11 אפליקציות נהדרות ללימוד מתמטיקה לילדים

נסקור כמה מהאפליקציות הטובות ביותר ללימוד מתמטיקה ולהפוך אותה למובנת ומהנה לילדים
במאמר זה, נסקור כמה מהאפליקציות הטובות ביותר ללימוד מתמטיקה ולהפוך אותה למובנת ומהנה לילדים.
בעיות עם מספרים? אלו היישומים הטובים ביותר ללימוד מתמטיקה בצורה קלה ומהנה.

במאמר זה, נסקור כמה מהאפליקציות הטובות ביותר ללימוד מתמטיקה ולהפוך אותה למובנת ומהנה לילדים. מתמטיקה יכול להיות אחד המקצועות הקשים ביותר ללמוד. עם זאת, יש אומרים שהבעיה נעוצה בעובדה שלא היה לנו מורה טוב שהיה מסוגל להסביר זאת.

בנוסף לכך שיש מורה טוב, השימוש בטכנולוגיה יכול מאוד לעזור בכל הנוגע לרכישת ידע חדש או לגיבושו. זה גם מתבטא אפילו יותר כשאנחנו מדברים על נושאים מעשיים כמו זה.

אפליקציות נהדרות ללמוד מתמטיקה בסמארטפון שלך

רכבת מתמטיקה

אפליקציה זו מתמקדת בילדים בגילאי 3 עד 5, ומבוססת על ילדים שלומדים באמצעות משחקים מאתגרים צבעוניים, עושים חישובים ראשונים וגם לומדים את קסם המספרים.

זמין עבור iOS ואנדרואיד.

מספרי מפלצות

אפליקציה זו מלמדת חיבור, חיסור וכפל לילדים באמצעות תרחישים של משחקי וידאו. זה מיועד לילדים בגילאי 4 עד 12 ויש לו 8 רמות ו-18 אתגרים בחינם. אם הם אוהבים את זה, אז אתה יכול לשלם עבורם כדי לעבור לשלב הבא.

זמין עבור iOS ואנדרואיד.

אקדמיית חאן

ביישום זה, אתה יכול ללמוד מושגים ספציפיים של אלגברה, גיאומטריה, טריגונומטריה, סטטיסטיקה וחישוב.

חינמי וזמין באנדרואיד.

ילדים במתמטיקה

אפליקציה זו חינמית ומיועדת לילדים שנמצאים בשנים הראשונות בבית הספר. בגלל זה, יש לו ממשק ידידותי ואינטואיטיבי מאוד, המשתמש בציורים, בעלי חיים וצבעים כדי למשוך את תשומת הלב של הקטנים לקראת מתמטיקה. אתה תאהב את משחקי החישוב שלהם (וגם הם יאהבו).

זמין עבור אנדרואיד.

טריקים במתמטיקה

זוהי אפליקציית מתמטיקה שנותנת לך הרבה טריקים שיעזרו לך להבין מושגים בסיסיים. זה מחולק לשיעורים והוא ילמד אותך נוסחאות שונות וגם דרכים לפתור בעיות שבדרך כלל דוחפות אותך במעלה הקיר.

זמין עבור אנדרואיד.

מתמטיקה נגד זומבים

אפליקציות נהדרות ללמוד מתמטיקה בסמארטפון שלך
אפליקציות נהדרות ללמוד מתמטיקה בסמארטפון שלך.

התשוקה של ילדים למשחקי וידאו וזומבים משולבת באפליקציה המהנה והאינטואיטיבית הזו. זה מושלם לילדים בגילאי 7 עד 9. הכל מבוסס על חוליה מדעית שצריכה להציל את העולם מפלישה באמצעות פעולות מתמטיות.

זמין עבור iOS ואנדרואיד.

מלך מתמטיקה

זוהי אפליקציה שמשתמשת בדמויות כיפיות ויותר מ-100 אתגרים כדי ללמד פעולות בסיסיות, גיאומטריה, סטטיסטיקה וכו'. אתה יכול גם לשחק עם אחרים, לצבור נקודות ולעלות בדירוג.

זמין עבור iOS.

לוח מתמטיקה

זוהי אפליקציה בלעדית לאייפד. בעזרתו הילדים ילמדו לפתור כל מיני פעולות, בהתאם לרמתם, באמצעות לוח וירטואלי. אתה יכול גם להוסיף מספר משתמשים וזה משחק מאוד אינטראקטיבי ומהנה.

משחקי מתמטיקה

אתה יכול ללמוד מתמטיקה על ידי משחק עם האפליקציה הזו. אפליקציה זו מציעה אתגרים המיועדים לתלמידי יסודי, שבעזרתם הם יכולים להגדיל את הידע שלהם. יש לו גם קטע טריקים מיוחד שיעזור לך לנסות לנצח את השיאים שלך.

זמין עבור אנדרואיד.

מתמטיקה מעשית

עם המשחק הזה, אתה יכול לתרגל פעולות פשוטות של חיבור, חיסור, כפל וחילוק. אתה יכול גם להגדיר ספירה לאחור כדי להפוך את זה למהנה יותר ולהגביר את המוטיבציה שלך.

זמין עבור אנדרואיד.

AB מתמטיקה

זוהי אפליקציה מהנה מאוד הזמינה לאייפד שתאפשר לילדים שלכם לשחק עם מספרים. בידור ולמידה הולכים יד ביד הודות למבחני תפעול פשוטים שיגבירו את כישוריך ללא מאמץ.

אחד המשחקים הטובים ביותר הוא למיין מספרים בזמן שהם נעים על כדורי גומי, כדורי כדורגל ועוגות.

למידה, הבנה וכיף מתאחדים הודות לאפליקציות העדכניות הללו. הילדים שלכם יאהבו את האפליקציות הללו ללימוד מתמטיקה, וגם תשמחו לתת להם כלים שיקלו וישפרו את הידע שלהם.

פופולריים