איך לשחזר את חיי החברה לאחר שהפכת לאמא?

ברצוננו לחלוק כמה רעיונות ועצות שיעזרו לך לשחזר את חייך החברתיים לאחר שהפכת לאמא
ברצוננו לחלוק כמה רעיונות ועצות שיעזרו לך לשחזר את חייך החברתיים לאחר שהפכת לאמא.
אין להכחיש איך הפיכתך לאמא משנה את חייך. במאמר זה אנו הולכים לחלוק כמה טיפים כיצד תוכל לשחזר את חייך החברתיים לאחר הלידה.

ברצוננו לחלוק כמה רעיונות ועצות שיעזרו לך לשחזר את חייך החברתיים לאחר שהפכת לאמא. הם קשורים בעיקר לארגון הזמן שלך טוב יותר ותכנון יומיומי.

אנו מודעים לכך שלהיות לאם היא אחת החוויות המשמעותיות בחייה של אישה ושל כל משפחתה.

הפיכתה לאמא מרמזת על סדרה שלמה של שינויים ברמה הפיזית, ההורמונלית, הפסיכולוגית, הרגשית והחברתית. זאת בנוסף לשינויים בפעילות היומיומית. כל אלה סובבים כעת סביב הטיפול וההגנה על תינוקך שזה עתה נולד.

כבר לא נשאר זמן לנוח היטב, לעשות קניות, להתאמן ולארגן את הבית. ובעיקר, לעתים קרובות נראה שהחיים החברתיים שלך כמעט נעלמים.

עכשיו זו שאלה של ארגון מחדש של היום שלך ושל סדר העדיפויות שלך. מערכות היחסים החברתיות והיציאה שלך יורדים כעת מאוד למקום השני.

עצה לגבי החזרת חיי החברה לאחר הפיכתך לאמא

  • תכננו את השבוע שלכם כך שיום אחד תמיד יהיה יום לראות את החברים שלכם, או שהשותף שלכם יראה את שלהם. הגיעו להסכמה איתם כי אותו יום הוא "בלתי ניתן להזזה". זו צריכה להיות כמעט חובה, יחד עם כל שאר החובות שלך שקשורות לגידול בנך ובתך.
  • בקש מקרוביך, כגון סבא וסבתא, לעזור לך לטפל בילד שלך. עם זאת, נסה תמיד לתת להם הודעה מוקדמת. למרות שהם ישמחו לראות את הנכדים שלהם, גם להם יש את הזכות לארגן את חייהם בעצמם.
  • כשאתה יוצא עם חברים או עמיתים, למרות שלעתים קרובות זה קשה, נסו למצוא נושאי שיחה אחרים שאינם קשורים רק לתינוק. כמובן, החיים שלך השתנו כמעט לחלוטין, אבל זה לא אומר שהחיים של החברים שלך השתנו. שאל על חייהם והראה להם דאגה.
  • ארגן את הזמן שלך כך שתוכל לעשות פעילות גופנית או לעסוק בספורט. לא רק שלפעילות גופנית יש יתרונות פיזיים, אלא שהיא גם מספקת הפסקה משגרת היומיום שלך. בדרך זו, אתה יכול להירגע, להירגע ולהתרועע עם אנשים אחרים.
  • החליטו על ערבים שכל אחד מכם יוכל לצאת. זה לא רק יעזור לך לשחזר את חייך החברתיים, אלא גם יאפשר לכל אחד מכם לקבל מעגלים חברתיים משלו, מרחב משלו ופעילויות חברתיות משלו.
  • אל תשאירו את התחביבים שלכם או את הדברים שאתם נהנים לעשות לצד אחד - תמיד פנו להם זמן.

כמה עצות אחרונות

עלינו להיות מודעים לכך שחיי חברה מלאים, הן כזוג והן כיחידים, אינם ניצול רע של הזמן שלכם. זה גם לא בזבוז זמן לגבי התינוק שלך - להפך, למעשה. הגיע הזמן שתשקיעו בהתפתחות וברווחה שלכם, וזה בהחלט יביא ליחסים טובים יותר עם אחרים.

אחרון, אבל בהחלט לא פחות חשוב, פנקו את עצמכם, ופנקו את עצמכם מדי פעם. מצא זמן בלוח הזמנים העמוס שלך ללכת למספרה, או לצאת ולקנות בגדים חדשים. היפטר מכמה מהמוסכמות החברתיות האופייניות, שכן כל הזמן המושקע ב"שטחיות" הוא זמן שאינך יכול לבלות עם ילדך שזה עתה נולד.

להיראות ולהרגיש נהדר מבפנים ומבחוץ, ולהרגיש טוב עם עצמך באופן כללי, חשובים ביותר כשמדובר בהחזרת החיים החברתיים שאיבדת לאחר שהפכת לאמא.

פופולריים