11 דברים לעשות עם בתך במהלך חייה

דברים לעשות עם בתך לאורך חייה
דברים לעשות עם בתך לאורך חייה.

הנה אחד-עשר דברים שאנו ממליצים לעשות עם בתכם לאורך חייה כדי ששניכם תוכלו להישאר קרובים ולהסתכל אחורה על הזמנים הטובים הללו בעתיד.

הקשר בין אמהות לבנות הוא דבר כל כך יפה. בנוסף להיותה אמא שלה, אתה יכול גם להפוך לחברה, למקורבת ושותפה של בתך. העובדה שאתה יכול לספק חברה שאין כמותה היא פנטסטית ושווה את כל המאמץ והאנרגיה שלך.

המשימה של גידול ילד היא מתגמלת ומלאה בטעויות. ילדים גדלים והולכים ליצור את חייהם בעצמם ולהקים משפחות משלהם.

מה יכול לגרום לך להיות יותר גאה מלדעת שלא משנה מה, תמיד יהיה הקשר הקבוע הזה ביניכם. לדעת בוודאות שבתך היא אישה חזקה, שמחה, אנרגטית, אוהבת ובעלת ערך בזכות מה שלימדת אותה.

כך שלעולם אינכם רחוקים מדי ותמיד יש לכם אחד את השני...

11 דברים לעשות עם בתך במהלך חייה

דבר

הם אומרים שלאנשים בנישואים טובים יש הרבה שיחות. את אותו רעיון אפשר ליישם על מערכת היחסים אם-בת. תמיד מדברים, ועל הכל. הישאר מעודכן בחייה.

החל כשהבת שלך קטנה, הראה לה דאגה אמיתית ועניין לתחביביה ולתחומי העניין שלה, ובקש ממנה להשתתף גם בחייך.

במקום להיות שני זרים שחיים תחת קורת גג אחת, תחלוק חברות ועצות. זה נחמד לראות אם ובת מדברות כמו חברות הכי טובות.

כמו כן, שניכם יודעים שלשיחות שלכם לעולם אין מניעים נסתרים. שניכם תמיד אמיתיים אחד עם השני ומדברים מהלב.

להחליף בגדים

שתף בגדים עם בתך. שמור את פריטי הלבוש הנצחיים שלך שאתה יודע שהיא תרצה ללבוש יום אחד. להחליף סגנונות ולדבר על מגמות אופנה.

נסו להתלבש כמו זה פעם או אחרת, או עם טקסטורות, צורות או צבעי בגדים דומים.

צאו יחד לקניות

מיהו בן לוויה טוב יותר למסעות הקניות הארוכים האלה מאשר בתך? תוכלו ליהנות מהזמן המשותף ולהחליף עצות בסגנון.

שתף תחביב

אוהבת ובעלת ערך בזכות מה שלימדת אותה
לדעת בוודאות שבתך היא אישה חזקה, שמחה, אנרגטית, אוהבת ובעלת ערך בזכות מה שלימדת אותה.

עקבו אחר אותה קבוצת כדורגל או כדורגל, או הספורט שהם משחקים. לראות סרטים, ללכת לקונצרטים, לראות הצגות, ולאכול גלידה. שתף תחביב והקדיש לפחות יום אחד בכל חודש לעיסוק בתחביב זה. במהלך חייכם זו תהיה פעילות שתחזיק אתכם יחד וממנה תוכלו ליצור זיכרונות יפים.

מבשלים יחד

הכינו מדי פעם ארוחת ערב משותפת והפתיעו את שאר בני המשפחה. למד אותה את המתכונים הטובים ביותר שלך והתנסה יחד במטבח, הכנת קינוחים ומנות נהדרות. התוצאה תפתיע את שניכם.

יום ספא

בין אם בבית או במכון יופי, שתפו זמן שמתאים רק לכם. למד את בתך לדאוג לעצמה וליהנות לבלות זמן על עצמה מבלי להרגיש אשמה. תן לה את המתנה של יום ספא עם מסכות, מניקור, תכשירי שיער ואיפור. זה יהיה יום לעודד אהבה עצמית.

השתתף במטרות חברתיות

הזמן את בתך להשתתף במטרות חברתיות. השתייכות לקבוצה או ארגון חברתי, התנדבות או עזרה ותרומה לזולת בעצמך היא שיעור ודוגמה נהדרת שתיתן לבתך. שניכם יכולים להמשיך לעשות זאת לאורך כל חייכם.

אמפתיה וסולידריות נלמדות באמצעות פעילויות אלו, והן בעלות ערך רב.

חופשה ביחד

פעם בשנה, קחו חופשה קטנה ביחד. זה יכול להיות סוף שבוע בחוף הים או בהרים. זה יהיה משהו ששייך רק לאם ולבת, ושמאוחר יותר תוכלו לכלול את הנכדות שלכם ולהמשיך במסורת.

הפוך את ימי ההולדת למיוחדים

אל תתנו לימי הולדת להיות כמו כל יום אחר. הפוך זאת למסורת עם הבת שלך לחגוג ימי הולדת עם איזו הפתעה מיוחדת. זה לא חייב להיות יקר, רק הבהירו שהשקעתם מחשבה בחגיגה. שיחת טלפון פשוטה יכולה לעשות הבדל גדול.

ביקורי רופא

החיים הם לא רק כיף ומשחקים. יש זמנים רעים שהיינו מעדיפים להימנע מהם, אבל אנחנו לא יכולים. הראה לבתך שהמשפחה מאוחדת בזמנים טובים ורעים.

היכנס איתה לביקורי הרופא שלה כשהיא ילדה ותהיה זמין אם היא עדיין רוצה שתבוא כמבוגר. היא גם יכולה לבוא איתך לפגישות הרפואיות שלך.

לרקוד ולשיר ביחד

ריקוד ושירה יוצרים תחושת חופש נפלאה, אז תארו לעצמכם איך זה ירגיש לעשות את זה עם בתכם. עשה זאת כהנהון לחברות שתטפח לאורך חייך.