האם זה טוב לשלוט במדיה החברתית של בן הזוג?

האם זה טוב לשלוט במדיה החברתית של בן הזוג
האם זה טוב לשלוט במדיה החברתית של בן הזוג?
מי עוקב אחריו? מי מגיב על התמונות שלו? איזה סוג של תמונות הוא אוהב? אם אתה לא מפסיק לחשוב על המדיה החברתית של בן הזוג שלך, המאמר הזה הוא בשבילך.

התקדמות הטכנולוגיה ללא ספק שינתה לחלוטין את הדרך שבה אנשים מתאהבים ונשארים במערכות יחסים. האם אי פעם תהיתם אם זה טוב לשלוט במדיה החברתית של בן הזוג?

אפליקציות כמו אינסטגרם, פייסבוק, טוויטר ואפילו טינדר עזרו לאנשים להתיידד ולהתחיל מערכות יחסים. עם זאת, הם גם פתחו חלון שמראה לנו את טעמם, תחומי העניין והמחשבות של אחרים.

כיום, אף אחד לא יכול להכחיש שקיימת חרדה רחבה לשמור על פרופיל מעודכן ברשתות החברתיות. זה נכון במיוחד בקרב צעירים. בנוסף, הם צריכים לדעת מה קורה בכל עת עם החברים והשותף שלהם.

אנשים שנמצאים במערכות יחסים דורשים גם הסברים מבני גילם על סוג הפעילות שיש להם ב"חיים הוירטואליים" שלהם. זה יכול להוביל לפיתוח מערכת יחסים רעילה.

האם זה טוב לשלוט במדיה החברתית של בן הזוג?

התשובה לשאלה זו ללא ספק היא לא. שליטה בתוך מערכת יחסים אינה בריאה. אם אדם מנסה לכפות על בן זוגו להתנהג ברשתות החברתיות כפי שהוא רוצה, הוא לוקח ממנו את החופש. זה אפילו סוג של תוקפנות פסיכולוגית.

בנוסף, רשתות חברתיות אינן אחראיות לבעיות קנאה המתעוררות במערכת יחסים. ברור שסוג זה של מדיה עוזר לאנשים להיפגש בצורה קלה יותר. עם זאת, זה תלוי אך ורק אם האדם נכנס מרצון למערכת יחסים אסורה.

גילוי בגידות

כיום, נפוץ שאדם מנסה "לעקוב" אחר הפעילות של בן/בת הזוג שלו בפרופילי המדיה החברתית שלו. האדם יעשה זאת בסתר כדי שבן הזוג שלו לא יידע.

האם אי פעם תהיתם אם זה טוב לשלוט במדיה החברתית של בן הזוג
האם אי פעם תהיתם אם זה טוב לשלוט במדיה החברתית של בן הזוג?

במקרה הראשון, האדם אומר לבן הזוג שלו אחרי מי הוא יכול לעקוב ובאיזו מידה מותר לו לקיים אינטראקציה. בשנייה, האדם לא אוסר דבר בגלוי, אלא סוקר בסתר את פעילותו של בן הזוג כדי למצוא בגידה אפשרית.

סוג שני זה של שליטה הוא בדרך כלל די מטריד. הקונפליקט בתוך בני הזוג עלול לנבוע מחשיבה שהאדם השני בוגד. בדרך כלל, זה מבוסס על חוסר ביטחון מופרך. זה יכול לנבוע גם מקנאה.

החיסרון של סוג זה של שליטה הוא שאתה יכול לעבור מביקורת סתמית להרגל לא בריא. ואז, זה יכול להפוך לאובססיה.

לפיכך, הקנאה מובילה מישהו לפעול בצורה לא יציבה. הם יחפשו דרכים חדשות ומורכבות יותר לשלוט בבן הזוג שלהם. הם עלולים ליצור חשבונות כוזבים, באמצעות צדדים שלישיים, או אפילו לנסות לפרוץ לחשבונות של השותף שלהם.

"קיימת חרדה רווחת לשמור על פרופיל מעודכן ברשתות החברתיות. זה נכון במיוחד בקרב צעירים יותר. בנוסף, הם צריכים לדעת מה קורה בכל עת עם חבריהם ובן זוגם".

שליטה ויחסי רעלים: זיהוי סימני אזהרה

השימוש ברשתות חברתיות אינו הטריגר לבגידה. בנוסף, הם לא צריכים לגרום לרגשות לא הגיוניים של חוסר אמון, קנאה או צורך בשליטה.

כפי שהסברנו בהקדמה, שימוש במדיה חברתית יכול לחשוף המון תכונות והעדפות שיש לאנשים.

עם ההצהרה הקודמת, מה שאנחנו מצביעים על זה שההתנהגויות שמישהו מראה עם מדיה חברתית יכולה להיות חושפת. זה יכול להראות פתולוגיות או התנהגויות לא סדירות. זה נכון במיוחד אם הם שולטים ברשתות של בן הזוג שלהם.

במקרה כזה, השאלה היא לא אם זה טוב לשלוט ברשתות החברתיות של בן הזוג או לא. כאשר אתה מבחין שאתה מרגיש קנאה, שאל את עצמך כיצד להעלות את ההערכה העצמית שלך. כמו כן, כיצד להתעלם מהתנהגויות כפייתיות כלפי המדיה החברתית של בן הזוג.

אם אתה מגלה שבן הזוג שלך בוגד, שאל את עצמך מדוע אתה עדיין במערכת יחסים בוגדנית.

ההמלצה הסופית שלנו היא שתשקיעו יותר זמן בעצמכם. קבל את ההחלטה לבטוח בבן הזוג שלך.

בנוסף, אם אתה חושב שהקשר כבר לא עובד, השתמש בכישורי תקשורת טובים. אל תיפול לשימוש בהתנהגויות שליטה, כי הן פוגעות בכולם.

פופולריים