ביטול מתחים עם טכניקת האושר היפנית

זה ידוע בתור טכניקת האושר היפנית
זה ידוע בתור טכניקת האושר היפנית.

ביטול הלחץ נראה כמו משימה בלתי אפשרית בימים אלה. זו מחלה שפוקדת את המאה הזו, משהו שהוטבע בחיי היומיום שלנו. זה לא משנה אם אתה מבוגר בוגר או תינוק זעיר, גבר או אישה. זה לא משנה באיזה חלק של העולם אתה חי.

למרבה המזל, לאחרונה התגלתה טכניקה בת מאות שנים להיפטר ממתח. זה ידוע בתור טכניקת האושר היפנית. היא הצליחה לחולל מהפכה בעולם המדעי. וכמובן, זה הפך להיות חלק מחיי היומיום של הורים וילדים רבים.

יש רק דבר אחד שאתה צריך כדי ליישם את הטכניקה הזו, שמבטיחה תוצאות מופלאות: הידיים שלך. סדרה של טריקים פשוטים תעזור לך ולילדיך להירגע. תגידו שלום לתחושה המטרידה הזו שכל כך מזיקה לבריאות שלכם.

ביטול מתח ותופעות הלוואי המסוכנות שלו

מה זה שגורם לנו ללחץ כל כך? אין ספק שהפרטים והיציבות של חיי המשפחה היומיומיים, האינטראקציות בינך לבין ילדיך, ממלאים את תפקידם.

הדינמיקה המשפחתית יוצרת לעתים קרובות פיצוץ של רגשות ותחושות שליליות כמו שהם אפלים. תשישות, ייסורים, חרדה, עצבנות ועצב הם רק חלק מהרגשות הללו.

המצבים הרגשיים והפיזיים הללו לוקחים אותנו ל"דרך הלא נכונה". התחושות הן בלתי עבירות, שכן טרחת הדאגות וההתחייבויות היומיומיות פועלות לרעתנו. מה התוצאה? השפעה מזיקה לחלוטין על הבריאות שלנו.

ייתכנו אפילו תסמינים פיזיים כמו כאבי ראש תכופים, כאבי בטן, פריחות בעור וגירויים אחרים. אז עכשיו השאלה היא האם ניתן לבטל את אי הנוחות הללו? האם ניתן להיפטר ממתח?

התשובה היא כן. זה לפחות מה שהדגימה הטכניקה היפנית המקורית והמפתיעה הזו. הטכניקה הוכחה כיעילה על הורים וילדים כאחד.
מה הבסיס לשיטה הזו? קודם כל, הטענה מאחורי השיטה היא שכל אחת מחמש האצבעות שלנו מייצגות רגש אחר.

כל אצבע מייצגת רגש אחר

שלבים להעלמת מתח עם הטכניקה היפנית המילנאלית הזו
שלבים להעלמת מתח עם הטכניקה היפנית המילנאלית הזו.

האצבע הזרת מייצגת חרדה, אדישות וחוסר אנרגיה. יתר על כן, מנקודת מבט פיזית, אצבע זו קשורה ללב, למעיים ולעצמות. הקמיצה, אם כן, מממשת עצב ורגשות של ספק. במקביל, זה קשור למגוון רחב של בעיות קיבה ובעיות נשימה.

האצבע האמצעית מגלמת זעם, תוקפנות ועייפות. זה קשור לכיס המרה ולכבד, וגם קשור לכאבי מחזור ומיגרנות. האצבע המורה מסמלת פחד, שיכול לבוא לידי ביטוי בכאבי שרירים ובעיות בשלפוחית השתן והכליות.

לבסוף, האגודל מתאים לדאגה וללחץ. זה קשור לבעיות כבד ובעיות עור, בעיות בטן וכאבי ראש. עד עכשיו, אתם בטח שואלים את עצמכם מה כל זה קשור להיפטר מהלחץ.

אז הנה זה הולך. לפי שיטה זו, בכל פעם שאתה לוחץ על אחת מהאצבעות שהוזכרו קודם, אתה מקבל תוצאות חיוביות. במילים אחרות, זה מעורר הקלה מסוימת לסוגים ספציפיים של כאב. טכניקה עתיקת יומין זו מגיעה מיפן, והיא קשורה מאוד לשיאצו ואקופרסורה.

שלבים להעלמת מתח עם הטכניקה היפנית המילנאלית הזו

  • כדי להתחיל, חבר את שתי הידיים יחד, לחץ על האצבעות
  • לאחר מכן, צרו אגרוף ביד אחת ועטפו את היד השנייה לחלוטין סביבו
  • לאחר השלב הקודם, הפעילו לחץ על האצבע התואמת את אי הנוחות אותה רוצים להקל. אם אתה פשוט רוצה להרגיע את ההשלכות של לחץ, אז כל מה שאתה צריך לעשות הוא ללחוץ על האגודל שלך.
  • הקפד לשמור על לחץ על האצבע המתאימה. הזמן המומלץ הוא לפחות 30 שניות.
  • לאחר שמירה על לחץ למשך 30 שניות לפחות, קח מנוחה של 30 שניות ולאחר מכן חזור על הפעולה.
  • יש גם וריאציה שאתה יכול לנסות. אתה יכול גם ללחוץ על האצבע עם יד פתוחה. במילים אחרות, אתה לא צריך לעשות את התרגיל הזה עם היד שלך באגרוף. במקרה זה, אתה פותח את יד שמאל שלך, כך שהאצבע המורה של הימנית שלך יכולה ליצור לחץ על האצבע הנבחרת משמאל.

החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול לחזור על הטכניקה כמה פעמים שאתה רוצה. אתה יכול גם להשתמש בטכניקה על יותר מאצבע אחת בכל פעם אם אתה רוצה להרגיע יותר מבעיה אחת.

אז למה אתה מחכה? זכרו שלפי היפנים, היד מחוברת למוח ולרגשות. אז נסה את השיטה הזו ולך ללא לחץ!

פופולריים