9 אפליקציות נהדרות שכל אמא חייבת להיות

יש אפליקציות נהדרות שיכולות לעזור לך לארגן את חייך וליהנות מאימהות
יש אפליקציות נהדרות שיכולות לעזור לך לארגן את חייך וליהנות מאימהות.
להיות אמא זה לא הישג קל, במיוחד כשיש לך יותר מצרור אחד של שמחה בבית. עכשיו הגיע הזמן להפיק את המיטב מהעידן הדיגיטלי ולהפוך את חייך לקלים יותר.

כיום, ישנם כלים רבים שבהם אמהות יכולות להשתמש כדי להקל על חייהן. יש אפליקציות נהדרות שיכולות לעזור לך לארגן את חייך וליהנות מאימהות.

להיות אמא זו עבודה במשרה מלאה. אתה לא מקבל ימי חופש ובואו אפילו לא נדבר על חגים. למרבה המזל, הטכנולוגיה יכולה לעזור לך, הודות לאפליקציות הרבות הזמינות למכשירים ניידים.

ישנן אפליקציות רבות לבחירה, המסוגלות לפתור בעיות רבות, בין אם את אמא בפעם הראשונה ובין אם זה לא הרודיאו הראשון שלך. אז, אם בדרך כלל אתה עסוק או שאתה רק רוצה עזרה קטנה בחיי היומיום שלך, 9 האפליקציות הנהדרות האלה לאמהות עסוקות יכולות לעזור לך לעשות את החיים שלך קצת יותר קלים ולתת לך יותר זמן לעצמך.

9 אפליקציות נהדרות לחיים פשוטים יותר

גשש תינוקות

אפליקציה זו יכולה להקל על מעקב אחר ההרגלים היומיומיים של תינוקך, בריאותו ורגעי מפתח בחייו. חוץ מזה, אתה יכול להשתמש בו כדי לתעד מה הם אכלו, דפוסי השינה שלהם, החיתולים וההישגים שלהם כשהם גדלים.

אפליקציה זו זמינה רק עבור מכשירי iOS ב-App Store.

התינוק שלי היום

זוהי אפליקציה דומה ל-Baby Tracker, אך היא זמינה עבור מכשירי אנדרואיד. זה גם מוסיף שאלות ותשובות, המאפשרות לאמהות לשתף את החוויות שלהן וללמוד אחת מהשנייה.

קוזי

Cozi נהדר לשמור את כל האירועים הרלוונטיים או החשובים ביותר, יצירת לוח זמנים לכל המשפחה בלחיצה אחת בלבד. אפליקציה זו מקלה על לזכור תאריכים חשובים בלוח השנה שלך, לארגן את רשימות הקניות ורשימות המטלות שלך.

כמו כן, זה כלי נהדר מכיוון שהוא יכול לשמש כיומן משפחתי, אתה יכול לשמור תמונות ולהתחבר למכשירים של שאר בני המשפחה.

אפליקציה זו זמינה עבור מכשירי iOS, Android ו-Windows.

Webmd

אפליקציות נהדרות לחיים פשוטים יותר
אפליקציות נהדרות לחיים פשוטים יותר.

WebMD הוא כלי נהדר שיעזור לך למנוע ולטפל בבריאות שלך. אתה יכול גם להשתמש בו כדי למצוא מידע וייעוץ רפואי לגבי תסמינים ומחלות רבות. יש לו גם מדור עזרה ראשונה.

אפליקציה זו זמינה הן למכשירי iOS והן למכשירי אנדרואיד.

בטיחות המשפחה של Mamabear

אפליקציית MamaBear יכולה לעזור לך לבדוק את חייהם הווירטואליים והאמיתיים של ילדיך. אתה יכול להוריד אותו במכשירים הניידים של המשפחה שלך ולהיות מחובר אליהם. הוא יכול לשלוח הודעות באמצעות מדיה חברתית או GPS, בהתאם ללוח הזמנים שקבעתם לו.

אפליקציות נהדרות לאמהות שכחניות

אפליקציות אלו יעזרו לכם במטלות בעיר. חוץ מזה, זה יכול לעזור לך למצוא את המקומות הכיפיים הטובים ביותר עבור הילדים. אפליקציות אלו הן בחירה מצוינת למצוא מקומות חדשים כמו מסעדות או סרטים.

Myshopi

זוהי אפליקציה פשוטה שבה ניתן להגדיר רשימת קניות עם תמונות. אתה יכול למצוא למעלה מ-1000 מאמרים לקנייה, מכירה, הוספת הערות, מחירים וסכומים. זה גם שומר רישום של הפריטים שאתה קונה הכי הרבה ומוסיף אותם בקלות לרשימות הקניות שלך.

אפיתורי

אם אתה רוצה לנסות את המתכון שמצאת באינטרנט, אפליקציית Epicurious עושה רשימה של המרכיבים שאתה צריך כדי להכין אותו. יש לו הרבה קטגוריות שיעזרו לך למצוא את מה שאתה צריך, לגבי הרגלי האכילה שלך, סוגי המטבחים ועוד הרבה יותר.

הלופוד

אם אינכם מוצאים זמן לעשות קניות במכולת, באמצעות האפליקציה הזו תוכלו להזמין משלוח במחיר מצוין ומאוסף מגוון של מסעדות. זה זמין עבור מכשירי Windows, iOS ו-Android.

אפליקציה שתעזור לך לעקוב אחר הכסף

שליטה בכסף

אפליקציה זו יכולה לעקוב אחר ההוצאות בבית. כמו כן, זה מקל על מעקב אחר הכסף שהוצא על ידי שמירת קבלות, חשבונות, הזמנת תשלומים, מעקב אחר חשבונות והעברות בנקאיות.

זה זמין עבור מכשירי אנדרואיד, iOS ו-Windows.

כיום, הטכנולוגיה יכולה לעזור לאמהות רבות לארגן את חייהן. כשזה מגיע להיות אמא, אין ספק שהעזרה הקטנה הזו יכולה להקל על החזרה הביתה לילדים.