מערכת היחסים הקסומה בין אב לבת

מערכת היחסים בין אב לבת היא אחד הקשרים המחממים את הלב והעזים ביותר
מערכת היחסים בין אב לבת היא אחד הקשרים המחממים את הלב והעזים ביותר, כאשר אב מעורב ומסור לבתו ומתייחס באהבה ובעדינות לנסיכתו הקטנה.

מערכת היחסים בין אב לבת היא אחד הקשרים המחממים את הלב והעזים ביותר, כאשר אב מעורב ומסור לבתו ומתייחס באהבה ובעדינות לנסיכתו הקטנה. ללא ספק, ליחסי אב-בת יש קסם בלתי מוסבר שכולו משלו.

ויש סיבה טובה. אב הוא הגבר הראשון בחייה של בתו והוא גם מודל לחיקוי מעורר השראה. בנות מעצבות את דמותן של דמות אב על סמך השפעה גברית אינטימית הקיימת בחיי היום-יום שלהן.

לכן, מתוך You are mom, אנחנו רוצים להציע לכם סדרת טיפים לאבות אשר ברי מזל שיש להם בנות איתן הם יכולים וצריכים ליצור את אחד הקשרים המדהימים והמעשירים ביותר.

איך לחזק את הקשר הקסום בין אב לבת

הראה לקטנה שלך את אהבתך העמוקה והבלתי מותנית לאמה. בכך היא תדע שאפשר לאהוב אותה באותה צורה. זכור כי נאמר כי מערכת היחסים בין בת לאביה מסמנת את מערכות היחסים העתידיות שתהיה לה עם גברים כמבוגרת.

הודות לאהבה הראשונה הזו, בתך תראה איך נראית מערכת יחסים אוהבת. והיא תרצה להיות חלק ממערכת יחסים יפה בדיוק כמו זו של הוריה כשהיא תהיה מבוגרת ויגיע הזמן שהיא תמצא את החצי השני שלה.

דמות האב גם עוזרת לבתו לרכוש ולפתח את הנשיות שלה ואת אישיותה. תגיד דברים נחמדים לבת שלך. תן לה לדעת כמה היא יפה ואינטליגנטית כך שהיא תרגיש אהובה ומוערכת, ושתהיה לה הערכה עצמית בריאה ותחושת ביטחון.

עורר הערצה מהקטנה שלך על ידי ביצוע מחוות אדיבות כלפיה. כתוב לה מכתבים, תרקוד איתה. אל תתנו לזמן לחמוק, מחכה ליום חתונתה כדי להזמין אותה לרקוד בפעם הראשונה. עד אז זה יהיה מאוחר מדי.

איך לחזק את הקשר הקסום בין אב לבת
איך לחזק את הקשר הקסום בין אב לבת.

אל תשכחי לתת לה את כל תשומת הלב שלך וליהנות מהדברים שחשובים לה ומשמחים אותה מאוד. זכור לאפשר לה להירדם לידך כדי שתוכל להרגיש מוגנת ולדעת שהיא לא לבד.

יחסי אב-בת: קשר שעומד במבחן הזמן

לכן, העריכו את הכאן ועכשיו. תעשה לה אמבטיה כל עוד אתה יכול. לפני שאתה יודע זאת, היא תגדל ואתה לא תוכל יותר. תשיר לה; הפוך לגבר הראשון שיכבד אותה בסרנדה לפני שמישהו אחר יעשה זאת בשבילך. תהנו מכל רגע עד המקסימום: שחקו, קפצו, הוציאו אותה, תן לה פרחים.

תוריד אותה בבית הספר. יבוא זמן שהיא לא תרצה שתלך איתה, והיא תתעצבן כשתנסה. זה רעיון טוב ללמד אותה את הדרך הביתה כשהיא מאוד צעירה. יום אחד היא תגדל ותרצה להיות עצמאית, אז חשוב מאוד שהיא תדע איפה הבית שלה.

מערכת היחסים בין בת לאביה עובדת כמו פצצת זמן שמתפוצצת במהלך שנות ההתבגרות, תקופה שבה הקשר ההדוק הזה נוטה להימתח, ונופל מרחק מסוים בין האב לבת. אבל אל תיבהלו, זה משהו נורמלי והכרחי כדי להכין אותה למערכות יחסים עתידיות עם גברים אחרים.

יתר על כן, הזמן הזה בחייה של בתך מייצר שינויים קיצוניים. הגעתה של הווסת הראשונה, יחד עם השינויים בדמותה והופעת הריסות הראשונות שלה הם אירועים שגורמים לתחושת בלבול מסוימת אצל האב, ששואל את עצמו לא פעם מדוע בתו מסתגרת פתאום בחדר השינה שלה. דוחה את חיבתו.

אם פרק הזמן הזה הופך מסובך מאוד, אבות צריכים להישאר קרובים לבנותיהם. גם כאשר אתה מרגיש שהתינוק הקטן שלך הפך לזר לחלוטין, תפקידך בגידולה יהיה בסיסי במהלך התהליך הזה על מנת שבתך תתפתח בצורה בריאה רגשית.

התורה האידיאלית של יחסי אב ובת

לבסוף, מלאו את חייה של הנסיכה הקטנה שלכם במגוון גדול של שיעורים יקרי ערך. נימוסים וערכים טובים צריכים להיות צו היום. אבל, מעל הכל, למד אותה דברים שימושיים, כמו איך להחליף צמיג ונורה, איך לתקן דברים בבית. אחרי הכל, אתה תכין אותה להיות אישה חזקה ועצמאית בעתיד.

הבטח לבתך שהיא לעולם לא צריכה להיות תלויה באף אחד, ושיש לה את היכולת, הידע והכישורים לעזור לחייה באופן חופשי ואוטונומי בחייה הבוגרים. העבירי לבתך את כל אותם ערכים מוספים שיהפכו את הקטנה שלך לאישה נהדרת.