתח באופן מלא. אז בואו נעזור לכל הבנות לגדול בגאווה להיות נשים.