כיצד הורים לראשונה צריכים לדאוג לחיי החברה שלהם?

אתה יכול לדאוג לחיי החברה שלך גם אם אתה הורה בפעם הראשונה
אתה יכול לדאוג לחיי החברה שלך גם אם אתה הורה בפעם הראשונה.
זה שאתה הורה בפעם הראשונה לא אומר שאתה צריך לוותר על חיי החברה שלך. במאמר זה תמצאו כמה טיפים חברתיים נהדרים להורים בפעם הראשונה!

אם אתה אבא או אמא, אתה יודע שהורות מתישה. עד כמה שאתם אוהבים את ילדיכם ללא תנאים, המציאות היא שהאנרגיה שלכם בסופו של דבר נגמרת. מסיבה זו, הורים רבים מאפשרים לחיי החברה שלהם לדעוך ולהיעלם. עם זאת, אתה לא צריך להיות כל כך דרסטי. אתה יכול לדאוג לחיי החברה שלך גם אם אתה הורה בפעם הראשונה.

אבהות יכולה להרגיש בודדה, במיוחד באותם לילות שבהם אתה בקושי ישנה. ואז, במהלך היום, אתה מרגיש כל כך עייף שאתה בקושי יכול אפילו ללכת. אם אתם הורים בפעם הראשונה, עליכם להיות קרובים לחברים שלכם כדי להימנע מבדידות. כך תרגישו תמיכה מצד אחרים ברגעים הקשים ביותר. קשרים ישנים חשובים, כמו גם יצירת קשרים חדשים.

אבל איך אתה יכול ללהטט בין ההורות תוך כדי שמירה על חיי חברה פעילים? למרות שזה נראה כמו משימה בלתי אפשרית, זה לא. אתה רק צריך לעשות את החלק שלך! אל תפספסו את הטיפים האלה כדי למצוא את האיזון בין להיות הורה לבין קיום חיי חברה.

השכנים שלך

גם אם אתה ביישן, אם יש לך שכנים, נסו לדבר איתם, במיוחד אם ילדיכם משחקים יחד בפארק, למשל. אתה תבין שכאשר אתה עושה את ה"צעד החברתי" הראשון שלך, זה תמיד יהיה שווה את זה כי אתה יכול להתיידד עם האב או האמא הזה. למעשה, הם אפילו יכולים לתת לך עצות שימושיות מהקהילה שלך שאולי אינך מכיר.

כשאתה רואה הורים אחרים, אל תהסס להציג את עצמך. אתה יכול גם להתחיל בדיבור על נושאים רלוונטיים עדכניים כדי להתחיל שיחה. בדרך זו, תוכל לראות אם אותו זר יכול להפוך לחלק מהמעגל החברתי שלך.

תכנן תוכניות כדי להגביר את חייך החברתיים

תפסיקו למצוא תירוצים לבטל תוכניות. להורים טריים חשוב מאוד שיהיו חיי חברה. אנחנו לא מדברים על מסיבות עד השעות הקטנות של הבוקר אלא על חיבור עם חברים כדי להשתחרר מהמונוטוניות של החיים וליהנות מהתחושה החמימה והמטושטשת של חברות.

הורים רבים מאפשרים לחיי החברה שלהם לדעוך ולהיעלם
מסיבה זו, הורים רבים מאפשרים לחיי החברה שלהם לדעוך ולהיעלם.

במילים אחרות, אם בן הזוג שלך בבית או אם יש לך בייביסיטר לילדים שלך, תכנני מדי פעם תוכניות כי זה יעשה לך טוב להתחבר לאחרים! יציאה עשויה להיות בדיוק מה שאתה צריך כדי להרגיש שוב כמו עצמך ולהפיג את הלחץ שלך.

יישומים

הודות לעולם הדיגיטלי, אתה יכול להוריד אפליקציות לטלפון הסלולרי שלך כדי ליצור קשר עם אנשים אחרים. אתה יכול להכיר חברים דרך פורטלים שונים, תמיד לחפש תמיכה מאחרים שאולי נמצאים באותו מצב.

אתה יכול גם ליצור קשר עם אמהות ואבות בפייסבוק למטרות רבות ושונות, כמו מציאת פעילויות לילדים שלך לעשות. בנוסף, תוכלו להשתמש בפלטפורמה זו כדי לשאול ולקבל עצות מאמהות אחרות בנושאי ילדים שונים. מצא את הקבוצות המתאימות ביותר לתחומי העניין שלך.

פעילות אחרי בית הספר

ייתכן שתרצה לרשום את התינוק שלך לחוג לקטנטנים, כגון שיעורי מוזיקה לתינוקות או שיעורי יוגה לאמהות ותינוקות. זה ייתן לך את ההזדמנות להתחבר לאחרים שיש להם ילדים באותו גיל כמו שלך ולנסות לבנות איתם חברויות.

קבוצות משחקים לחיי החברה שלך

קבוצות משחקים הן דרך מצוינת ליהנות מחברתן של אמהות אחרות. הם יכולים להיות קבוצות משחקים לילדים המאפשרות לך להתרועע עם ההורים האחרים בזמן שהילדים משחקים, או קבוצות להורים בלבד. זה האחרון יאפשר לך לתרגל תחומי עניין משותפים, כמו קריאה.

זה נורמלי שיש לך ספקות לגבי פגישה עם הורים אחרים או לא. למרות שזו תחושה נפוצה, עדיף לקחת דברים לאט ולהימנע ממצבים מאלצים.

עשה דברים רק כאשר אתה מרגיש בנוח לעשות אותם. לך למקומות שהורים אחרים הולכים אליהם, אבל אם לא בא לך להתחיל שיחה, אל תכריח את עצמך לעשות זאת. אולי מישהו אחר יבחין בך וינסה להתחיל שיחה. כתוצאה מכך, ייתכן שתוכל ליצור חבר שלא היית מצליח ליצור לו היית נשאר בבית.

פופולריים