10 דברים שאבות צריכים לעשות עם בנותיהם

אבות מתחילים לתהות מה הם צריכים לעשות כדי שהחזון האבהי היפה הזה יישאר על כנו
אבל ככל שעובר הזמן, אבות מתחילים לתהות מה הם צריכים לעשות כדי שהחזון האבהי היפה הזה יישאר על כנו.

זה כלל כללי שאבות הופכים במהירות לגיבורים של בתם ולכתפיים שלהם לבכות עליהם. הם אלה שיפתרו את כל הבעיות של הקטן שלהם.

אבל ככל שעובר הזמן, אבות מתחילים לתהות מה הם צריכים לעשות כדי שהחזון האבהי היפה הזה יישאר על כנו.

ככל שהבנות שלהם מתבגרות, האבות מתחילים לשאול את עצמם אם הם יכולים לתרום לבגרות ולהתפתחות הרגשית של בנותיהם. אבות רוצים שהבנות שלהם יגדלו להיות נשים חזקות. אז, כמובן, גברים צריכים לדעת מה הם צריכים לעשות כדי לגרום לזה לקרות.

"איך אתה חי את חייך לא אכפת לי, אבל אני אמכור את הזרועות שלי בשבילך, אשמור את הסודות שלך לנצח"

-מייקל אונדאטה-

דברים שאבות צריכים לעשות עם בנותיהם

להלן, ננתח 10 קווים מנחים או הצעות לאבות:

  1. הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לבלות זמן איכות עם הקטן שלך. זה משהו שדיברנו עליו בעבר. אב הוא דוגמה לבת ומודל לחיקוי לאורך כל חייה. גם כשהחיים מלחיצים ותובעניים, זכרו שלעולם לא תוכלו להחזיר את השעון לאחור. לכן, הקפד לבלות את כל הזמן שאתה יכול עם הילדה הקטנה שלך.
  2. זמן אמבטיה הוא זמן הדבקה. זמן אמבטיה הוא דרך מצוינת לחזק את הקשר בין אבא לבת. זהו זמן מרגיע עבור הקטן שלך, והזדמנות מצוינת עבורך לשחק עם בתך והצעצועים שלה.
  3. תחזיק את ידה. זוהי מחווה פשוטה שתוכל להשתמש בה כדי ללמד את בתך שתמיד תהיה לצידה. כשאתה מחזיק את ידה, היא מרגישה מאושרת ובטוחה.
  4. הקשיבו לה בתשומת לב. הילדה הקטנה שלך צריכה להרגיש שהיא יכולה לספר לאבא שלה הכל ושהוא ישים לב. אם היא תעשה זאת, זה יפתח את קווי התקשורת שיהיו כה נחוצים בשנים הבאות.
  5. תראה לבת שלך שאתה סומך עליה. אמון יהיה חשוב מאוד כשיגיע הזמן שבתך תתחיל להשיג יותר חופש. האמון שלך יחזק את הקשר בין שניכם, והיא תהיה מחויבת לא לאכזב אותך.
  6. תהיה אוהב כלפי אמה. זכור שבתך מתבוננת כל הזמן בדוגמה שאתה נותן ובדרך שבה אתה פועל. התייחסו לאמא של ילדיכם בכבוד, באהבה ובאכפתיות. בכך, תספק מודל לסוג הגבר שבתך תבחר בעתיד.
  7. שתפו חוויות שונות ביחד. כאבא, אתה יכול לבחור פעילויות שונות לביצוע עם בתך שיעזרו לה בחייה הבוגרים. אפשר לצאת לטיולים ביחד, לקולנוע, רכיבה על סוסים וכו'.
  8. למד את בתך ספורט. זה יחזק עוד יותר את הקשר שלך לבת שלך ויעזור לה להרגיש תחושת אחריות ותחרות בריאה.
  9. כתוב מכתבים על רגעים מילדות. אתה יכול לשמור את המכתבים האלה ולהראות לה אותם כשהיא תהיה גדולה יותר. זה יראה לה כמה חשובה היא תמיד הייתה בחייו של אביה.
  10. בכל עת, תן לה את התמיכה ותשומת הלב שלך. כל דעה שתהיה לבת שלך... לא משנה אילו בעיות היא עשויה להציג... לא משנה כמה טריוויאלית הבעיה שלה עשויה להיראות לך... הם עניין גדול עבורה. לכן, הקדישו לה זמן כדי שהיא תוכל לראות שאביה באמת שם בשבילה לא משנה מה.
דברים שאבות צריכים לעשות עם בנותיהם
דברים שאבות צריכים לעשות עם בנותיהם.

"אבא, תודה על שהיית הגיבור שלי, הנהג, התמיכה הכלכלית, המאזין, המנטור לחיים, החבר, האפוטרופוס שלי ושפשוט היית שם בכל פעם שאני צריך חיבוק"

-אגתה סטפני לין-

אבות, בפעם הבאה שאתם מבלים עם הבנות הקטנות שלכם, זכרו שאין דרך טובה יותר להקדיש את זמנכם. אלו רגעים שלעולם לא תקבלו בחזרה.

למעשה, לפני שאתה יודע זאת, הנסיכות הקטנות שלך יהיו נשים צעירות, בוגרות וחזקות. הם ינהלו חיים עצמאיים. אבל הם לעולם לא ישכחו מה אבותיהם עשו למענם.

אז עכשיו כשאתם יודעים מה לעשות, למה אתם מחכים?

פופולריים