5 פריטי חובה לתינוק הפג שלך

חשוב גם שיהיו בהישג יד פריטים מסוימים שהם חיוניים כשמדובר בתינוק הפג שלך
חשוב גם שיהיו בהישג יד פריטים מסוימים שהם חיוניים כשמדובר בתינוק הפג שלך.
הגעתו של פג מייצרת דאגה ואי ודאות. כדי למנוע ממצב זה להיות מכריע, הדבר הטוב ביותר הוא להיות מוכנים ככל האפשר עם הפריטים שהמשפחה שלך צריכה כדי להתגבר על הדרישות של לידה מוקדמת.

לנוכח הגעתו המוקדמת של תינוק, ההורים מתפללים שההכנה שהייתה להם לרגע זה תספיק להתמודד עם הימים הבאים בהצלחה. חשוב גם להחזיק פריטים מסוימים בהישג יד שהם חיוניים כשמדובר בתינוק הפג שלך.

פגים, באופן כללי, נולדים עם משקל לידה נמוך וגודלם קטן יותר בהשוואה לתינוקות שנולדים בלידה מלאה. כפי שניתן לצפות, התינוקות הזעירים הללו זקוקים לטיפול אינטנסיבי ועדין יותר. זה קשור למצב הבריאות שלהם בזמן הלידה המוקדמת שלהם.

פגים נוטים לסבול יותר מבעיות בריאותיות לאור חוסר הבשלות של איבריהם.

אי-שהייה ברחם אמם במשך כל 40 שבועות ההיריון מותירה אותם עם חולשות רבות עם הלידה. זה נכון במיוחד לגבי הריאות שלהם.

יחידות טיפול נמרץ בילודים וחממות מאכלסות תינוקות שנולדו לפני השבוע ה-37 להריון.

זה מאפשר לרופאים לשמור על ערנות קפדנית כדי לעקוב אחר ההתפתחות שלהם במהלך הימים הראשונים לחייהם. גם להנקה ולקשר של הילד עם הוריו תפקיד מהותי בתהליך זה.

ישנם גורמים רבים שיכולים להוביל ללידה מוקדמת. הגיל והבעיות הבריאותיות של האם הן רק כמה דוגמאות.

תפקיד ההורים בטיפול בפגים

תינוקות אלה עדינים מאוד, מה שאומר שהם דורשים טיפול נוסף לפני שהם יכולים לצאת מבית החולים. הורים חייבים תמיד להיות צעד אחד לפני כל מצב. יתרה מכך, הם צריכים לעשות את המייל הנוסף בכל הנוגע להיגיינה בבית.

אם ילדת לפני הזמן, יש פריטים מסוימים שתצטרך. פריטים אלה עבור פגים יהפכו את הימים הללו של טיפול מפרך לקצת יותר קלה. יחד עם זאת, הם יתרמו להענקת לילודך סביבה נאותה בהתחשב במצבו הגופני.

פריטי חובה עבור הפג שלך

כשזה מגיע להגעתה של תוספת חדשה, אמהות רוצות לקבל את הפריטים הטובים ביותר בשוק. בין המגוון האינסופי של מוצרים שקיימים, יש כאלה שהורים לפגים לא יכולים בלעדיהם.

1. חיתולים

חיתולים שמתאימים לרך הנולד הקטן שלך הוא חובה, ויכול להיות די קשה למצוא אותם. אפילו חיתולים קטנים במיוחד ובגודל יילוד יכולים להיות גדולים מדי עבור פגים. יתרה מכך, לפגים יש עור רגיש במיוחד, וחיתולים רגילים אינם עומדים בדרישות המיוחדות שלהם.

למרבה המזל, לאור הצרכים והמאפיינים המיוחדים של פגים, חלק מהחברות החלו לייצר חיתולי פגים מיוחדים. חיתולים אלו קטנים מאוד, אנטומיים ומכילים בד סופג המתאים לעור רגיש.

2. מטהר אוויר

שוב, בריאותם של פגים עדינה מאוד, וסיבוכים הקשורים לדרכי הנשימה שלהם שכיחים למדי. לכן, הרך הנולד שלך זקוק לסביבה מושלמת על מנת להתפתח בצורה חיובית. האוויר שאנו נושמים מכיל חלקיקי אבק רבים, אך ריאותיהם של פגים אינן מוכנות לסביבה מסוג זה.

פריטי חובה עבור הפג שלך
פריטי חובה עבור הפג שלך.

לכן, חשוב לשמור על ניקיון החדר של הילד הקטן שלך, כולל האוויר. הנח מטהר אוויר בחדר כדי להבטיח סביבה היגיינית ונטולת זיהומים.

"פגים הם מאוד עדינים, מה שאומר שהם דורשים יותר טיפול לפני שהם יכולים לצאת מבית החולים. ההורים חייבים תמיד להיות צעד אחד לפני כל מצב".

3. ביגוד

מציאת הבגדים הנכונים לפגים יכולה להיות כאב ראש נוסף להורים. אין הרבה זמין בשוק. משמעות הדבר היא שהורים רבים נאלצים בסופו של דבר לקנות בגדים במידות קטנות ולבצע התאמות שיתאימו לתינוקם.

הבד הטוב ביותר עבור כל יילוד לשימוש הוא כותנה, אבל זה נכון במיוחד עם פגים. כותנה מאפשרת לעור לנשום ומונעת מהתינוקות להתחמם יתר על המידה.

אם הם מתחממים מדי, הגוף שלהם צריך לעשות מאמץ נוסף כדי להוריד את טמפרטורת הגוף שלהם. יתר על כן, בגלל העור העדין שלהם, כל סוג אחר של חומר יכול לייצר אלרגיות.

פיג'מה המכסה את כל הגוף, בין אם יש לה שרוולים ארוכים או קצרים, חובה. פריטים אלה שומרים על חום תינוקות ומגנים עליהם מפני עקיצות חרקים.

גרביים וכפפות חיוניים גם הם מכיוון שהם שומרים על חום רגליהם של תינוקות ומונעים מהם לשרוט את עצמם. שמירה על כיסוי גפיים של פגים תמנע מהם להתקרר. זכור, הם צריכים להישאר בלבוש חם.

4. מצמצמי מושבים

בדרך כלל, מושבי רכב ומנשאים גדולים מדי עבור פגים. עם זאת, כעת אתה יכול לקנות מתאמים שמקטינים את גודלם כך שתוכל להעביר את הקטן שלך בבטחה.

5. קרמים מיוחדים לטיפוח העור

לעור של פגים יש מאפיינים ייחודיים. השכבה החיצונית אינה מפותחת במלואה ולכן דורשת טיפול מיוחד. זהו פרט שחשוב מאוד לזכור, שכן כל פציעה עלולה להוביל לסיבוכים.

כאשר מחליפים את החיתול של הפג או נותנים לו או לה אמבטיה, חשוב להרטיב את העור עם קרמים מיוחדים. לשם כך, התייעץ עם מומחה שיוכל לציין בדיוק באילו מוצרים להשתמש וכיצד ליישם אותם.

כאשר הפג שלך מגיע לעולם, מה שהוא או היא יצטרכו יותר מכל זה טיפול ותשומת לב מהורים אוהבים.

זה כולל לספק לו או לה חום גוף תכוף, תזונה באמצעות הנקה (כשאפשר), השגחה רפואית מתמדת והרבה אהבה.

עם טיפול זה, הקטן שלך יתגבר בקרוב על המכשולים של מצבו ויגדל להיות חזק ובריא.

פופולריים